عمومیمعرفی کسب و کار

بهترین نوع رنگ برای حمام

سرویس بهداشتی یکی از اصلی‌ترین بخش‌های منزل شما است. بنابراین وقتی می‌خواهید دکوراسیون آن رابا رنگ اکریلیک  تغییر دهید باید سوالاتی را پیش از آن از خود بپرسید مثل اینکه سرویس بهداشتی برای شما دقیقا چه مکانی اطلاق می‌شود؟ یعنی چگونه و به چه منظور وقت خود را در آنجا می‌گذرانید؟بسیاری از افراد هنگامی که در وان حمام هستند مطالعه می‌کنند، موزیک گوش می‌دهند و شیو و یا میکاپ می‌کنند. برای برخی افراد نیز سرویس بهداشتی به مکانی برای رفع استرس‌هایشان تبدیل شده است. سرویس بهداشتی برای شما چه نقشی را ایفا می‌کند؟ بهتر است به این سوال پاسخ درستی دهید تا بتوانید طراحی بی‌نظیر و کاربردی برای سرویس بهداشتی خود داشته باشید.

رنگ و  خمیر تکسچر عاملی مهم در دکوراسیون محسوب می‌شود و در ایجاد حس‌های گوناگون در افراد موثر است. با توجه به حسی که تمایل دارید در این مکان داشته باشید باید رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی خود انتخاب کنید. این کار می‌تواند کمی دشوار به نظر برسد.اما اصلا نگران نباشید زیرا ما در این مقاله برخی از رنگ‌های مناسب سرویس بهداشتی را عنوان خواهیم کرد که می‌توانید از آن‌ها برای طراحی هرچه بهتر سرویس بهداشتی خود الهام بگیرید.

عوامل موثر در انتخاب رنگ سرویس بهداشتی

قبل از انتخاب رنگ و ابزار پتینه کاری لازم است عوامل تاثیرگذار و مهم را بررسی کرده و سپس با در نظر گرفتن آن‌ها دست به انتخابی صحیح و کاربردی بزنید. معیارهایی که در این انتخاب موثرند، عبارتند از:

  • سلیقه و نظر شخصی شما
  • ابعاد حمام و سرویس بهداشتی
  • در نظر گرفتن تمیزی و نظافت سرویس بهداشتی

ترکیب رنگ سیاه و نقره‌ای در دکوراسیون سرویس بهداشتی

رنگ سیاه به همراه دیوارهای کانونی نقره‌ای ظاهری فریبنده را برای سرویس بهداشتی به ارمغان می‌آورد. استفاده از کاشی موزاییک نقره‌ای براق به عنوان بک اسپلش فضا را کاملا درخشان خواهد کرد.

رنگ مسی و استفاده از این فلز در دکور سرویس بهداشتی

چرا از برخی از فلزات در سرویس بهداشتی خود استفاده نمی‌کنید؟ فلز مس یا حتی رنگ مسی، رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی است و به کار بردن آن ظرافت خاصی به فضای آن خواهد داد. کاربرد کاشی‌های موزاییکی قهوه‌ای برای بک اسپلش و میزی با طرح سنگ مرمر جذابیت خاصی به فضا خواهد بخشید.

رنگ آبی یخی در طراحی سرویس بهداشتی

اگر به رنگ‌های خیلی شاد یا براق علاقه‌ای ندارید، بهتر است از تناژهای ملایم‌تری مانند آبی یخی برای سرویس بهداشتی خود استفاده کنید. در ضمن می‌توانید با طرح‌هایی به رنگ زرد در بک‌گراند آبی، فضای خود را زنده نگه دارید.

رنگ آلویی یا کشمشی برای حمام و سرویس بهداشتی

دیوارهای آلویی و یا بنفش ظرافت زنانه‌ای به سرویس بهداشتی می‌دهند. کاربرد کابینت‌هایی با طرح چوب در کنار این رنگ برای سرویس بهداشتی مناسب است و استایلی مدرن را به وجود می‌آورد. از ترکیب سبک‌های مختلف نترسید.

زرد رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی

راه راه‌های زرد درخشان، نشاط و شادی را در سرویس بهداشتی به دنبال دارد. اگر از با طرح‌های راه راه استفاده می‌کنید، بهتر است از وسایل جانبی و اکسسوری‌های کمتری استفاده کنید تا فضا خیلی گیج‌کننده و شلوغ به نظر نرسد.

رنگ قرمز آلبالویی برای دکوراسیون سرویس بهداشتی

یکی از رنگ‌های مناسب برای سرویس بهداشتی قرمز آلبالویی است. این رنگ انتخابی عالی برای بچه‌ها خواهد بود. می‌توانید برای دکور فضای خالی بالای توالت از نقاشی کودکان خود استفاده کنید و یک گالری رنگارنگ بسازید.

رنگ سبز مات در طراحی سرویس بهداشتی

کاربرد سبز مات به همراه وسایل سفید فضای آرامش‌بخش و تازه‌ای به سرویس بهداشتی شما خواهد داد. تناژهای سبز رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی هستند و شکوه خاصی دارند.

رنگ خنثی خاکستری برای سرویس بهداشتی

اگر کاشی‌ها، وسایل جانبی و اکسسوری‌های شما سفید هستند، لازم است بدانید یکی از رنگ‌های مناسب برای سرویس بهداشتی خاکستری است. رنگ خاکستری تیره و روشن به خوبی با سفید هماهنگ و ست خواهد شد. رنگ خاکستری تیره (زغالی) همراه با سفید تضادی زیبا به فضا می‌دهد.اگر عاشق سبک مدرن و یا کلاسیک هستید و خاکستری را امتحان کنید و از رنگ سرویس بهداشتی زیبای خود لذت ببرید.

دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام به رنگ صورتی روشن

صورتی رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی محسوب می‌شود. دلیل این ادعا این است که می‌توان این رنگ را با دیوارها و وسایل تزئینی که رنگ‌های روشن دارند هماهنگ کرد. استفاده از تعدادی گیاه در کنار این ترکیب رنگ فضا را سرزنده و زیبا جلوه می‌دهد.

رنگ هلویی در سرویس بهداشتی

شاید در نگاه اول هلویی به عنوان رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی چندان مناسب نباشد. اما به خاطر داشته باشید از آنجایی که اکثر سرویس بهداشتی‌ها دارای ترکیب رنگ سفید با سایر رنگ‌ها هستند، اضافه کردن رنگ هلویی به فضای آن حس و حال دلنشین و آرامش‌بخشی می‌‌دهد.

رنگ خاکستری مایل به قهوه‌ای برای سرویس بهداشتی

این رنگ مناسب افرادی است که به رنگ‌های خنثی علاقه دارند. خاکستری مایل به قهوه‌ای به فضای سرویس بهداشتی شما گرما و جذابیت خاصی می‌بخشد و سبک مدرنی را ایجاد می‌کند. خاکستری مایل به قهوه‌ای تناژهای متفاوتی دارد به عنوان مثال رنگ قهوه‌ای تیره و خاکستری تیره.این دو رنگ جلوه‌ای مدرن و شیک به سرویس بهداشتی شما خواهند داد. رنگ خاکستری مایل به قهوه‌ای با پایه بنفش از دیگر رنگ‌های مناسب برای سرویس بهداشتی است.

رنگ مناسب و پرکاربرد سفید برای سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی با رنگ سفید روشن سبک کلاسیک دارد. دیوارهای سفید نیز فضا را کاملا چشمگیر می‌کنند. می‌توانید از کاشی‌هایی با اشکال مختلف در ، دیوارها حتی دیوار کانونی استفاده کنید تا فضای سرویس بهداشتی شما از یکنواختی خارج شود و زیباتر به نظر برسد.

اگر فکر می‌کنید به کار بردن رنگ سفید در سرتاسر سرویس بهداشتی باعث یکنواختی می‌شود، می‎توانید دیوارهای کانونی را با الوارهای چوبی یا رنگ‌های خنثی طراحی کنید. در ضمن می‌توانید از لوازم جانبی و اکسسوری‌های گوناگون با رنگ‌های روشن مانند زرد، صورتی یا سبز کمک بگیرید.

اگر علاقه‌ای به رنگ سفید روشن ندارید، سفید خامه‌ای با پایه کره‌ای را امتحان کنید. این نسخه کلاسیک سفید، به فضای سرد و تاریک کمی گرما و جذابیت می‌بخشد. این رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی با دیوارهای کانونی به رنگ صورتی، بنفش یا ارغوانی و شرابی به خوبی ست خواهد شد.از آنجایی که سفید خامه‌ای جزو سبک کلاسیک است، مطمئنا پس از گذشت چند سال خسته‌کننده به نظر نمی‌رسد.

رنگ ذغالی در دکور سرویس بهداشتی

اگر به دنبال نمای چشمگیرتری هستید، ذغالی رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی شما خواهد بود. حتما این رنگ را امتحان کنید زیرا رنگ ذغالی فضای سرویس بهداشتی را دنج‌تر می‌کند و سبک مدرنیته را نیز حفظ خواهد کرد. استفاده از رنگ ذغالی در کنار چوب و دیوارهای کانونی فلزی برای ایجاد فضایی بسیار شیک و در عین حال آرامش‌بخش توصیه می‌شود.

رنگ گل سرخی برای سرویس بهداشتی

اگر برای رنگ سرویس بهداشتی خود از رنگ گل سرخی با کاشی‌های سفید و کفپوش مرمر استفاده کنید، ضرر نمی‌کنید. لطفا کمی جسارت به خرج دهید و سقف را هم رنگ کنید. به این ترتیب هر بار که به آینه نگاه کنید، شاهد درخشش و زیبایی که توسط این ترکیب رنگ ایجاد شده است در سرویس بهداشتی خود خواهید بود.

رنگ برنزی برای دکور سرویس بهداشتی

برنز رنگ مناسبی برای سرویس بهداشتی با کفپوش مرمری است. این دو به خوبی با هم هماهنگ و ست خواهند شد و اصلا بر خلاف تصور فضای شلوغی را ایجاد نمی‌کند.

دکوراسیون سرویس بهداشتی به رنگ سبز-آبی

اگر عاشق رنگ سبز-آبی هستید بهتر است رنگ سبز-آبی را با خاکستری ترکیب کنید و با دیوارهای کانونی به رنگ سیاه و سفید ست کنید. با این روش فضای سرویس بهداشتی شما بسیار زیبا به نظر خواهد آمد.

رنگ سرمه‌ای در دکوراسیون سرویس بهداشتی

ترکیب سرمه‌ای با سفید از رنگ‌های مناسب برای سرویس بهداشتی خواهد بود. رنگ سرمه‌ای با کابینت‌های مرمر یا سفید حتی با فلزهای مس و برنج هم به خوبی هماهنگ خواهد شد. استفاده از رنگ سفید در سرویس بهداشتی ضروری است و باید همیشه آن را در نظر گرفت. زیرا، حس تمیز بودن به فضا القاء می‌کند.

دکوراسیون سرویس بهداشتی به رنگ فیروزه‌ای

می‌توانید با استفاده از ترکیب مختلفی از رنگ‌ها، الگوها و بافت‌ها سرویس بهداشتی خود را خاص‌تر کنید. به عنوان مثال بدنه وان مشکی و داخل وان سفید، آثار هنری به همراه قاب طلایی، دیوار فیروزه‌ای رنگ و شمعدان‌هایی به رنگ سبز آهکی و مرجانی و فرشی با طرح گل، فضای دلنشینی در سرویس بهداشتی شما ایجاد می‌کند‌.

عناوین این مقاله مخفی کردن عناوین
دکمه بازگشت به بالا