اقتصادیمعرفی کسب و کار

راهنمای خرید لولا قدی استیل + قیمت عالی

مشخصات لولا قدی استیل + قیمت خرید

یکی از مهمترین ابزار در دنیای در و پنجره لولاها هستند، ابزاری که در مدلهای گوناگون تولید می شود. لولا قدی محصولی قدیمی است اما در حال حاضر مدلهای کوچک و جدید آن توسط این گروه تجاری تولید و به دست مشتریان عرضه می شود. در نظر داشته باشید که کیفیت این لولاها و یراق آلات بسیار بالا بوده و حتی برای مشتریانی که قصد صادرات محصولات را دارند بسیار مفید خواهد بود. این لولاها به صورت عمده عرضه شده و فرآیند فروش مستقیم آن از طریق سایت صورت می پذیرد که همین امر موجب می شود قیمت آن کاهش چشمگیری داشته باشد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا توضیحات بیشتری بر روی این محصول پرکاربرد دریافت کنید.

لولا چیست؟

ابتدا برای اینکه تعریف دقیقی از لولا ارائه دهیم باید گفته شود، لولا وسیله ای است که دارای مفصلی برای اتصال دو قطعه در کنار یکدیگر است به طوری که هردوی آنها و یا به صورت تکی بتوانند حول محور لولا دوران کنند، لولاها از ساختارهای بسیار متفاوتی برخوردارند و از انواع لولاها می توان به لولاهای قدی، لولای دو پارچه و تک پارچه، لولای پیانو و یا لولاهای مخفی اشاره کرد.

لولا قدی قدیمی

باید خاطرنشان کرد که مدل و طرح کلی لولاهای قدی قدیمی و زاماک درب با نمونه های جدید آن تفاوت چندانی ندارد تفاوت اصلی نمونه های جدید این لولاها در سایزبندی آن و مدلهایی است که در آن تولید می شود، همچنین گستره بیشتری از متریال در این لولاها استفاده شده و سعی بر آن بوده تا با استفاده از مواد اولیه مرغوب کیفیت این لولاها افزایش پیدا کرده و همچنین عمرمفید بیشتری را به این محصولات بخشیده شده است.

لولاهای قدیمی عموماً مدلهای متفاوت زیادی نداشتند و معمولاً به صورت تک پارچه تولید می شدند به عبارت دیگر در لولاهای قدیمی لازم بود تا حتماً بخشی از لولا به دیوار متصل شود و بخش دیگر دربی را حول محور دیوار دوران دهد اما با گذر زمان مدلهای بیشتری از لولا ارائه شد که بعنوان لولاهای جدید نیز شناخته می شود که در ادامه به تعریف آنها خواهیم پرداخت.

از معروفترین سریهای لولا در عصر حاضر می توان به لوله های استیل اشاره کرد، آلیاژ استیل بکار رفته در این محصولات با مقداری کربن، نیکل و کروم ساخته می شود که دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی یا زنگ زدگی است و به همین دلیل لولاهایی که از این فلز ساخته می شوند هم به لحاظ زیبایی ظاهری و هم مقاومت و دوام از کیفیت بالایی برخوردار هستند. همچنین دیگر نوع لولا، لولاهای ظریف هستند که در عصر حاضر توسط دستگاه های صنعتی تولید می شود، این محصولات لولاهای کوچکی هستند که می توان در موارد بسیار زیادی از آنها استفاده کرد از این لولاهای کوچک می توان حتی برای ظروف آشپزخانه و یا سایر وسایل دارای درب که کوچک هستند نیز استفاده شود.

لولا قدی کوچک

استفاده از این محصولات در صنعت نه تنها به درب ضد سرقت و پنجره خلاصه نمی شود بلکه بسیاری از محصولات حال حاضر در صنعت که به گونه ای یک عضو متحرک را در خود دارند از این لولاهای قدی در آنها استفاده می شود. لولا قدی کوچک سری لولایی است که در صنعت و در ساخت ابزار بیشتر استفاده می شود و در بسیاری از کابینتها، میزها و درب کمدها کاربرد دارد، این لولاها با کیفیت بالایی تولید شده و سعی می شود تا از متریالهایی در این محصولات استفاده شود که به راحتی خراب نشوند.

در نظر داشته باشید در صورتی که برای نصب در از لولاهای با کیفیت پایین استفاده شود در آینده نچندان دور خرابی این لولاها موجب می شود تا هزینه بسیار بیشتری نسبت به تفاوت قیمتی آنها با یک لولای باکیفیت خرج شود تا بتوان دوباره دربی که به این لولاها متصل بوده را تعمیر کرد. از همین رو مشتریان باید در نظر داشته باشند چه خودشان قصد خرید لولا برای اتصال درب را دارند و چه محصولاتی را خریداری می کنند که در آنها لولاهای قدی به کاررفته است باید از کیفیت این لولاها اطمینان کامل پیدا کرده تا در آینده مشکلات کمتری را متحمل شوند، از همین رو خریدار باید در هنگام خرید محصول نه تنها خود آن را بررسی کند بلکه باید از کیفیت اتصالات آن نیز اطمینان حاصل فرماید.

اما شاید یکی از مهمترین سوالات خریداران این محصول این است که چگونه می توان کیفیت لولا را تشخیص داد، باید اشاره کرد که هر لولای باکیفیت می بایست دارای ساختاری اصولی و مهندسی باشد و نیز کیفیت ساخت و نصب صحیح بر روی درب تاثیر بسیاری در کاربردی بودن لولا خواهد شد.

لولای درب می ‌بایست با وزن، ابعاد و کاربری درب تناسب داشته باشد چرا که لولای مناسب با توجه به درب و نوع کاربری آن تعریف می شود. لولایی را می توان یک لولای مناسب نامید که بر روی درب مناسب با خود نصب شده باشد و در طول عمر مفیدی که دارد بدون هیچ گونه صدای مزاحم و اضافی و با حرکت روان حول محور خود دوران کند، همچنین استفاده از لولاهای مناسب در محل مناسب باعث می شود تا عمر مفید آرام بند و قفل و یراق نیز افزایش پیدا کند.

لولا قدی جدید

مانند هر محصول دیگری در زمینه تولید لولا نیز لولاهای قدی جدید توانسته اند مشکلات محصولات قدیمی را جبران کرده و با طراحی مناسب تر و استفاده از متریال بهتر کارایی محصولات را تا چند برابر افزایش دهند. این محصولات که تماماً ساخت کشور خودمان و با دانش بومی داخلی تولید شده اند با توجه به کیفیت بالایی که دارند توان رقابت با سایر برندهای داخلی و حتی برندهای معتبر خارجی را دارا هستند.

باید در نظر داشت در خرید محصولاتی از این قبیل لازم است از مجموعه خرید صورت گیرد که تضمین کامل روی کیفیت محصولات داشته باشد، با افتخار اعلام می داریم گروه تجاری این سایت با سابقه درخشانی که در عرضه عمده این محصولات دارد می تواند کیفیت محصولات خود را تضمین کرده و با طرحها و مدلهای بسیاری که ارائه می دهد. توان این را دارد که این محصول دستگیره لولای را به مشتریانی با هر سلیقه‌ ای و هر نوع کاربری که مدنظر داشته باشند ارائه دهد، و از این رو از پیشگامان عرضه این محصولات در کشور به شمار می رود، در عین حال خرید از این محصولات ایرانی به گونه ای حمایت از تولید داخل به شمار می رود.

مشتریانی که قصد خرید این محصولات به صورت عمده برای عرضه داخلی و یا امر صادرات را دارند کافیست وارد صفحه اصلی سایت همین مجموعه شده و نام و شماره تماس خود را داخل کادر موجود در صفحه وارد کرده تا مشاورین مجموعه در اسرع وقت با آنها تماس گرفته و ضمن ارائه توضیحات کامل روی محصولات و مشاوره رایگان خرید، اقدام به ثبت سفارش نمایند.

لولا قدی استیل و آهنی

لولا قدی استیل و آهنی در سایزهای 180 سانتیمتری در جنس های استیل 201 و 304 عرضه میگردد که عرض آنها 25 -30-38 میلیمترموجود می باشد.

لولا قدی استیل و آهنی در سایزهای 180 سانتی در جنس های استیل 201 و 304 عرضه میگردد که عرض آنها 25 -30-40-45 میلیمترموجود می باشد.

لولا قدی با جنس استیل در بازار به شکلهای مختلف موجود هست و ارزانترین مدل سایز 2.5 * 180 و 3*180 و 3.8 * 180  مدل پین وسط آهنی می باشد که با توجه به استفاده این نوع لولاها عیب بزرگی است و یک نوع لولا استیل قدی با پین وسط استیل نیز در بازار موجود می باشد که با برند AGS در حال پخش می باشد و معمولا گرید استیل 201 است.

مشخصات فنی لولا استیل 2.5 * 180 – پین وسط آهن

 • جنس: استیل 201
 • ابعاد: 2.5 * 180 سانتیمتر
 • پین وسط: آهن

مشخصات فنی لولا استیل متری 3* 180 – پین وسط آهن

 • جنس: استیل 201
 • ابعاد: 3 * 180 سانتیمتر
 • پین وسط: آهن

مشخصات فنی لولا استیل قدی 3.8* 180 – پین وسط آهن

 • جنس: استیل 201
 • ابعاد: 3.8 * 180 سانتیمتر
 • پین وسط: آهن

مشخصات فنی لولا متری 3 * 180 – پین وسط استیل

 • جنس: استیل 201
 • ابعاد: 3 * 180 سانتیمتر
 • پین وسط: استیل

مشخصات فنی لولا قدی 3*180 – پین وسط استیل

 • جنس: استیل 304
 • ابعاد: 180*3 سانتیمتر
 • پین وسط : استیل

مشخصات فنی لولا متری 3.8* 180 – پین وسط استیل

 • جنس: استیل 201
 • ابعاد: 3.8 * 180 سانتیمتر
 • پین وسط: استیل

همچنین انواع لولا استنلس استیل و لولا تخت در فروشگاه لولاسازان موجود می باشد. برای خرید لولا قدی استیل و لولا متری آهنی در سایزهای گوناگون با بخش فروش فروشگاه اینترنتی ابزارگستر صنعتی تماس بگیرید.

آتوسا خوش خواهد

من آتوسا، خبرنگاری که تعهدی عمیق به خدمت به مردم دارم. در این سایت، با تمرکز بر مسائل مهم اجتماعی و اقتصادی، تلاش می‌کنم تا صدای گروه‌ه‌های نادیده گرفته شده را به گوش شما برسانم و برای ایجاد عدالت و برابری در جامعه تلاش کنم.
دکمه بازگشت به بالا