عمومیمعرفی کسب و کار

چرا داشتن یک لیبل مناسب برای یک کسب و کار مهم است؟

اگر بخواهیم تاثیر چاپ لیبل در گسترش تجارت و رونق کسب و کار را بیان کنیم باید بگوییم یکی از کم هزینه ترین و موثرترین روش های توسعه کسب و کار تلقی می شود. چاپ برچسب از اصول خاصی پیروی می نماید و عدم توجه به طراحی آن ها باعث می شود تا نتوانید نتیجه مناسب را از سفارش لیبل و استفاده از آن به دست آورید. در این مقاله می خواهیم به شرح مزایای چاپ لیبل و تاثیر آن در کسب و کارهای تجاری بپردازیم. اگر شما نیز صاحب یک کسب و کار هستید یا می خواهید به تازگی صاحب یک کسب و کار شوید و نمی دانید مسیر موفقیت خود را از کجا آغاز کنید با مطالعه این مقاله ما را همراهی نمایید.

مزایای استفاده از لیبل

 • لیبل ها و برچسب ها می توانند به ساده ترین شکل ممکن محصولات تولیدی را معرفی نمایند.
 • علاوه بر بسته بندی های خاص می توانید از لیبل های مختلف برای تفکیک محصولاتی تولیدی استفاده نمایید.
 • لیبل را نمی توان شناسنامه محصولات تولیدی قلمداد کرد اما اعتبار و اصالت خاصی به آن ها می بخشد.
 • چاپ برچسب و نصب آن روی محصولات باعث افزایش اعتماد مشتریان می شود.
 • جذب مشتری بدون معرفی محصول و محتوای آن امکان پذیر نیست و لیبل ها این وظیفه را بر عهده گرفته اند.
 • لیبل یک روش کم هزینه برای پیوستن به عرصه تبلیغات است. در دنیای امروز کمتر کسب و کاری را می توان یافت که بدون تبلیغات راه به جایی برده باشد.
 • برچسب ها علاوه بر اینکه قدرت معرفی محصول را دارند اگر از طراحی زیبا و ایده آلی برخوردار باشند توانایی جذب مشتری را نیز پیدا می کنند.
 • اولین حرکت مثبت در راستای جذب مشتری و افزایش مشتریان ثابت، بسته بندی ایده آل و چاپ لیبل می باشد.
 • چاپ برچسب اگر متناسب با کالای تولیدی باشد نه تنها یک هزینه اضافه نیست بلکه به افزایش درآمد شما نیز منجر می گردد.
 • شما با چاپ لیبل و معرفی کالای تولیدی می توانید به شدت ارزش و پرستیژ کاری خود را افزایش دهید.
 • هرچند مزایای لیبل و تاثیر آن در افزایش بازار فروش به اثبات رسیده است اما هرگز نباید تاثیر کیفیت کالا و محتوای آن را در رونق تجارت بی تاثیر دانست.

اهمیت چاپ لیبل برای کسب و کارها

برخی از افرادی که صاحب کسب و کار هستند تصور می کنند چاپ لیبل تنها یک هزینه اضافه است و نیازی به استفاده از آن نمی باشد. این تفکر بیشتر در میان کسب و کارهای سنتی جریان دارد حال آنکه این گونه نیست چرا که تاثیر چاپ لیبل و همراه شدن آن با افزایش میزان فروش و افزایش سطح درآمد به خوبی نشان دهنده جبران هزینه ها و افزایش سود و منفعت تجاری است.

بنابراین هرگز به چاپ لیبل و طراحی آن به عنوان یک هزینه نگاه نکنید. کافیست تفاوت درآمد شرکت هایی که محصولات خود را با لیبل های خاص و اصیل وارد بازار می کنند با شرکت هایی که نسبت به این موضوع بی تفاوت هستند مورد سنجش قرار داده و به اهمیت چاپ لیبل در افزایش بازار فروش پی ببرید.

چاپ لیبل چگونه باعث افزایش فروش محصول می شود؟

این بخش را باید به صورت مرحله به مرحله شرح دهیم. تصور کنید محصولات تولیدی را بدون لیبل روانه بازار کرده اید. اول از همه اینکه سازمان های مرتبط از جمله وزارت بهداشت اجازه چنین کاری را به واحدهای دارای مجوز نمی دهد. بنابراین شما در همین اول کار به مصرف کننده می گویید که هیچ مجوزی از وزارت بهداشت نداشته و هیچ گونه نظارتی بر فعالیت های تولیدی شما صورت نمی گیرد.

حال محصولات شما در بازار عرضه می شوند آن هم در کنار محصولاتی که اغلب دارای لیبل هستند و نام و نشان خاصی دارند که آن ها را معرفی می کند. در این شرایط قطعا مشتری در زمان انتخاب، محصولات دارای نام و نشان و لیبل را به انتخاب محصولاتی که بدون نام و نشان وارد بازار شده اند ترجیح می دهد. این امر در بازارهای داخلی و جهانی کاملا اثبات شده است.

ممکن است کیفیت محصولات تولیدی شما بسیار بیشتر از سایر محصولات باشد یا قیمت آن در مقایسه با محصولات مشابه بسیار پایین تر باشد و از این طریق برخی از مشتریان را به سمت خود متمایل کنید اما این میزان برای رونق کسب و کار کفایت نمی کند و در واقع تجارت شما همواره در یک سطح عادی و شاید پایین تر ماندگار می شود.

اگر محصولات تولیدی کیفیت بالایی داشته و در مقایسه با محصولات مشابه قیمت کمتری هم داشته باشند و در عین حال منقش به یک برچسب زیبا و بسته بندی مناسب هم باشند قطعا مسیر صحیح توسعه کسب و کار را در پیش گرفته اید و در آینده ای نه چندان دور به یکی از مهمترین کسب و کارهای محلی یا ملی تبدیل خواهید شد. برخی از همین کسب و کارهای کوچک حتی توانسته اند در سطح بین المللی نیز خود را معرفی کنند.

سفارش و خرید لیبل برای توسعه کسب و کار

اگر مقصود شما از سفارش لیبل و برچسب توسعه کسب و کار است، بنابراین باید به دنبال بهترین مرکز چاپ لیبل در ایران باشید. اغلب این مراکز در تهران مستقر هستند اما شعباتی نیز در سایر استان ها دارند. بهترین مرکز چاپ لیبل در تهران شرکت چاپ سورن است که خدمات خود را در قالب های متفاوتی به کاربران ارائه می کند. چاپ لیبل با کیفیت بسیار بالا یکی از مهمترین خدمات این شرکت می باشد.

هم اکنون می توانید با شماره تلفن های درج شده در وب سایت سورن پرینتینگ تماس گرفته و بعد از دریافت مشاوره در خصوص انتخاب یک لیبل مناسب با کسب و کار خود و همچنین بعد از تخمین نسبی هزینه ها نسبت به سفارش طراحی و چاپ لیبل اقدام نمایید. امکان سفارش چاپ لیبل ارزان، چاپ لیبل فوری، چاپ لیبل حرفه ای با کیفیت بسیار بالا  در تیراژهای مختلف فراهم شده است. چاپ سورن کمک می کند تا مسیر موفقیت در کسب و کار خود را به بهترین نحو ممکن دنبال نمایید.

دکمه بازگشت به بالا