اقتصادیمعرفی کسب و کار

ارزان ترین نوع کرکره برقی چیست؟

انواع تيغه كركره برقى و كاربرد آنها

امروزه در صنعت، درب هاى اتوماتيک كركره برقى به خاطره ويژگى هاى خوبى كه دارد جايگاه ويژه اى پيدا كرده است. اكثر سازندگان ساختمان ها و مراكز تجارى سعى ميكنند تا جايى كه امكان دارد نسبت به ديگر درب هاى اتوماتيك مانند درب جكى و درب آكاردئونى و يا حفاظ، از کرکره برقی استفاده كنند. اين افزايش تقاضا باعث شده تا بين توليد كننده ها و اجرا كننده هاى رقابت ايجاد بشود و آنها با توليد تيغه هاى بهتر يا طرح هاى گوناگون با جنس هاى مختلف و رنگ هاى متنوع بازار بيشترى را به خود اختصاص بدهند.

هدف ما از بازگو كردن اين مطالب اين است كه مشتريان گرامى با مطالعه كردن و مشاهده كردن عكس ها درك بهترى از انواع تيغه ها داشته باشند تا بتوانند براى درب مورد نظر خود بهترين و مناسب ترين تيغه ى كركره برقى را با مناسب ترين قيمت ممكن انتخاب و تهيه كنند. پس بى درنگ به سراغ انواع تيغه ها و موارد مصرف آنها همراه عكس و توضيحات ميرويم.

برای حتما با ایمن صنعت؛ بهترین شرکت نصب و راه اندازی درب کرکره ای برقی تماس بگیرید.

تيغه صد ميليمترى آكپاى

تبغه صد میلیمیتری آکپای از جنس آلومينيوم و با ضخامت بالا ساخته شده است و داراى دو جداره و دو پل در ميان تيغه ميباشد. اين تيغه داراى مقاومت بالايى است زيرا علاوه بر وزن زياد و ضخامت زيادى كه دارد داراى دو پل در ميان تيغه است كه مقاومت آن را در برابر فشار چندين برابر ميكند. همچنین داراى عصايى و مادگى بسيار قدرتمند ميباشد.

تیغه کرکره برقی از نوع صد میلیمتری آکپای از جمله تیغه های مورد استفاده در کرکره های مغازه می باشد. البته به علت وزن زیاد کرکره برقی بهتر از از موتور هایی که قدرت بالایی دارند استفاده نمود. پل هاى اين تيغه باعث ميشوند كه در عرض هاى بالاى شش متر كركره اصطلاحا شكم ندهد و عصايى و مادگى باعث ميشوند كركره با ارتفاع بالاى پنچ متر تحمل وزن زياد كركره را داشته باشد. ويژگى هاى اين تيغه، دو جداره بودن، دو پل بودن، ضخيم و سنگين بودن است. اما همين ويژگى ها باعث گران تمام شدن كركره ميباشد. بنابراين نتيجه ميگيريم كه فقط براى كركره هايى از اين نوع تيغه استفاده كنيم كه بسيار عريض هستند و ارتفاع زيادى دارند.

تيغه ى هشتاد ميليمترى آكپاى

از جنس آلومينيوم ساخته شده است و داراى دو جداره و فقط يك پل ميان تيغه ميباشد. عصايى و مادگى نسبتا ضخيم و قوى دارد. اين تيغه را ميتوان براى كركره هاى فروشگاه ها و پاركينگ ها مورد استفاده قرار داد. از آنجاكه جنس اين تيغه آلومينيوم ميباشد ميتوان آن را در مناطق معتدل مانند شمال ايران به راحتى مصرف نمود و نگران فرسايش تيغه نبود.

تيغه هشتاد ميليمترى آلومينيومى پرتا porta

اين تيغه یکی از است که داراى دو جداره ضخيم و در پل ضخيم در ميان تيغه و حتى عصايى و مادگى بسيار قوى و سنگين ميباشد. اين تيغه واقعا جزو تيغه هاى قدرتمند بازار ميباشد زيرا علاوه بر ضخيم و سنگين بودن داراى دو ويژگى ديگر ميباشد كه جهت جلوگيرى از توليد صدا لاستيك خور ميباشد و كپس هاى آن فولادى ميباشد و بوسيله ى پيچ متصل مي شوند. اين تيغه مناسب براى تمام درب ها ميباشد و چون از آلومينيوم ساخته شده است در هواى مرطوب هم ميتوان از آن بهره برد اما براى درب هاى كوچك كه نيازى به تيغه اى با اين ضخامت نيست توصيه نميشود زيرا هزينه ى زيادى دربر ميگيرد.

تيغه هشتاد ميليمترى چهار پل آكرول Akroll

جنس اين تيغه از آلومينيوم مي باشد و داراى دو جداره است و مهم ترين ويژگى اين تيغه تعداد چهار پل است كه در ميان تيغه مشاهده مي كنيد. همانطور كه ميدانيد در هر سازه اى هر چند وزن يا ضخامت پل ها كم باشد اما هرچه پل هاى بيشترى ساخته شود استحكام و مقاومت آن سازه در برابر ضربه و يا فشار چندين برابر خواهد شد. بنابراين ميتوانيم از اين تيغه در عرض هاى هفت و هشت متر هم استفاده كنيم. باید بدانید که تیغه کرکره برقی چهار پل آکرول مقاومت بسیار بالایی دارد اما خب هر مزیتی دارای عیوبی نیز هست. وزن این تیغه کمی بالا می باشد و هچنین ممکن است در طول زمان به علت رسیدگی و رغن کاری کم سر و صدای زیادی را هنگام باز و بسته شدن ایجاد کند.

قیمت تیغه کرکره برقی اکرول

قیمت تیغه کرکره برقی اکرول به ابعاد کرکره برقی بستگی دارد. هر چه ابعاد کرکره برقی بزرگتر باشد قیمت تیغه نیز بیشتر میشود. در ایران کرکره قیمت تیغه های کرکره برقی نسبت به سایر فروشگاه های فروش کرکره برقی ارزان تر است و شما میتوانید با هزینه کمتری باکیفیت ترین تیغه کرکره برقی را خریداری کنید. قیمت تیغه کرکره برقی اکرول از حداقل 220/000 تومان شروع میشود. این قیمت مربوط به زمان انتشار این مقاله است و برای اطلاع دقیق از قیمت تیغه کرکره برقی اکرول میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید.

تيغه هشتاد ميليمترى فوم دار پرتا porta

از انواع تیغه های فوم دار کرکره برقی زمانی استفاده می شود که نیاز به سر و صدای بسیار پایین وجود دارد. جنس اين تيغه از فولاد منيزيوم ساخته شده و نسبت به ديگر تيغه هاى مشابه از ضخامت و وزن بالايى برخوردار است، از ويژگى هاى اين تيغه ميتوان به فوم داخل تيغه اشاره كرد كه ميتواند به استحكام اين تيغه كمك بسيارى كند و عايق گرما و سرما و حتى عايق صدا می باشد.

ديگر ويژگى اين تيغه بسيار بيصدا بودنش است كه هنگام بالا و پايين شدن كركره هيچ مزاحمتى براى اطرافيان ندارد. پس ميتوان از اين تيغه براى پاركينگ و تراس و پنجره ها با خيال آسوده استفاده كرد.  این تیغه در دو رنگ سفيد و كرم و طرح چوب توليد و عرضه می شوند كه بيشتر براى پاركينگ ساختمان ها مناسب هستند.

تيغه هشتاد ميليمترى آلما Alma

تیغه کرکره برقی 80 میلی متری آلما از جنس آلومينيوم و با وزن و ضخامت كم ساخته ميشود و داراى دو جداره است. قبلا بصورت تك پل و حالا بصورت دو پل ساخته ميشود. شما می توانید تیغه هشتاد میلیمیتری آلما را براى كركره برقى مغازه ها تا عرض شش متر و ارتفاع پنچ متر مورد استفاده قرار داد و نسبت به ديگر تيغه هاى آلومينيومئ كه وزن بيشترى دارند قيمت مناسب ترى دارد. البته باید بدانید برای کرکره های پنجره ای نیز از این تیغه استفاده می شود.

قیمت تیغه کرکره برقی آلما

برای تعیین قیمت تیغه کرکره برقی آلما شما باید ابعاد کرکره برقی مورد نظرتان را به اطلاع کارشناس برسانید. قیمت تیغه کرکره برقی آلما در ایران کرکره ارزان تر از سایر نمایندگی های فروش کرکره برقی است و شما میتوانید با حداقل 190/000 تیغه کزرکره برقی آلما را خریداری کنید. این قیمت ممکن است به دلیل شرایط اقتصادی و نوسانات قیمت با تغییراتی مواجه شده باشد. قیمت تیغه کرکره برقی آلما بر حسب متر مربع محاسبه میشود و به شدت به متراژ کرکره برقی شما بستگی دارد. برای اطلاع بیشتر درباره قیمت تیغه کرکره برقی آلما میتوانید با همکاران ما در ایران کرکره تماس بگیرید.

تیغه کرکره برقی پلى كربنات

تیغه کرکره برقی پلی کربنات از جنس پلى كربنات بوده و بصورت شفاف و يا رنگ هاى سفارشى توليد می شود. در بازار ضخامت هاى دو ميليمتر و چهار ميليمتر و با طرح هاى مختلف موجود است. به طور كلی را ميتوان براى هر محيطى استفاده كرد. توجه کنید که استفاده از تیغه پلی کربنات صرفه ى اقتصادى ندارد و بيشتر براى اماكنى استفاده ميشود كه نياز دارند زمانى كه كركره پايين است داخل محل نیز ديده بشود و يا نور به داخل بتابد، مانند پنجره و يا بالكن و نمايشگاه ها و طلافروشى ها. از نظر امنيتى ميتوانيم به شما اين اطمينان را بدهيم كه تیغه پلی کربنات از ديگر تيغه ها محكم تر و غير قابل نفوذ و نشكن می باشند.

تیغه کرکره برقی شصت ميليمترى آلومينيومى

اين تيغه از جنس آلومينيوم و با عرض شصت ميليمتر و ضخامتى نسبتا متوسط ساخته شده است. تیغه شصت میلیمتری آلومینیومی داراى عصايى و مادگى قوى می باشد و بخاطره عرض كم ظرافت خاصى نسبت به تيغه هاى هشت سانتى مترى و ده سانتى مترى دارد. با توجه به آنچه گفته شد این تیغه براى پنجره ها، تراس، انبارى و درب وردى ساختمان ها مناسب می باشد. قيمت تیغه شصت میلیمتری آلومینیومی مناسب است و بطور كل براى كركره هايى با عرض زير ٣ متر توصيه ميشود.

از تیغه فوم دار با جنس آلومینیوم در ساختمان ها و پارکینگ ها استفاده می شود. علت استفاده از اینکه در ساختمان‌ها به دلیل تنوع در طرح و رنگ آن و همچنین عایق صدا بودن آن می باشد. برای اینکه در ساخت این تیغه کرکره برقی از فوم استفاده می شود به همین دلیل در برابر حرارت و صوت عایق می باشد و برای مکان هایی که نسبت به صوت حساس هستند این تیغه پیشنهاد می شود. پس برای ساخت کرکره برقی پارکینگ ساختمان ها و همچنین کرکره پنجره ای از تیغه فوم دار باجنس آلومینیوم استفاده می شود.

تیغه کرکره برقی رول گيتر

اين تيغه از جنس ميلگرد فولادى و روكش استيل يا آلومينيومى ساخته ميشود و از نظر امنيتى مانند حفاظ عمل ميكند و وزن نسبتا سنگينى دارد. از این تیغه ميتوان براى اماكن مختلف استفاده نمود اما فراموش نکنید که هزينه ى بالايى نسبت به ديگر تيغه ها دارد. از تیغه رول گیتر می توان براى پنجره ها و درب هاى ورودى بجاى حفاظ استفاده نمود.

تیغه کرکره برقی لومیکو

تیغه کرکره برقی لومیکو با آلیاژ 6063 ساخته شده است و ضخامت این تیغه کرکره برقی 80 میلیمتر میباشد. این تیغه از جنس آلومینیوم است. برای خرید تیغه کرکره برقی لومیکو شما میتوانید با انتخاب رنگ های مختلف همهنگی بین رنگ درب پارکینگ و ساختمان ایجاد کنید. شما میتوانید تیغه کرکره برقی لومیکو را برای ارتفاع 4 متر و عرض 4.5 متر انتخاب کنید. این تیغه جزو تیغه های بی صدا است و در حین کار کردن کمترین صدا را تولید میکند.

قیمت تیغه کرکره برقی لومیکو

همکاران ما در ایران کرکره قیمت تیغه کرکره برقی لومیکو را بسیار منصفانه در نظر گرفته اند و شما میتوانید با قیمتی ارزان باکیفیت ترین تیغه کرکره برقی لومیکو را خریداری کنید. باتوجه به نوسانات قیمتی شما میتوانید برای اطلاع از قیمت تیغه کرکره برقی لومیکو با کارشناسان ایران رککره تماس بگیرید و مرغوب ترین تیغه ها را خریداری کنید.

تیغه پانچ دار یا سوراخ دار

همانطور که از اسم تیغه پانچ دار یا سوراخ دار مشخص است این طرح کرکره برقی از پانچ کردن تیغه آلومینیومی به وجود می آید که معمولاً از این منطقه به همراه تیغه اکسترود در پارکینگ های ساختمان ها و فروشگاه ها استفاده می شود. چون این تیغه کرکره برقی دارای سوراخ هایی می باشد توصیه می شود که با استفاده از یک تلق که در قسمت پشت تیغه پانچ دار قرار می گیرد از ورود گرد و غبار و صدا به فضای داخلی جلوگیری کرد.

قیمت تیغه کرکره برقی

برای تعیین قیمت تیغه کرکره برقی عوامل مختلفی دخیل هستند. جنس آلیاژ و موادی که تیغ از آن ساخته می شود در قیمت آن بسیار تاثیر گذار است. شما می توانید برای اطلاع از قیمت تیغه های کرکره برقی و همچنین مشاوره برای نصب و طراحی کرکره برقی با ما تماس بگیرید تا مناسب ترین تیغه کرکره برقی با مرغوب ترین جنس را به شما پیشنهاد دهیم.

ویژگی های تیغه کرکره برقی

تیغه کرکره برقی معمولاً به طور استاندارد از آلومینیوم ساخته می شود و و در کرکره برقی هایی که دارای ابعاد ۷ و ارتفاع ۶ متر انجام می شود. در انتخاب تیغه آلومینیوم باید به مقدار توان موتور کرکره برقی دقت به زیادی داشت زیرا در صورتی که تیغه و موتور با هم هماهنگی نداشته باشند باعث می شود که در کرکره برقی تعادل برقرار نشود. در قسمت پایین تعدادی از ویژگی های تیغه کرکره برقی را برای شما توضیح می دهیم.

 • جلوگیری از هدر رفتن انرژی
 • نصب راحت در کمترین زمان با اشغال فضای کم
 • باعث زیبایی کرکره برقی می‌شود.
 • دارای طرح ها و رنگ های مختلفی است و به همین دلیل می توان آن را با آن نمای داخلی ساختمان هماهنگ کرد.
 • دارای مقاومت بالایی می باشد و باعث امنیت بالای ساختمان می شود.

بهترین نوع تیغه کرکره برقی

تیغه کرکره برقی مهمترین جز در کرکره برقی به حساب می‌رود که در طرح و رنگ های مختلف توسط برندهای مختلف تولید می شود. جنس تیغه کرکره می تواند در طول عمر آن و کارایی آن موثر باشد.

ایران کره توانسته با فروش بهترین نوع تیغه کرکره برقی رضایت مشتریان را در سراسر ایران جلب کند. شما می توانید برای مشاوره و اطلاع از قیمت های کرکره برقی و همچنین بهترین نوع تیغه کرکره برقی با ما تماس بگیرید.

کاربرد تیغه کرکره برقی

کرکره برقی در مراکز مختلفی استفاده می شود از منازل و پارکینگ ساختمان ها گرفته تا بانک ها و طلا فروشی ها از کرکره برقی استفاده می کنند. کاربرد تیغه کرکره برقی در مراکز مختلف متفاوت می باشد و ممکن است عده آن را به خاطر زیبایی و عده‌ای آن را برای امنیت انتخاب کرده باشند.

به طور کلی کاربرد تیغه کرکره در دو مورد خلاصه می شود:

 1.  کاربرد تیغه کرکره برقی در حفظ امنیت و جلوگیری از سرقت
 2. محافظت از محیط در برابر آتش سوزی و باد و طوفان

وزن انواع تیغه های کرکره برقی

انواع مختلف تیغه کرکره برقی در جنس های مختلفی ساخته می شوند و هر کدام از آلیاژها و فلزاتی که در ساخت تیغه های کرکره برقی استفاده می‌شوند دارای وزن های متفاوتی می باشند. شما می‌توانید با توجه به کارآیی مورد نظر خود و مکانی که قصد دارید برای آنکه برقی نصب کنید هر نوع از را انتخاب کنید ولی باید وزن آن را نیز در نظر بگیرید زیرا وزن تیغه ارتباط مستقیمی با وزن کره دارد. در این قسمت انواع تیغه های کرکره برقی را برای شما توضیح می دهیم:

 • وزن تیغه گالوانیزه در حدود ۸ کیلوگرم در هر متر مربع می باشد.
 • وزن تیغه آلومینیوم اکسترود در حدود ۶ کیلوگرم تا ۸ کیلوگرم می باشد.
 • وزن تیغه آلومینیوم پانچ شده در حدود ۸.۵ کیلوگرم تا ۱۰ کیلوگرم در هر متر مربع می باشد.
 • وزن تیغه آلومینیوم دوجداره در حدود ۹ کیلوگرم در هر متر مربع است.

کدام تیغه کرکره برقی بهتر است؟

در آخر این مقاله این سوال مطرح می شود که بالاخره کدام تیغه کرکره برقی را خریداری کنم و کدام تیقه کرکره برقی بهتر است. شما توانستید با ویژگی های انواع تیغه ها آشنا شوید اما اگر نتوانستید برای خرید تیغه مناسب کاربردتان تصمیم بگیرید حتما با همکاران تماس بگیرید و از مشاوره رایگگان متخصصین ایران کرکره بهره مند شوید.

تیغه کرکره برقی باید متناسب با وزن کرکره برقی و محل قرار گیری و ارتفاع درب پراکینگ خریداری و نصب شود که انتخاب بهترین تیغه کرکره برقی نیاز به نظر کارشناسی شده دارد.

سوالات متداول

قیمت تیغه کرکره برقی آلما چقدر است؟

در ایران کرکره شما میتوانید قیمت مناسب ترین تیغه های کرکره برقی را خریداری کنید. قیمت تیغه کرکره برقی آلما در حدود 190/000 تومان میباشد. البته این قیمت با توجه به ابعاد تیغه میتواند کمی تفاوت داشته باشد.

کاربرد تیغه کرکره برقی چیست؟

به طور کلی از تیغه کرکره برقی برای *حفظ امنیت و جلوگیری از سرقت و * محافظت محیط داخلی از آتش سوزی و باد و طوفان میباشد

منبع : کرکره برقی آهن سازه

دکمه بازگشت به بالا