عمومیمعرفی کسب و کار

بهترین دوره افزایش سرعت سایت معرفی شد 2023

بهترین دوره افزایش سرعت سایت کدام است؟ یکی از مواردی که امروزه به شدت رو به افزایش است تعداد سایت های وردپرسی است سایت های وردپرسی علارقم همه ویژگی های مثبتی که دارند اما اکثرا با مشکل کندی سرعت سایت مواجه هستند که نیاز به بهینه سازی دارند بخاطر همین صاحبین وبسایت ها یا خودشان باید یادبگیرند یا از برون سپاری کنند که سرعت سایتشان افزایش یابد در این مقاله بهترین دوره افزایش سرعت سایت را برای یادگیری به شما عزیزان معرفی میکنیم.

بهترین دوره افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت یکی از مهارت های تخصصی اما در این حال ساده در حوزه وب است ساده به این معنی که هر کسی با دانش حداقلی از مدیریت سایت میتواند یاد بگیرد و سایت خودش را بهینه کند اگر عبارت دوره افزایش سرعت سایت را در گوگل جستجو کنید با دوره های مختلفی مواجه میشوید که اکثرا بالای 15 ساعت آموزش دارند و این شاید بزرگترین مانع  یادگیری این مهارت برای صاحبین سایت ها باشد چرا که مدیران سایت ها اغلب فرصت ندارند تایم زیادی را به یادگیری این مهارت اختصاص دهند و ترجیح میدهند این مورد را برون سپاری کنند بخاطر وقتی صحبت از بهترین دوره افزایش سرعت سایت میکنیم منظورمان دوره ای است که مباحث تئوری را کنار بگذارد و بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی اقداماتی که برای بهینه سازی سرعت لازم است را بصورت پروژه محور و عملی آموزش دهد.

بنابراین اگر این فاکتورها را در انتخاب دوره در نظر بگیریم شاید دوره های خیلی کمتری برای انتخاب باقی بمانند و کار ما راحت تر شود اما یکی از بهترین دوره هایی که در سطح نت وجود دارد دوره افزایش سرعت سایت در وبسافت3 است برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره روی لینک زیر کلیک کنید :

https://websoft3.com/training-to-increase-site-speed/

چرا افزایش سرعت سایت اینقدر مهم است؟

امروزه اهمیت سرعت سایت بر هیچکس پوشیده نیست، همه کسانی که سایت دارند می دانند که سرعت سایت تاثیر مستقیمی بر سئو، تجربه کاربری، فروش و توسعه وب سایت دارد، در واقع سرعت سایت یکی از مهم ترین اصول برای رشد و توسعه سایت از آنجایی که سایتی با سرعت پایین تاثیر مستقیمی بر سئو دارد و جذب کاربر از طریق گوگل مشکل است، طبق آمار سایتی که سرعت پایینی دارد 57 درصد از کاربران خود را از دست می دهد و آن را به عهده می گیرد. رقبا، به طوری که اگر سایتی دارید، قبل از هر چیز، دوره افزایش سرعت سایت را در نظر بگیرید.

آیا طراحان سایت هم باید افزایش سرعت سایت بلد باشند؟

صد در صد! از آنجایی که افزایش سرعت سایت یکی از مهم ترین خدماتی است که هر وب سایتی به آن نیاز دارد، می توانید با فراگیری این مهارت ارزشمند، دامنه خدمات خود را گسترش دهید تا با ارائه خدمات شتاب دهنده سایت، درآمد خود را افزایش دهید!

جالب است بدانید با توجه به اینکه تسلط بر این مهارت چندان سخت نیست و وقت زیادی را از شما نمی گیرد (حدود 3 ساعت) بنابراین سرمایه گذاری عالی محسوب می شود زیرا هزینه انجام این خدمت حداقل 2 میلیون است. تومان و شما پروژه ای برای افزایش سرعت چند برابر بیشتر از این آموزش دریافت خواهید کرد! پیشنهاد می کنم همین الان این آموزش ارزشمند را تماشا کنید تا در عرض چند ساعت تمامی آموزش های آموزشی برای افزایش سرعت سایت را به صورت حرفه ای و اصولی یاد بگیرید و از آنها استفاده کنید.

آیا صاحبین سایت ها هم باید مهارت افزایش سرعت سایت بلد باشند؟

به عنوان صاحب و مدیر وب سایت، باید عوامل موثر بر سرعت سایت و همچنین مهارت های افزایش سرعت سایت را بدانید! حتی اگر سرعت سایت شما در حال حاضر خوب باشد، اما اگر به این مهارت ها تسلط نداشته باشید، قطعا مشکل کندی سایت در آینده گریبانگیر سایت شما خواهد شد و شما به عنوان یک وب مستر حرفه ای باید بدانید که نباید اجازه دهید حتی یک روز کندی این کار را داشته باشد. اثرات مخرب آنها را در سایت قرار داده و روند رشد و توسعه و سئوی سایت شما را مختل کند.

⭐در نتیجه به شما پیشنهاد می کنم با توجه به اینکه این آموزش کوتاه، کاربردی و کاربردی است و تنها 3 ساعت از وقت شما را می گیرد، بهتر است همین حالا آن را انجام دهید و مهارت دوره افزایش سرعت سایت را یک بار برای همیشه یاد بگیرید، برای همیشه مراقب باشید. مشکل سرعت پایین سایت شما به یاد داشته باشید که قیمت انجام این نوع خدمات از 2 میلیون تومان شروع می شود، بنابراین اگر می خواهید این کار ساده را به دیگران بسپارید، باید چندین برابر هزینه کنید و چند روز منتظر بمانید تا کاری که خودم می توانید در عرض 2 ساعت انجام دهید. ..!

چه مهارت هایی برای افزایش سرعت سایت باید یاد بگیرم؟

موارد مختلفی برای بهینه سازی سرعت سایت وجود دارد که شما بعنوان متخصص این کار باید یاد بگیرید در تصویر زیر موارد که نیاز دارید را لیست کرده ایم تا مشاهده کنید بنابراین هر دوره افزایش سرعت سایت هم که شرکت میکنید توجه داشته باشید موارد زیر را به شما آموزش دهند..

تاثیر سرعت سایت در گوگل و سئو

احتمالاً مهمترین چیز برای موتورهای جستجو این است که کاربر بهترین پاسخ را از عبارت جستجوی خود دریافت کند. مدتی است که گوگل «همه» سایت‌ها را در صفحه نتایج خود نشان نمی‌دهد. یکی از فاکتورهایی که در رتبه بندی یک سایت در نظر می گیرد «سرعت» آن است. بنابراین زمان بارگذاری سایت باعث می شود که یک سایت به صفحه اول گوگل برسد و زمان بارگذاری سایت دیگر به هیچ وجه در گوگل مجاز نیست.

با محبوبیت بیشتر تلفن های همراه، گوگل نیز از دسامبر 2017 کاربران تلفن همراه را در اولویت قرار داده است (فهرست اول موبایل). بر این اساس، گوگل به سایت هایی که برای نسخه موبایل بهینه شده اند، اولویت بیشتری می دهد. این محبوبیت برای اولین بار در سال 2015 پدیدار شد، زمانی که جستجوهای موبایل برای اولین بار بسیار بیشتر از جستجوهای دسکتاپ بود، و این تسلط تلفن همراه بر دسکتاپ از آن زمان در حال افزایش است. بنابراین زمانی که سرعت سایت خود را به سطح مناسبی ارتقا دادید، زمان آن رسیده است که یک برنامه جدی برای عملکرد موبایل سایت خود داشته باشید.

همه این‌ها ما را به این نتیجه می‌رسانند: گوگل زمانی برنده می‌شود که در نتایج جستجو، کاربران موبایل را بر کاربران دسکتاپ ترجیح دهد. به همین دلیل کاربر را به سایتی هدایت می کند که برای نسخه موبایل بهینه شده و عملکرد خوبی در آن دارد. اما سرعت، عملکرد و تجربه کاربری نسخه موبایلی سایت نه تنها آن را در رتبه بندی جستجوی موبایل بالاتر می برد، بلکه آن را در نتایج رتبه بندی دسکتاپ نیز بالاتر می برد.

چگونه سرعت سایتم را بررسی کنم؟

وقتی صفحه وب سایت خود را باز می کنید، در ابتدا ممکن است فکر کنید که سرعت پایینی وجود ندارد! اما فرآیند کش مرورگر این تصور اشتباه را ایجاد می کند! وقتی از یک وب سایت بازدید می کنید، مرورگر شروع به ذخیره بخشی از وب سایت می کند تا دفعه بعد همان وب سایت را سریعتر بارگیری کند. به این عملیات صندوق فروش می گویند. بنابراین شما سرعت واقعی وب سایت را ندیده اید!

همانطور که در مقاله وظایف نگهداری وب سایت به آن پرداختیم، کنترل سرعت سایت یک وظیفه مهم برای مدیران وب سایت است. پس اگر به روش صحیح مدیریت یک وب سایت دقت می کنید ابتدا با استفاده از این ابزارها سرعت سایت خود را اندازه گیری کنید و در صورت مشاهده سرعت پایین از روش های ذکر شده در این مقاله استفاده کنید.

بهترین ابزار های تست سرعت سایت

ابزارهای مختلفی برای تست سرعت سایت وجود دارد اما 2 مورد از آنهایی که در ایران بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد و به نوعی معتبرتر هستند را معرفی میکنیم

1 – PageSpeed Insights

این ابزار توسط خوده گوگل ارائه شده و یکی از معتبرترین ابزارهای تست سرعت سایت است که میتوانید جزئیات کاملی از مشکلات کندی سرعت سایت خود را در آن مشاهده کنید فقط توجه داشته باشید این سایت تحریم است و برای استفاده از آن باید آی پی خود را تغییر دهید

2 – GTmetrix

یکی دیگر از ابزارهای مهم تست سرعت وب سایت، وب سایت GTmetrix است. این وب سایت دارای ویژگی های منحصر به فردی است و ابزارهای مختلفی را در اختیار مدیران وب سایت قرار می دهد. GTmetrix سلامت سایت شما را بر اساس دو شاخص PageSpeed ​​و YSlow بررسی می کند و رتبه سرعت سایت شما را از A تا F می دهد. این وب سایت در شش بخش مختلف ارائه شده است: YSlow، PageSpeed، Timeline برای بارگذاری، ویدئو، رکوردها و گرافیک های آبشاری.

خدمات افزایش سرعت سایت

خدمات افزایش سرعت سایت نیز یکی از خدماتی است که این روزها متقاضیان زیادی در وب دارد همانطور که ابتدای مقاله هم اشاره کردیم با افزایش سایت های وردپرسی که غالبا با مشکل کندی سرعت سایت مواجه هستند بسیاری از صاحبین سایت ها ترجیح میدهند این مشکل را از طریق برون سپاری مرتفع کنند اما نکته مهمی که وجود دارد این است که در این حالت باید کلیه اطلاعات ورود به سایت و سی پنل را در اختیار آن فرد یا شرکت که قرار است روی سرعت سایت شما کار کند قرار دهید.

بنابراین این کار بلحاظ امنیتی بسیار حساس است پیشنهاد میکنم فرد یا شرکتی که برای این کار انتخاب میکنید معتبر و شناخته شده باشد تا خیالتان از بابت مشکلات احتمالی بعدی راحت باشد. اگر دنبال یک سایت معتبر در این زمینه هستید پیشنهاد ما سایت websoft3.com است خدمات افزایش سرعت سایت در وبسافت3 با امنیت کامل و به بهترین شکل ارائه میشود و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات انها استفاده کنید و سرعت سایت خود را بهبود ببخشید.

جمع بندی دوره افزایش سرعت سایت

به پایان مقاله معرفی بهترین دوره افزایش سرعت سایت رسیدیم امیدوارم با مطالعه این آموزش به جمع بندی نهایی نسبت به اینکه آیا خودتان این مهارت را یادبگیرید یا برون سپاری کنید رسیده باشید و بهترین تصمیم را برای افزایش سرعت سایت خودتان بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا