جامعهمعرفی کسب و کار

حداقل قیمت آپارتمان در تهران چقدر است؟

شاید از خود بپرسید که قیمت یک اپارتمان در تهران چقدر است؟ خرید اپارتمان در این شهر شاید برای بسیاری از افراد یک ارزو باشد اما باز هم مناطقی وجود دارند که بتوانید در ان ها اپارتمان خریداری کنید. البته نباید نا گفته بماند که حداقل قیمت آپارتمان در تهران از برخی از شهر ها بیشتر است.

اما گاهی تصمیم به خرید نیست و بیشتر افراد به دنبال اجاره آپارتمان مبله در تهران هستند. اجاره سوئیت و اپارتمان در تهران نیست بستگی به فاکتور هایی دارد. یعنی چند فاکتور  در کنار یکدیگر هستند که میزان اجاره بها را مشخص می کنند. به نظر شما قیمت اپارتمان یا سوئیت برای اجاره بر اساس چه فاکتور هایی مشخص می شود؟ پیشنهاد می کنیم به ادامه مطلب توجه کنید تا بدانید حداقل قیمت اپارتمان در تهران چقدر است و بر اساس چه فاکتور هایی است که قیمت مشخص خواهد شد. با ما همراه باشید.

قیمت اپارتمان بر اساس چه فاکتور هایی مشخص خواهد شد؟

برای اینکه بتوانید بهترین اپارتمان را جهت اقامت خود در پایتخت اجاره کنید، باید سعی کنید به یک سری فاکتور ها توجه داشته باشید  قیمت اپارتمان بر اساس چندین فاکتور مشخص خواهد شد . اما برای شما هم سوال خواهد بود که این فاکتور هایی که قیمت اپارتمان را مشخص می کنند چه فاکتور هایی هستند. اگر بخواهیم مهم ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آپارتمان را نام ببریم باید به فاکتور هایی مثل متراژ آپارتمان، منوقعیت جغرافیایی ان، سلامت و امکانات اپارتمان اشاره کنیم. در ادامه در خصوص تاثیر هر یک از این عموال ذکر شده با شما صحبت خواهیم کرد.

متراژ آپارتمان

شاید بتوان گفت یکی از اصلی ترین دلایلی که می تواند در قیمت اپارتمان تاثیر بگذارد، متراژ ان است. متراژ اپارتمان می تواند بیشترین تاثیر را درقیمت ان داشته باشد. فرقی نمی کند شما در کدام یک از مناطق تهران به دنبال اجاره اپارتمان باشید. در هر موقعیت جغرافیایی که به دنبال اجاره اپارتمان مبله در تهران باشید، هر چه متراژ بیشتر باشد به تناسب موقعیت اپارتمان باید اجاره بها پرداخت کنید.

متراژ رابطه مستقیمی با میزان اجاره بهای اپارتمان خواهد داشت. پیشنهاد می کنیم زمانی که قصد اجاره سوئیت در تهران یا حتی قصد اجاره آپارتمان مبله در اصفهان و دیگر شهر های ایران را دارید، به متراژ اپارتمان یا سوئیت مد نظر خود توجه کنید. ناچار نیستید که سوئیت های با متراژ بالا را اجاره کنید. شما می توانید به راحتی زمانی که قصد دارید تنها چند روزی را در یک سوئیت بمانید، اپارتمان های کوچک را برای اقامت موقت خود انتخاب کنید. نیازی نیست که سوئیت مد نظر شما چندان بزرگ و با متراژ بالا باشد.

موقعیت جغرافیایی آپارتمان

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت اپارتمان مبله در تهران موقعیت جغرافیایی یا محل قرارگیری اپارتمان است. اگر به دنبال این هستید که با حداقل قیمت آپارتمان در تهران به یک اقامتگاه مناسب دسترسی داشته باشید باید به این فاکتور بسیار مهم توجه داشته باشید. برای اقامت در تهران توجه به موقعیت بسیار مهم است. هر چه به سمت شمال تهران بروید ناچار خواهید بود بودجه خود را برای اقامت در این شهر افزایش دهید.

از طرفی هر چقدر به طرف جنوب تهران و قسمت های غربی ان بروید، بودجه شما برای اقامت در این شهر کاهش خواهد یافت. بنابر این حتما به این فاکتور بسیار مهم توجه داشته باشید. پیشنهاد می کنیم برای انتخاب موقعیت اپارتمان چندان سخت گیری نکنید. سخت گیری در انتخاب موقعیت اپارتمان تنها باعث می شود هزینه های شما چند برابر شود در صورتی که می توانید با یک انتخاب معقول تر هزینه هایتان را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید.

سلامت آپارتمان

شاید برایتان سوال باشد که منظور از سلامت اپارتمان چیست و چه تاثیری می تواند میزان اجاره بها داشته باشد.سلامت اپارتمان منظور سلامت ستون های اصلی و پایه های اپارتمان است اما زمانی که قصد دارید برای چند روزی در تهران اقامت داشته باشید دیگر به سلامت بدنه ساختمان توجه نخواهید کرد. در این هنگام بهتر است شما سلامت اپارتمان را سلامت امکانات ان در نظر بگیرید. برای مثال فرص کنید که قصد دارید یک اپارتمان مبله در تهران اجاره کنید.

سعی کنید به خوبی امکانات اپارتمان را قبل از اینکه ان را تحویل بگیرید بررسی کنید و ببینید که ایا تمامی تجهیزات و امکانات اپارتمان به همان صورتی که مالک به شما تحویل داده است می باشد یا خیر. پیشنهاد می کنیم شیر های اب را بررسی کنید و ببینید که ایا در وضعیت درستی قرار دارند یا خیر.

در صورتی که مشکلی در تجهیزات  امکانات اپارتمان وجود داشت فورا مشکل را به صاحب ملک گزارش دهید تا در زمان خروج از اپارتمان با مشکل مواجه نشوید. این را نیز در بین تمام این موارد ذکر شده به شما ذکر کنیم که لازم نیست حتما به دنبال اجاره اپارتمان های مبله ای باشید که تجهیزات چندان زیادی در ان وجود دارد. در زمان اقامت کوتاه مدت به وجود تجهیزات و امکانات بسیار زیادی نیاز نخواهید داشت. بهتر است با انتخاب های درست، هزینه هایتان را به درستی مدیریت کنید.

دکمه بازگشت به بالا