سلامت و تندرستیمعرفی کسب و کار

چگونه کلینیک کاشت ابرو و مژه خوب را پیدا کنیم؟

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین کلینیک کاشت ابرو و مژه در تهران آشنا کنیم. کاشت ابرو به عنوان یک عمل سرپایی با حداقل میزان تهاجمی بودن انجام می شود. در این روش ، موها به صورت تک تک از ناحیه اهدا دهنده که معمولا پشت سر است ، برداشته شده و در شکاف های بسیار کوچکی که در قسمت ابروها ایجاد شده، کاشته می شود‌. داشتن ابروهایی پرپشت و کشیده یکی از معیار های زیبایی در روزگار فعلی محسوب می شود، البته این میل افراد به داشتن ابروهایی پرپشت و خوش فرم سال هاست که میان مردم رواج دارد. اما متاسفانه به علت تغذیه نادرست و … رشد مو و ابرو کاهش می یابد.

دلایل انجام کاشت ابرو

معمولا افرادی که به هر دلیلی ابرو های خود را از دست داده اند، اقدام به کاشت ابرو می نمایند. با این وجود اشخاصی نیز وجود دارند که از شکل ظاهری و مدل ابرو، تراکم و ضخامت آن ناراضی هستند بنابراین دست به اقدام کاشت ابرو می زنند.

از جمله دلایل کاشت ابرو را می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شرایط مادرزادی یا وراثت(ژنتیکی بودن) که منجر به عدم وجود مو در بدن می شود.
 • درمان های جراحی که باعث از بین رفتن فولیکول های موی ابرو و ایجاد زخم در بافت می شود. هم چنین شیمی درمانی و رادیوتراپی برای درمان سرطان نیز می تواند منجر به ریزش موی ابرو شود.
 • داشتن خالکوبی می تواند یکی از عوامل ریزش ابرو باشد.
 • ضربات جسمی مثل آسیب های صورت و زخم ناشی از حوادثی چون تصادف های جاده ای، تصادفات صنعتی، سوختگی های شیمیایی و حرارتی که باعث شکستگی یا جراحت ابرو ها می شوند.
 • کم کاری تیروئید، کسانی که مشکلات پوستی دارند هم موجب ریزش موی ابرو می شود.
 • خانم هایی که بر اثر اصلاح بیش از حد موجب نازک شدن و کم پشت شدن ابروهای خود می شوند.
 • افرادی که از شکل ظاهری و فرم ابرو های خود ناراضی هستند و دوست دارند با روشی غیر از تتو و هاشور ابروهای خود را تغییر دهند.
 • خانم هایی که ابروهای تتو شده و یا هاشور شده دارند می توانند به کمک کاشت ابرو آن ها را تغییر دهند.

اقدامات قبل از کاشت ابرو:

⭐نخوردن داروهای خاص دارو های رقیق کننده ی خون را در فاصله ی کوتاهی تا انجام کاشت مصرف نکنید
✔️نخوردن مشروبات الکلی  از مصرف مشروبات الکلی قبل از کاشت ابرو بپرهیزید
❤️نکشیدن سیگار از مصرف دخانیات و سیگار برای حداقل دو هفته قبل از کاشت خودداری کنید
⚡داشتن همراه بهتر است روز موعد پیوند ابرو، یک همراه با خود داشته باشید که شما را به خانه ببرد.

کاندیدای مناسب کاشت ابرو

یکی از مهم ترین اقدام برای انجام کاشت ابرو این است که فرد باید اطلاعات کافی را نسبت به این روش کسب نماید. لازم به ذکر است که فرد باید عاملی که موجب ریزش ابرو است را توسط بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران بیابد به عنوان مثال: دلیل مصرف یک دارو موجب ریزش ابرو می شود و همچنین بعد از کاشت ابرو نیز احتمال این که ابرو به حالت قبل باز گردد، وجود دارد.

قبل از این که هزینه ای را جهت درمان ابرو بپردازید بهتر است که ابتدا علت مشکل را از پیش روی خود حذف کنید. افرادی که شرایط زیر را دارند می توانند اقدام به کاشت ابرو توسط بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران نمایند. در ادامه به معرفی کاندیدای مناسب کاشت ابرو می پردازیم:

 • افرادی که در ناحیه پشت سر و پشت گوش بانک موی خوبی دارند.
 • اگر به صورت مادرزادی یا به دلیل ژنتیکی فرد مشکل کم پشتی ابرو دارد؛ با انجام این روش فرد صاحب ابروهای طبیعی می شود.
 • فردی که از حالت و فرم ابروی خود راضی نمی باشد و یا قرینگی لازم را ابروهای وی ندارد.
 • افرادی که به بیهوشی موضعی حساسیت ندارند.
 • افرادی که به علت جراحت ناشی از سوختگی ابروی خود را از دست داده اند نیز کاندیدای مناسب برای کاشت ابرو هستند. همچنین اگر قصد کاشت مو دارید می توانید به بهترین دکتر کاشت مو در تهران مراجعه کنید.

کاشت ابرو چند ساعت طول می‌کشد؟

مدت زمان عمل کاشت ابرو به متد انتخابی کاشت ابرو که توسط پزشک انتخاب می‌شود وابسته است هر چه روش جدیدتری باشد که برداشت فولیکول‌ها سریع تر باشد مدت زمان عمل هم کاهش پیدا می‌کند. عمل کاشت ابرو با استفاده از بانک موی داخل خود سر فرد حدود 5 ساعت زمان می‌برد که نیمی از زمان برای استخراج فولیکول‌های کاشت مو از ناحیه اهدا است و بقیه زمان برای کاشت ابرو است.

آیا برای کاشت ابرو می‌توان از موهای بدن استفاده کرد؟

معمولا برای کاشت ابرو از موهای پشت گوش استفاده می‌شود هر سمت به تعداد میانگین حدود 200 گرافت برداشت می‌شود البته تعداد این گرافت‌ها به تراکم خواسته شده و مورد نیاز ابروهای هر شخص بستگی دارد، اما به طور کلی اگر بخواهیم بگویم آیا برای کاشت ابرو می‌توان از موهای بدن استفاده کرد می‌گوییم ایرادی ندارد که از موی بدن افراد برای کاشت ابرو استفاده شود ولی توصیه شده است که از موهای بدن استفاده نشود. زیرا درصد کمتری از گرافت‌های که از موهای بدن هر فرد ستخراج می‌شود در جای دیگری رشد می‌کند، و دلیل دیگر این است امکان فر خوردن این موها وجود دارد و برای ناحیه ابرو جلوه قشنگی ندارد و مناسب نیست.

کاشت ابرو روی تاتو

اگر می‌خواهید تاتوی موجود در ابرو را پوشانده یا فاصله ابرویی را پر کنید، کاشت مو در ابرو بهترین گزینه است. همچنین کاشت ابرو روی تاتو برای افزایش تراکم ابرو و پرپشت نشان ابرو بهترین گزینه است. پاک کردن تاتو از روی ابرو برای کاشت می‌تواند باعث آسیب دیدگی و محدودیت خونرسانی در آن ناحیه شود. معمولا نظر پزشکان به عدم پاک کردن تاتو برای کاشت ابرو است؛ زیرا علاوه بر هزینه زیاد ممکن است فولیکول‌های مو را در آن ناحیه از بین ببرد.

اگر تاتو ابرو دارید و همزمان از آن خسته شدید و به دنبال کاشت ابرو هستید بهتر است در ابتدا کاشت ابرو انجام داده و بعد از گذشت یک سال با کمک لیزر جای تاتو ابرو را پاک کنید.

اگر کمتر 6 ماه از تاتو روی ابرویتان گذشته است اصلا برای کاشت اقدام نکنید؛ زیرا احتمال ریز فولیکول‌ها، زخم، تورم و عفونت در ناحیه کاشت وجود دارد اگر تاتو به طور کامل تثبیت شده باشد با تشخیص پزشک می‌توانید کاشت ابرو انجام دهید.

انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو در ایران

عمل زیبایی کاشت ابرو مانند دیگر اقدامات زیبایی خواهان زیادی دارد .افرادی زیادی به خصوص خانم ها به دلایل مختلفی مانند برداشتن مداوم ابروها با موچین ، سوختگی و بریدگی و عدم انجام مراقبت های لازم ابروهای خود را از دست داده اند یا به طور کلی از ظاهر ابروهای خود ناراضی هستند. اما مسئله مهم انتخاب بهترین کاشت ابرو در تهران است. پس لازم است نکاتی را هنگام انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو در نظر داشته باشید.

این روش درمانی نازک بودن موها یا ناحیه شکسته شده ابروها برطرف می شود .کاشت ابروها معمولا یک روش زیبایی برای رفع ابروهای از دست رفته است که فرآیند آن بدون درمان و فقط در یک روز انجام می شود. عمل کاشت ابرو جای زخمی باقی نمی گذارد و یک نتیجه دائمی و کاملا طبیعی برای فرد به ارمغان می آورد‌.

بهترین دکتر کاشت ابرو در ایران دکتری است که از بروز ترین روش کاشت ابرو برای استخراج فولیکول ها و جدیدترین تکنیک ها برای پیوند استفاده کند. کاشت ابرو برخلاف روش های دیگر ترمیم ابرو ، مانند تاتو یا رنگ کردن ابروها منجر به نتیجه غیرطبیعی و حتی غیر معمول نمی شود.

استفاده از روش های کاشت ابرو بستگی به مهارت و دانش پزشک دارد. نتیجه بعد از کاشت ابرو غیر قابل تشخیص است. زیرا موهای پیوند زده شده با موهایی که از قبل وجود داشته یکی شده و ظاهری طبیعی به شکل ابروها داده می شود .ابروهای پرپشت و یکدست می تواند در اجزای صورت هماهنگی ایجاد کند و در صورت عمق ایجاد کرده و فرد در بیان احساسات احساس راحت تری خواهد داشت.

پس اگر به فکر کاشت ابرو هستید، بهتر است هر چه زودتر به بهترین دکتر کاشت ابرو مراجعه کنید و طی یک جلسه مشاوره از وضعیت ابروها و شرایط پیوند باخبر شوید.

ویژگی های بهترین دکتر کاشت ابرو در ایران:

انتخاب پزشک در واقع یکی از مهم ترین مراحل هر عمل زیبایی و درمانی است زیرا متخصص است که با دستان توانمند و دانش و تجربه چندین ساله خود به درمان عیوب و بیماری ها می پردازد. بسیاری از افراد سود جو و غیر متخصص نیز منتظر هستند تا با تبلیغات نادرست و بدون گواهینامه های بهداشتی با مبلغ کمتر شما را تشویق به مراجعه کنند. اما اگر هوشمندانه فکر کنید و تمامی جوانب را بسنجید هیچ گاه در این مورد دچار اشتبه نمی شوید، برای یافتن بهترین دکتر کاشت ابرو در ایران باید موارد زیر را در پزشک خود جست و جو کنید:

مزایای کاشت ابرو توسط بهترین دکتر کاشت ابرو در ایران

کاشت ابرو با محبوبیت بی نظیر خود در دهه های اخیر نشان داد که مزایای بی شماری دارد که تمام عوارض احتمالی این اقدام را به طور کامل پوشش می دهد. بسیاری از افراد با مشاهده دیگران در نگاه اول سعی در قضاوت آن ها دارند و با دقت به استایل و ظاهر هر فرد در ذهن خود به او اعتبار می دهند. پس می توان متوجه شد که داشتن ظاهری آراسته در روابط اجتماعی، کاری و حتی خانوادگی بسیار مهم است، زیرا اگر فردی که ابروهای کم پشتی دارد بخواهد آن را کاملا با آرایش پوشش دهد قطعا ظاهر جذابی نخواهد داشت و بنابراین اعتماد به نفس کافی را نیز بای حضور در جامعه ندارد. مزایای کاشت ابرو به همین جا ختم نمی شود، سایر مزایای کاشت ابرو عبارتند از:

 • تنها راه حل دائمی و مناسب برای جلوگیری از ریزش ابرو ها و جایگزین کردن تار موهای از دست رفته کاشت ابرو است.
 • با انتخاب یک مدل خوب برای کاشت ابروهای خود می توانید گیرایی چشمان خود را بیشتر کرده و یک تغییر اساسی و زیبا ایجاد کنید.
 • اگر جای زخم و سوختگی و آسیب های حوادث را در ناحیه ابرو دارید خبر خوب برای شما این است که با کاشت ابرو می توانید آن را کاملا بپوشانید.
 • با کاشت ابرو یک بار برای همیشه می توانید از ظاهر مصنوعی مداد های آرایشی رها شوید.
 • کاشت ابرو پاک نمی شود ضرری برای پوست ندارد و یک راه کار زیبایی دائمی محسوب می شود.
 • این راه کی از طبیعی ترین راه های ممکن برای بهبود ظاهر ابرو است که علاوه بر ایران در خارج از کشور نیز طرفداران زیادی دارد.
 • ابرو های یکی از اجزای چهره هستند که می توانند حس و حال روحی مارا به نمایش بگذارند، ابروهای کم و پشت افتاده مارا ناراحت و افسرده و ابروهای پرپشت و خوش فرم می توانند ما را شاداب و سرزنده نشان بدهند.
 • با کاشت ابرو می توانید در مهمانی های رسمی نیز بدون آرایش زیاد و با اعتماد به نفس بالا حضور بیابید و از ظاهر خود نهایت لذت را ببرید.
دکمه بازگشت به بالا