فرهنگ و هنرمعرفی کسب و کار

رز جاودان از کجا بخریم؟

گل رز جاودان یا گل ماندگار، گلی کاملا طبیعی است با همان لطافت، ظرافت و زیبایی رزهای هلندی که با استفاده از فرآیندی ویژه عمر آن افزایش یافته است.

گل رز جاودان، گل جاودانه عشق

هیچ گل دیگری در تاریخ از نظر معانی و پیام جامع تر از گل رز نیست.رز جاودان  جزو پرکاربردترین هدایا هستند. نماد عشق، محبت و فداکاری. اغلب به عنوان گل اصلی عشق در نظر گرفته می شود. گل رز مسحور همیشه سنگ بنای عاشقانه است. احساسات را بر می انگیزد و به معنای چیدمان گل است.از نظر روحی، گل رز تعادل و هماهنگی را به زندگی و خانه افراد باز می گرداند و دعوت می کند.

معنای پنهان و نمادهای گل رز مدتهاست که مورد مطالعه قرار گرفته است. توانایی منحصر به فرد آنها برای یادآوری احساسات شما برای سالها، نه روزها.این جعبه های گل رز شخصی سازی شده با مجموعه ای خیره کننده از اشکال، اندازه ها و رنگ ها عرضه می شوند.برای یک گل رز جادویی، دیگر به دنبال آن نباشید.

گل رز تازه چگونه تثبیت می شود؟

فرآیند تثبیت فقط برای بهترین گل رزهای برش دستی اعمال می شود. هنگامی که گل رز به مرحله رشد بهینه خود رسید، با یک فرآیند فنی پیشرفته درمان می شود که در آن شیره طبیعی آنها با مخلوط مایع گلیسیرین، آب و رنگ جایگزین می شود. این منجر به محصولی زیبا می شود که مانند گل رز تازه بریده شده احساس می شود. طبیعی است و به نظر می رسد و بیش از 2 الی 3 سال دوام می آورد! راز چیست؟ در واقع ما روند رشد را تثبیت می کنیم. در نتیجه، گل رز زیبایی طبیعی، درخشش نرم ابریشمی و رنگ قوی زیبا خود را حفظ می کند. علاوه بر این، برخلاف گل رز واقعی، گل رز جاودان نیازی به آب یا مراقبت دیگری ندارد.

چرا گل رز جاودان؟

یکی از تاثیرگذارترین راه ها برای ابراز عشق و علاقه، اهدای گل است. البته گل رز!اما چگونه می توانید عشق ابدی خود را نشان دهید؟ رزهای معمولی پژمرده می شوند، اما این گل رزهای جاودان برای همیشه زیبا خواهند ماند. این گل های رز جاودان خاص با گل های درشت، گل های واقعی هستند که به نظر می رسد امروز صبح از باغ گل رز چیده شده اند. و به لطف یک فرآیند نگهداری خاص، آنها برای هفته ها، ماه ها یا حتی سال ها زیبا می مانند!گل رز مورد علاقه شما در یک جعبه طرح مجلل تحویل داده می شود تا هدیه شما مانند یک جواهر گرانبها به نظر برسد.اگر می خواهید ثابت کنید که عشقتان جاودانه است، گل رز جاودان را انتخاب کنید: گلی زیبا که سال ها زیبا می ماند.

خرید گل رز جاودان بنفش

گل رز بنفش اغلب با طول عمر همراه است. همچنین نشان دهنده حیا، سادگی، فروتنی، جذابیت، ظرافت و ظرافت است. می توان به یک فرد پیشنهاد کرد که برای او آرزوی سلامتی داشته باشد. این او را به بهترین آرزوها به شب سال نو ما می آورد.

خرید گل رز جاودان قرمز

یک گل رز ابدی قرمز جذاب، هدیه ای عالی برای او، خواه به عنوان یک حرکت عاشقانه، نشان دادن عشق و قدردانی یا برای گفتن “دوستت دارم” داده شود. هنر دادن گل رز قرمز نمادی از اشتیاق عمیق، تعهد و البته عشق است.

این گل رز جاودان قرمز زیبا حاوی یک رز قرمز واقعی است که با دقت حفظ شده است تا رنگ خیره کننده و شکل نمادین خود را تا سه سال بدون نیاز به آب یا نگهداری حفظ کند.

برای محافظت از گل رز قرمز و جلوگیری از گرد و غبار روی رز در طول زمان، در یک باکس شفاف به شما می رسد. هر باکس در جعبه کادویی سفید و سایر رنگهای زیبا که با یک روبان لوکس به رنگ دلخواه شما بسته شده است عرضه می شود.

چگونه از رزهای ابدی خود مراقبت کنیم

هیچ چیز برای ما در فروشگاه و گیاه سیتی گل مهمتر از فروش محصولات با بالاترین کیفیت نیست. محصولات رز جاودان و ابدی که ما ارائه می کنیم، سرمایه ای است که برای سال های آینده باید از آن لذت برد.

ما در جستجوی بهترین مواد به دنیا سفر کرده ایم تا ترکیبی عالی از زیبایی و عملکرد ایجاد کنیم. ما همچنین تمام استانداردهای ایمنی دولتی و شخص ثالث را رعایت کرده یا از آنها فراتر رفته است. اگر حاضر به استفاده از آن در خانه خود نباشیم، آن را نمی فروشیم! مجموعه های امروز ما را مرور کنید!

بهترین راه برای مراقبت از چیدمان یا جعبه هدیه گل رز با حداقل مراقبت است. چیزهای کمی برای شما مورد نیاز است، اما باید آنها را برای سالهای طولانی گرامی بدارید.

گل رز موجود در محصولات ما واقعی و به طور طبیعی رشد کرده است، بنابراین آنها ظریف خواهند بود. بله، آنها از گل های تازه نگهداری می شوند، اما برای حفظ زیبایی و ظاهر طبیعی خود نگهداری می شوند. به زودی متوجه خواهید شد که هر دو شبیه هر گل رز تازه ای هستند.

نکاتی برای نگهداری از گل های نگهداری شده

برای اینکه از این گل های رز همیشه به بهترین شکل نگهداری کنید، باید چند نکته را به خاطر بسپارید:

رزها را دست نزنید یا دست نزنید مگر در موارد ضروری. روغن های طبیعی در دستان ما می توانند به گل آسیب برسانند و لمس مکرر گلبرگ ها را می شکند. بهترین تمرین این است که لمس را به حداقل برسانید.به گل رز آب ندهید. این گل ها دیگر زنده نیستند، بنابراین نیازی به آبیاری ندارند!

گل رز را از نور مستقیم خورشید دور نگه دارید. نور خورشید می تواند باعث کم رنگ شدن یا محو شدن رنگ گل رز شود، بنابراین بهتر است جعبه هدیه گل رز خود را از نور خورشید دور نگه دارید.

اگر می خواهید گل رز جاودانه خود را تمیز کنید، فقط با یک ابزار گردگیری نرم یک گردگیری سبک انجام دهید. از پاک کردن و اسپری کردن با مواد شیمیایی خودداری کنید، این به گل رز آسیب می رساند.

گاهی اوقات عوامل محیطی می تواند به گل رز آسیب برساند. تفاوت در گرمایش، سرمایش، عطرها، و قرارگیری در خانه شما می تواند باعث شود گل ها با سرعت یا سرعت کمتری تخریب شوند. آب و هوا و رطوبت نیز از عوامل مهم هستند.

ما نمی توانیم تک تک عواملی را که ممکن است تاثیر نامطلوبی بر جعبه های رز و گل رز داشته باشد یا نداشته باشد، در نظر بگیریم. لطفاً همیشه مراقب باشید، اما توجه داشته باشید که محصولات طبیعی مانند اینها همه منحصر به فرد هستند و توانایی آنها برای مقاومت در برابر محیطی که در آن قرار می گیرند متفاوت است

منبع : fleursdeparis

Eternalroses

دکمه بازگشت به بالا