اقتصادیمعرفی کسب و کار

معرفی پروژه تریتیوم vip، پروژه زاگرس و پروژه نیکان در چیتگر

پروژه تریتیوم وی آی پی

پروژه تریتیوم وی آی پی در موقعیت جغرافیای عالی و بینظیر در منطقه 22 قرار دارد که علاوه بر داشتن هوایی پاک و سالم در بیشترین فصول سال در منطقه ای دنج و با بهترین دسترسی به بزرگراه های اصلی و دسترسی راحت به دریاچه چیتگر و مرکز خرید بام لند و جنگل چیتگر بهترین فرصت را برای ساکنین پروژه تریتیوم vip مهیا می سازد که از امکانات توریستی و تفریحی منطقه 22 به بهترین شکل و در حداقل زمان ممکن با صرف کمترین هزینه استفاده لازم را ببرند.

پروژه نیکان برج باغ تریتیوم VIP کاملترین و لوکس ترین پروژه شرکت نیکان سازه است. تمام تجربیات گرانبهای قبلی در ساخت برج های تریتیوم vip و پروژه های عمرانی دیگر با نگاهی کامل تر و بروزتر باعث پایه ریزی و شکل گیری متفاوت ترین پروژه این مجموعه شده است. برای می توانید از طریق لینک مربوطه اقدام کنید یا با تماس بگیرید.

پروژه برج باغ تریتیوم vip

مهم ترین نکته متمایز پروژه تریتیوم وی آی پی نسبت به دیگر پروژه های تریتیوم، در تاسیسات برج های تریتیوم وی آی پی اعمال شده است . در پروژه تریتیوم وی آی پی سیستم های سرمایش و گرمایش مرکزی و چیلر استفاده خواهد شد. در دیگر پروژه های تریتیوم سرمایش و گرمایش داکت اسپیلت تعبیه شده است.

برای پروژه برج باغ تریتیوم وی آی پی کامل ترین و بهترین مشاعات و امکانات با بالاترین استانداردها برای راحتی و آسایش ساکنین و بهره برداران این برج ها برنامه ریزی و پیش بینی شده است.

همانطور که ذکر شد پروژه تریتیوم vip دارای حدود 1000 متر مربع واحد تجاری در فضای بیرونی برج ها است که اختصاص به خدماتی همچون هایپر مارکت، داروخانه ، درمانگاه و دیگر امکانات رفاهی برای ساکنین خواهد بود.

شرکت سازنده پروژه تریتیوم vip

شرکت سازنده برج های تریتیوم وی آی پی شرکت نیکان سازه سدید می باشد که با ساخت پروژه های برند تریتیوم تبدیل به نامی پرآوازه و بهترین شرکت از معدود شرکت های ساختمانی خصوصی که در منطقه22 فعال هستند تبدیل شده است.

این شرکت سازنده پروژه های 4 گانه تریتیوم در منطقه 22 در 4 لوکیشن مختلف است که با ساخت این پروژه ها استانداردهای ساخت و ساز و زیبایی و طراحی در برج های بلند مرتبه ساختمانی را در نما و ظاهر برج ها و در طراحی و دیزاین داخل واحدها و مشاعات را به شکل قابل ملاحظه ای در منطقه22 افزایش داده است. چنانکه هم اکنون برج های تریتیوم  vipجزو لوکس ترین و بروزترین برج های منطقه 22 نام گرفته اند.

مشخصات زمین و بنا پروژه تریتیوم vip ( تریتیوم وی آی پی )

پروژه زاگرس عظیم در زمینی به مساحت تقریبی 40 هزار متر مربع در 9 بلوک 16 طبقه شامل 4 طبقه منفی که اختصاص به پارکینگ و انباری دارد و 12 طبقه روی زمین که یک طبقه لابی و 11 طبقه مسکونی با زیربنای 150هزار متر مربع مسکونی در 869 واحد در دست احداث است. همچنین پروژه تریتیوم vip دارای 1000 متر مربع بنای تجاری در بیرون برج ها است که اختصاص به خدمات و مشاغل خدماتی و رفاهی برای تسهیل در امور روزمره ساکنین برج خواهد داشت.

از مشخصات سازه ای برج های تریتیوم VIP می توان به اسکلت بتنی ، سقف های وافل ،عایق حرارتی و صوتی ، تجهیزات آتش نشانی و ایمنی شامل اعلام و اطفاء حریق ،سیستم های هوشمند خودکار ، سیستم برق اضطراری ،سیستم های کنترلی و مخابراتی شامل آنتن مرکزی و ماهواره ، آیفون تصویری و دوربین های مداربسته ، سیستم اینترکام ،آژیر امنیت ، سیستم روشنایی هوشمند ، تایمر هوشمند راه دور و پنجره های دو جداره که به صورت قدی در واحدها استفاده شده و بیشتر نمای برج را تشکیل می دهد.

موقعیت مکانی پروژه تریتیوم vip

پروژه تریتیوم VIP در شرق دریاچه زیبای چیتگر و منطقه 22 ،در تقاطع بلوار هوانیروز و بلوار گلها واقع شده است.در شمال زمین پروژه بلوار هوانیروز و جنوب آن خیابان بیگدلی واقع شده است و بلوار گلها نیز پروژه تریتیوم vip را به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم کرده است. قسمت شرقی پروژه تریتیوم وی آی پی شامل 3 بلوک و قسمت غربی شامل 6 بلوک 11 طبقه مسکونی خواهد بود که در ادامه با جزییات بیشتر به شما عزیزان معرفی خواهد شد.

مشخصات و امکانات پروژه تریتیوم vip

باغ و فضای سبز مشجر وسیع پروژه تریتیوم vip

مهم ترین شاخصه پروژه برج باغ تریتیوم vip که سازنده گان و طراحان پروژه برنامه ریزی جامع و کاملی را در مورد آن کرده اند محوطه اختصاصی بین بلوک های این مجموعه است که اختصاص به فضای سبز مشجر وسیعی خواهد داشت که با استفاده از المان های تزیینی و با الهام از معماری ایرانی تبدیل به یک باغ وسیع خواهد شد و ساکنین پروژه تریتیوم vip با تردد و مشاهده این فضا و طبعا هوای مطبوع بین بلوک ها و باغ وسیع پروژه خستگی کار روزانه و استرس های ناشی از زندگی شهرنشینی و آپارتمانی را در فضایی با انرژی تازه و مثبت بازیابی کنند . در محوطه باغ پروژه تریتیوم وی آی پی پیشبینی برای مبلمان شهری ، آبنما های زیبا برای تلطیف فضای محوطه ،جاده تندرستی برای پیاده روی ساکنین شده است. ساکنین این پروژه با سکونت در برج های تریتیوم vip هم از امکانات و مزایای زندگی در این برج ها ی لوکس بهره مند می شوند و هم با تردد در این باغ وسیع حس تازگی و طراوت را در تمام روزهای سال در دل زندگی آپارتمان نشینی را خواهند داشت.

لابی برج تریتیوم vip

لابی در ساختمان ها و برج ها با توجه به فراوانی تردد هایی که در این فضا انجام می شود اهمیت فراوانی دارد.در پروژه برج باغ تریتیوم vip که شامل 9 بلوک مجزا است هر بلوک دارای لابی مجزا و لوکس با ارتفاع سقف بلند با طراحی منحصر برای هر بلوک دیزاین خواهد شد.لابی هر بلوک با مساحت متفاوت با دو فضای مجزای مبله شده دلباز مواجه هستیم که توسط فضای اختصاص یافته به لابی من از هم جدا می شوند. طراحی لابی ، میهمان نوازی ساکنان این برج ها ( پروژه برج باغ تریتیوم vip )را به نمایش می گذارد . معماری فضای استقرار لابی من ، به گونه ای انجام شده است که حس ورود به ساختمان دارای آرامش ، نظم و شخصیت را به ساکنان و میهمانان منتقل می کند.

 

راهروها برج تریتیوم vip

راهرو مشترک واحدهای مسکونی بخش مهمی از بناست که در بسیاری از ساختمان ها مورد غفلت قرار می گیرد اما در طراحی راهرو مشترک واحدها ی برج باغ تریتیوم وی آی پی ،دقت و ظرافتی مثال زدنی به کار رفته است .این فضا دارای عرض کافی و نورپردازی مطلوب بوده و مصالح به کار رفته در این فضا نیز به ایجاد فضایی دلنواز کمک می کند.

طراحی پذیرایی واحدها برج تریتیوم vip

طراحی سقف سالن پذیرایی در عین سادگی ،حس بلند بودن ارتفاع سقف و راحتی تنفس و دلباز بودن را به ساکنان منتقل می کند. نکته مهم اینکه سقف ، تاسیسات الکتریکی و مکانیکی را پوشش داده است و تعمیرات احتمالی آینده نیز بدون نیاز به شکافتن کف و دیوارها با کمترین هزینه و زمان انجام می شود.

در پروژه تریتیوم vip ( تریتیوم 5 )سالن پذیرایی به همراه فضای نشیمن و ناهارخوری یکپارچه طراحی شده و به این ترتیب عرصه وسیعی پدید آمده که متراژ بالای واحد مسکونی را از اندازه واقعی بیشتر نشان دهد. نور فضای گسترده و یکپارچه پذیرایی ، نشیمن و ناهارخوری در طول روز از پنجره های بزرگ سالن پذیرایی هر واحد به خوبی تامین خواهد شد. در معماری این عرصه به نفوذ نور طبیعی به تمام فضا دقت شده و مصالح به کار رفته در کف به صورتی انتخاب خواهد شد که حس وسعت فضا را در بیننده تشدید کند. پیوستگی و ارتباط فضای ناهار خوری به فضای پذیرایی از میهمانان به صورتی حساب شده در طراحی معماری فضای واحد مسکونی لحاظ شده است تا فضای ناهارخوری مکمل فضای پذیرایی از میهمانان باشد.در طراحی پنجره سالن پذیرایی ،ابعاد تا بیشترین حد ممکن افزایش یافته است تا این پنجره همچون دروازه بزرگ ورود نور طبیعی به خانه عمل کند و علاوه بر این چشم اندازی تماشایی را نیز به ساکنان واحد ارائه نماید.

آشپزخانه برج های تریتیوم vip

طراحی و رنگ بندی آشپزخانه های وسیع واحدهای برج باغ تریتیوم vip برای هر بیننده ای جالب توجه و هیجان انگیز خواهد بود .فضای آشپزخانه طوری طراحی و تجهیز خواهد شد که در آن برای همه افراد خانواده دسترسی به کابینت ها، لوازم خانگی و ملزومات آشپزخانه به سادگی امکان پذیر باشد.

اتاق های خواب برج های تریتیوم vip

اتاق خواب ها از نظر موقعیت مکانی در قسمت دنج واحد قرار می گیرند . اغلب واحدهای پروژه تریتیوم vip دارای خواب مستر هستند. در طراحی اتاق های خواب القای حس آرامش مهمترین نکته بوده است که معماران واحدهای مسکونی پروژه برج باغ تریتیوم vip به آن توجه داشته اند.

سرویس های بهداشتی برج های تریتیوم vip

سرویس های بهداشتی و حمام کانون پاکیزگی هر ساختمان هستند. واحدهای مسکونی برج های تریتیوم vip به فراخور متراژ دارای 2 ، 3 و 4 سرویس بهداشتی فرنگی و کابین دوش و حمام است که در طراحی ، ساخت و تجهیز آنها به عایق مناسب کیفیت و زیبایی مصالح و شیرآلات و دیگر ملزومات توجه اساسی شده است.

سالن اجتماعات برج های تریتیوم vip

پروژه برج باغ تریتیوم وی آی پی با تعداد قابل توجه ساکنان ، یک اکوسیستم فعال اجتماعی است .برای تعامل و ارتباط اجزای این اکوسیستم ، هر بلوک دارای سالن اجتماعات و آمفی تئاتر با فضای مناسب و چشم انداز در طبقه همکف و کنار لابی طراحی شده است که فضای مناسبی برای برگزاری ایونت های خصوصی و جشن های ساکنان برج خواهد بود.

مجموعه آبی و سالن ورزش برج های تریتیوم وی آی پی

پرطرفدارترین مشاعات در برج های مسکونی ،مشاعات ورزشی و تفریحی است. در برج های تریتیوم وی آی پی مجموعه آبی کامل شامل استخر ، سونا و جکوزی با بهترین طراحی ودیزاین برای خانم ها و آقایان پیش بینی شده تا تنش و خستگی کار روزانه را در آن از تن بزدایند. همچنین پروژه تریتیوم vip با طراحی فضای ورزشی استاندارد و تجهیز کامل این سالن فضایی اختصاصی را برای ساکنین مهیا می کند تا بتوانند به ورزش و فعالیت بدنی خود بپردازند.

معرفی بلوک های پروژه تریتیوم vip

همانطور که در سطور بالا ذکر شد پروژه تریتیوم وی آی پی شامل دو قسمت غربی و شرقی است که در قسمت شرقی پروژه 3 بلوک L1 تا L3 ساخته خواهد شد و در قسمت غربی پروژه 6 بلوک M1 تا M6 و هر کدام از این بلوک ها دارای ویژگی های منحصر به فرد از نظر جایگیری و جهت هستند.

  • بلوک های M1، M5 ،M6 در قسمت غربی و بلوک L2 در قسمت شرقی از دو برج به هم چسبیده تشکیل شده که در هر طبقه 6 واحد قرار دارند.
  • بلوک های L1 ، L2 در قسمت شرقی و بلوک M2 در قسمت غربی در هر طبقه 4واحد دارند.
  • بلوک M3 در قسمت غربی از 2 برج تشکیل شده که در طبقات هر برج 7 واحد قرار دارد.
  • بلوک M4 هم در قسمت غربی قرار دارد و تنها بلوکی است که در هر طبقه 5 واحد دارد.هر برج دارای 2 لاین آسانسور حمل بار و نفر است.

در پروژه برج باغ تریتیوم وی آی پی به علت وجود بلوک های متفاوت ، تیپ های متراژی مختلف برای هر نوع سلیقه و با هر بودجه ای پیش بینی شده است .در ادامه به تفصیل محل جایگیری هر بلوک و واحدهای قرار گرفته در آن را معرفی خواهیم کرد.

معرفی بلوک M1 پروژه تریتیوم vip

بلوک m1 در قسمت غربی پروژه و در شمال آن، بَر بلوار هوانیروز واقع شده است. این بلوک از دو برج به هم چسبیده جداگانه با واحدهای مشابه تشکیل شده و در هر طبقه از هر برج 6 واحد قرار دارد. این 6 واحد شامل تیپ های متراژی 25/132متر 2 خواب و 50/149متر 3 خواب شمالی و بدون مشرف ، 48/153 متر و 60/149متر 3 خواب جنوبی رو به محوطه باغ و فضای سبز مشجر، 149متر 3 خواب جنوبی شرقی و جنوبی غربی ،77/149متر 3 خواب شمالی غربی و شمالی شرقی تشکیل شده است. عکس پلن m1-m5-m6

معرفی بلوک M2 پروژه تریتیوم vip

بلوک m2 قسمت غربی پروژه و در شمال نبش بلوار گلها و بلوار هوانیروز واقع شده و موقعیتی عالی دارد. در هر طبقه از این بلوک 4 واحد به متراژ 18/197 4 خواب به جهت شمالی و شرقی بدون مشرف ، 24/142 شرقی و شمالی 3خواب ، 63/141 جنوبی رو به محوطه باغ و فضای سبز و 24/149 غربی 3خواب قرار دارد.

معرفی بلوک M3 پروژه تریتیوم vip

بلوک m3 در قسمت غربی پروژه و بَر بلوار گلها واقع شده که از 2 برج به هم چسبیده تشکیل شده و در هر طبقه از هر برج 7 واحد قرار دارد. تیپ های متراژی هر برج تشکیل شده از واحد 25/132متری شرقی 2 خواب رو به بلوار گلها ، 70/167 و 95/126 شرقی 3خواب رو به گلها ، 62/142 شمالی 3خواب ، 149 متری و 60/149 و48/153 متری غربی 3 خواب که هر 3 واحد رو به محوطه باغ و فضای سبز قرار دارند.

معرفی بلوک M4 پروژه تریتیوم vip

بلوک m4 در قسمت غربی پروژه و بَر بلوار گلها و خیابان بیگدلی واقع شده و در هر طبقه 5 واحد قرار دارد. تیپ های متراژی این بلوک تشکیل شده از واحد 64/159 متری شرقی و شمالی ،47/160 متری جنوبی و شرقی 3خواب ،54/151 جنوبی و غربی 3خواب ، 32/152 غربی 3خواب و 92/158 شمالی و غربی رو به باغ و محوطه فضای سبز پروژه قرار دارند.

معرفی بلوک M5 پروژه تریتیوم vip

بلوک m5 در جنوب قسمت غربی بَر خیابان بیگدلی واقع شده است .این بلوک از نظر تیپ های متراژی شبیه به بلوک m1 است. شکل قرارگیری واحدها و متراژها 25/131 شمالی 2 خواب و رو به محوطه باغ و فضای سبز مشجر ، 50/149 شمالی 3خواب رو به محوطه باغ و فضای سبز مشجر، 77/149 شرقی شمالی و غربی شمالی 3خواب ، 149 جنوب غربی و جنوب شرقی ، 60/149 و 48/153 جنوبی و آفتاب گیر کامل و 3خواب است.

معرفی بلوک M6 پروژه تریتیوم vip

بلوک m6 نیز در منتهی الیه قسمت غربی واقع شده است. این بلوک شامل تیپ های متراژی 25/131 غربی 2 خواب ، 50/149متری غربی 3خواب ، 77/149 متری شمالی غربی و جنوبی غربی 3خواب ، 149 متری شرقی شمالی و شرقی جنوبی رو به باغ و محوطه فضای سبز ، 60/149متری و 48/153متری شرقی 3خواب رو به محوطه باغ و فضای سبز تشکیل شده است.

معرفی بلوک های شرقی پروژه تریتیوم وی آی پی

معرفی بلوک L1 پروژه تریتیوم وی آی پی

بلوک L1 با موقعیت عالی در شمال شرقی و بَر بلوار هوانیروز و گلها واقع شده و در هر طبقه 4واحد قرار دارد.تیپ های این بلوک شامل واحدهای 20/132 شمالی 3خواب ، 112متری شرقی 2 خوابه ، 80/105 متری جنوبی 2 خواب ، 73/136 متری جنوبی غربی و شمالی 3خواب می شود.

معرفی بلوک L2 پروژه تریتیوم وی آی پی

بلوک L2 از 2 برج به هم چسبیده تشکیل شده که در هر طبقه از هر برج 6 واحد قرار دارد.

واحد 16/100 متری و 42/113 متری غربی 2خواب ، 88/177 غربی شمالی و غربی جنوبی 3 خوابه ، 86/131 متری شرقی شمالی و شرقی جنوبی 3 خوابه ، 72/99 متری شرقی کوچکترین واحد پروژه و 43/118 شرقی 2خواب تیپ های واحدهای بلوک L2 هستند.

معرفی بلوک L3 پروژه تریتیوم وی آی پی

بلوک L3 آخرین بلوک از پروژه برج باغ تریتیوم وی آی پی است که این بلوک نیز در هر طبقه 4 واحد به متراژهای 56/183 متری شرقی شمالی 3 خواب ، 91/160 متری شرقی جنوبی 3 خوابه ، 12/172 متری جنوبی غربی 3خواب ، 41/156 متری غربی و شمالی 3 خواب تشکیل شده است.

پروژه برج باغ تریتیوم VIP با شرایط بسیار عالی به سرمایه گذاران و خریداران محترم و با 3 شکل پرداخت مختلف عرضه خواهد شد.این پروژه پیشنهاد اصلی ما برای سرمایه گذاری در منطقه رو به توسعه و پیشرفت 22 است و قطعا ارزش افزوده خوبی همانند دیگر پروژه های شرکت نیکان سازه سدید برای خریداران خواهد داشت.

برای اطلاع از شرایط قیمت ضریب طبقات و پرداخت های پروژه تریتیوم vip همواره پاسخگوی شما عزیزان به صورت حضوری و تلفنی خواهیم بود.

معرفی برج های تریتیوم

برج های تریتیوم 1 در غرب دریاچه چیتگر شامل 2 بلوک 26 طبقه با مشاعاتی کامل و فول امکانات ،احداث و تحویل مالکین محترم شده و هم اکنون قابل سکونت است.

برج تریتیوم 2 در شمال دریاچه زیبای چیتگر و بزرگراه خرازی در لوکیشنی دنج و آرام در 20 طبقه احداث شده و در آخرین مراحل تکمیل و تجهیز واحدها و در شرف تحویل قرار دارد.

برج تریتیوم 3 نیز در مروارید شهر و در 13 طبقه احداث شده و مانند تریتیوم 2 آخرین مراحل تکمیل و تجهیز واحدها را طی می کند و در شرف تحویل در ماه های آینده قرار دارد.

نیز دومین پروژه این شرکت در مروارید شهر است که در مرحله اسکلت و ساخت طبقات قرار دارد. برج های تریتیوم وی آی پی نیز با مشاعاتی کامل و فول امکانات تحویل بهره برداران خواهد شد.

پروژه تریتیوم البرز از دیگر پروژه های این سازنده اولین برج های بلند مرتبه کرج با نام تریتیوم البرز است که در مرحله ساخت قرار دارد و پروژه تریتیوم پردیس که رزومه قوی و با اعتباری را برای شرکت نیکان سازه فراهم آورده است

 

دکمه بازگشت به بالا