عمومیمعرفی کسب و کار

جدیدترین مدل ساعت بن تن پروژکتوری

ساعت بن تن پروژکتوری به گونه ای طراحی شده است که موزیکال است و صدای بن تن واقعی را پخش می کند. هیولاهای ساعت بن تن پروژکتوری شفاف و سه بعدی هستند.

ساعت بن تن پروژکتوری هدیه ای مناسب از فروشگاه تم تولد

ساعت بن تن پروژکتوری یکی از مواردی است که بسیاری از پسربچه ها به داشتن آن علاقه نشان می دهند. این شخصیت کارتونی هیجان و شادی زیادی برای پسرها به ارمغان می آورد و آن ها را به داشتن ساعت بن تن ترغیب می کند. در واقع کودکان به داشتن وسایلی که مربوط به شخصیت های مورد علاقه شان باشد علاقه زیادی نشان می دهند، ساعت بن تن پروژکتوری مشابه ساعت واقعی بن تن عمل می کند و می تواند هدیه فوق العاه ای برای پسربچه ها باشد.

ساعت بن تن پروژکتوری را از سرزمین تولد تهیه کنید

خرید ساعت بن تن پروژکتوری که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است ساعتی متفاوت از ساعت های دیگر است. این ساعت دکمه ای روی خود دارد که با فشار دادن آن اشکال مختلفی از بن تن را روی دیوار خواهید دید. این ساعت بسیار پر فروش است و با توجه به قیمتش طرفداران زیادی دارد.

خرید ساعت بن تن بیگانه تمام عیار بسیار راحت است و از طریق اینترنتی قابل انجام است. با خرید آنلاین و ثبت سفارش، آن را درب منزل تحویل خواهید گرفت. هم چنین می توانید از طریق شماره تماسی که در سایت درج شده است ،تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت نمایید.

مشخصات ساعت بن تن پروژکتوری

قیمت ساعت بن تن پروژکتوری به گونه ای طراحی شده است که موزیکال است و صدای بن تن واقعی را پخش می کند که برای بچه ها بسیار هیجان انگیز است. در نوع بزرگ آن تعداد 4 هیولا از این کارتون وجود دارد که سه بعدی هستند و رنگ شفافی دارند. این هیولاها قابل تعویض هستند یعنی در هر بار استفاده می توانید هر کدام را که تمایل داشتید روی ساعت قرار دهید.

در سایز کوچک ساعت بن تن پروژکتوری تعداد 6 هیولا وجود دارد. قیمت ساعت بن تن با توجه به طراحی خاصی که دارد بسیار مناسب است و با باطری کار می کند. برای کار کردن ساعت روی آن دکمه on و off قرار دارد و با روشن کردن آن نورافشانی بن تنی را خواهید دید. اگر قصد دارید به فرزند خود و یا اقوام هدیه ای دهید ساعت بن تن می تواند بهترین انتخاب باشد.

دکمه بازگشت به بالا