سلامت و تندرستیمعرفی کسب و کار

نحوه استفاده از جملات تاکیدی برای افزایش رشد قد

بسیار زیادی وجود دارد که خیلی از این روش های بلند شدن قد .ما در این مقاله تمام روش هایی که وجود دارند را بررسی کردیم و ما دقیق و با جزئیات گفتیم چه روشی برای چه سنی مناسب است. در این پست به این اشاره کردیم اگر کودک هستید از چه روشی برای رشد قد استفاده کنید. اگر در سن رشد نیستید می توانید از چه کار هایی برای خودتان استفاده کنید. پس اگر می خواهید با این راهکار ها آشنا شوید با عباس منش همراه باشید.

راه های افزایش قد با توجه به سن

شما اگر به دنبال بلند شدن قدتون هستید اولین چیزی که باید در نظر بگیرید سن تون هست. قطعا فردی که در سن رشد باشد مثلا یا سالش باشد کار راحت تری نسبت به فردی که سالش است دارد. اما این دلیلی نیستش که بگیم اگر سن شما بالا هست رشد ندارید خیر ! افرادی که در سن رشد هستند می توانند با خوب و های مناسب رشد کنند. اما اگر از دوران بلوغ گذر کرده اید می توانید از و استفاده کنید که مورد اول را خیلی توصیه نمی کنیم. در ادامه در مورد هر روش با جزئیات بیشتر صحبت می کنیم. این ویدیو را حتما ببینید. در ادامه به بررسی انواع راه و روش های رشد قد خواهیم پرداخت، اما شما برای اینکه بفهمید کدام راه برای شخص شما بهترین است می توانید از ما کمک بگیرید. شما می توانید در بخش نظرات همین مقاله با ما در ارتباط باشید تا به شما بگوییم با کدام روش بهترین و سریع ترین نتیجه را می گیرید.

قد بلند تر با ورزش

ورزش کردن همیشه شاید سریع ترین راه نباشد اما همیشه و بهترین روش بوده است. گزینه تمرین کردن هم برای مناسب است هم برای فردی که دارد اما نه هر ورزشی !! باید توجه کنید اگر می خواهید از طریق داشتن یک سبک زندگی سالم رشد کنید. باید اول یک آشنایی با این تمرین ها داشته باشید، پیشنهاد می کنم حتما مقاله را بخوانید. ما در آن پست از منبع معتبر؛ همه تمریناتی که می شود انجام داد را بررسی کرده ایم که شما بدون توجه به سنتون از خواهید شد. افزایش طول شما از ناحیه بالا تنه و پایین تنه که شما با توجه نیازتون می توانید از تمرین ها را انجام دهید.

قد بلند تر با دارو

استفاده از دارو یکی از روش های محبوب بین افراد همیشه بوده و خواهد بود. اما دارو ها دارای چندین عیب هستند که ما بررسی می کنیم مورد اول این است که دارو های خوب امروزه هستند. یعنی اگر واقعاً یک دارو خوب باشد با وضعیت تحریم امروزی خیلی کمیاب خواهد بود مورد بعدی که خیلی هم مهمه این است که خیلی از دارو ها جز خاصیت دیگه ای ندارند و صرفا دارند. اگر شما دارویی را پیدا کردید و به کاربرد آن اعتماد دارید باید بگوییم ایراد دیگه ای که می توان به آن ها گرفت این هست که دارو فقط برای کودکانی که در سن هستند مفید است.

با این حال ما لیستی از بهترین دارو و شربت هایی که موجود هستند را در مقاله جمع آوری کردیم که می توانید بررسی کنید. برخی از دارو ها نه تنها قد شما را بلند تر نمی کنند بلکه شما را دچار بیماری می کنند. برای مثال دیده شده برخی از افراد از دارو سوما در بزرگسالی استفاده می کنند که هیچ اثری نمی گیرند و فقط دچار آسیب می شوند! باید توجه داشته باشید که تمام دارو ها زمانی موثر هستند که شما در سنین رشد باشید! بعد از سن رشد فقط با تمرینات اصلاحی می توان قد کشید.

عمل جراحی رشد قد

روش بعدی که امروزه خیلی از افراد به آن رو آورده اند هستند. در این عمل ها با جراحی روی پا های شما رشد ایجاد خواهد شد که دارای چند است که باید در نظر گرفته شود. ایراد اول این هست که شما اگر سن پایینی دارید باید صبر کنید تا سن تون از بلوغ بگذرد!  بعد از تمام شدن رشد قد طبیعی تون برید سمت این عمل ها، ایراد بزرگ بعدی به گفته افرادی که قبل تر جراحی داشته اند هست. در آخر با توجه به این ایراد ها و هزینه بالای جراحی تا سانتی متر افزایش در قد شما قابل دسترس است. در ادامه شما را با راه های کم دردسر تر رشد قد آشنا می کنیم. همراه مستر قد باشید تا با این روش ها بیشتر آشنا شوید.

تغذیه اصولی برای قد بلند شدن

اگر شما کودک هستید یا نوجوان این بخش برای شما است. یکی از اساسی ترین رکن های بلند شدن قد تغذیه خوب و اصولی است. اگر شما ندانید چه چیزی باید بخورید و حتی چه مواد غذایی خاصی را نباید بخورید رشد طبیعی قدتون خوب نخواهد بود. اگر به صورت خلاصه بخواهم بگویم مورد اول این است که تغذیه برای فردی که سالش باشد اهمیتی ندارد چون در سن رشد نیست.

اما برای کودکان و به خصوص نوجوانان مهم ترین نکته است. در تغذیه اصولی و درست شما باید با توجه به (اگر نمی دانید تیپ بدنی چیست را در ویکی پدیا مطالعه کنید.) خودتان رژیم بگیرید و از گوشت و مرغ و ماهی و ویتامین های اساسی تغذیه کنید. توجه داشته باشید که اگر اضافه وزن دارید حتما باید رژیم لاغری بگیرید. اگر نمی دانید دقیقا چطور باید برای رشد قد رژیم بگیرید، نگران نباشید! شما می توانید به مقاله مراجعه کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

استفاده از هورمون رشد

مورد آخری که درباره راه های افزایش قد باید به آن اشاره کنم هورمون رشد است. این روش فقط برای کودکانی که دارند مناسب است. برای اینکه متوجه بشید این اختلالات هورمونی را دارید یا خیر باید آزمایش دهید. بعد از آزمایش اگر مشکل داشتید با پزشک مشورت کنید و در صورت نیاز با استفاده از هورمون های رشد این مشکل را رفع کنید به قدتون کمک کنید.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره هورمون ها به پزشک و متخصص غدد مراجعه کنید. اگر در سن رشد نیستید این روش اصلا روی شما جوابگو نخواهد بود، توصیه می کنیم بعد از سن رشد از تمرینات اصلاحی استفاده کنید.  این تمرینات قد شما را به صورت قطعی بین ۷ تا ۱۵ سانت بلند تر خواهد کرد! برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه مراجعه کنید.

بهترین راه افزایش قد چیست ؟

تا الان با انواع روش های رشد قد آشنا شدید. اما اینجا یک سوال پیش می آید که  اگر بخواهیم سریع این سوال را پاسخ دهیم باید بگوییم هیچ کدام از روش ها تضمینی و قطعی نیست، جز که رشد قد قطعی دارد. اگر می خواهید به صورت ۱۰۰ درصد تضمینی در مدت ۱ الی ۳ ماه رشد قد داشته باشید می توانید از تمرینات اصلاحی استفاده کنید. این تمرینات محدودیت سنی ندارند و برای همه مناسب هستند. توصیه می کنیم برای یک بار هم شده این تمرینات را انجام دهید تا رشد قد را تجربه کنید. با این تمرینات در مدت ۱ تا ۳ ماه بین خواهید داشت. شما می توانید به صفحه مراجعه کنید تا اطلاعات بیشتری دریافت کنید.

چطور قدم را بلند کنم ؟

تا به اینجا این مقاله با انواع راه و روش های رشد قد آشنا شدیم! امیدواریم که مفید بوده باشد. در این بخش می خواهیم راه مناسب شما را معرفی کنیم. حتما برای شما سوال شده است که کدام یک از راه های این مقاله می تواند قد شما را بلند کند! در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم.

سابلیمینال افزایش قد

سابلیمینال افزایش قد یا پیام های پنهان، فایل های صوتی هستند که با ورود به ضمیر ناخود آگاه و ایجاد تحریکات و برنامه ریزی، یک سری اصلاحاتی را ایجاد می نمایند که منجر به افزایش قد میشود. در این بخش به ارائه + جملات تاکیدی افزایش قد، می‌پردازیم که در قالب 2 فایل صوتی با فرمت MP3 آماده شده و هم اکنون در اختیار شما دوستان عزیز قرار دارد.

قد همواره یکی از ملاک های اصلی زیبایی برای هر انسانی بوده است. بیشتر قریب به اتفاق انسانها دوست دارند قد بلندی داشته باشند. قد، مسئله ای است که برای هر دو جنس انسان ها، یعنی هم آقایان و هم بانوان، اهمیت دارد. قد مناسب، باعث افزایش اعتماد بنفس، جذابیت، احساس قدرت، نفوذ در جامعه و…، می شود. عوامل متعدد و مهمی در رشد قد دخیل هستند، مثل: مسائل روانشناسی، اقتصادی، ژنتیکی و…

متاسفانه بعد از سن رشد و با بسته شدن صفحات رشد، رشد قد متوقف شده و دیگر به عواملی مثل تغذیه واکنش نشان نمیدهد. فایل های پنهان (سابلیمینال) این قابلیت را دارند، که با ورود به ضمیر ناخود آگاه و ایجاد تحریکات و برنامه ریزی، یک سری اصلاحاتی را ایجاد نمایند که منجر به افزایش قد، شود.

تاریخچه:

دکتر ا.و. اسکریپچر مدیر آزمایشگاه بخش روانشناسی دانشگاه بیل در سال ۱۸۹۷ کتابی با نام روانشناسی نوین منتشر کرد که در آن برای نخستین بار به تشریح بنیادی پیام‌های زیرآستانه‌ای پرداخت.

سابلیمینال چیست؟

سابلیمینال یا پیام های پنهان، به فایل های صوتی گفته می شوند که پیامی را به طور پنهان و غیر مستقیم ابلاغ می کنند. شما به طور واضح و آشکار متوجه این پیام ها نمی شوید، ولی ضمیر ناخود آگاه شما کاملا متوجه شده و تاثیرش را میگذارد.

در سابلیمینال ها معمولا از عبارت های تاکیدی مثبت استفاده می شود. عبارات هدف دار و قوی که تاثیر بسزایی در برنامه ریزی کردن ذهن برای ایجاد تغییرات دارد. در این فایل های صوتی یا پیام های پنهان، ما با ضمیر ناخود آگاه کار داریم ، نه ضمیر خود آگاه. ضمیر ناخود آگاه فروانروای بدن است و بر اثر تکرار ساخته می شود.

سابلیمینال اصولی چه ویژگی دارد؟

سابلیمینال اصولی چند ویژگی دارد که به آنها میپردازیم:

1-اول اینکه باید از عبارات تاکیدی مناسبی استفاده شود.واژه ها خیلی مهم هستند. یادمان باشد که ما برای ضمیر ناخود آگاه داریم کار میکنیم و باید را بشناسیم که چه طور عمل میکند و چه ساز و کاری دارد. ضمیر ناخود آگاه فقط بار معنایی واژه را میفهمد. وقتی بگوییم آرامش دارم. یا آرامش ندارم، هردو صورت یک معنی برای ضمیر ناخودآگاه دارد.

2-سابلیمینال خوب مبتنی بر اصول علمی است. دقیقا طبق مطالب علمی باید عبارات تاکیدی ساخته شوند.

3-تخلیه: یعنی این که پاک سازی انجام دهیم. باورهای منفی را از بین ببریم .

4-جاسازی: جایگذاری هم گفته میشود.یعنی باورهای مثبت و سازنده را به ذهن و ضمیر ناخود آگاه تلقین کنیم تا ثبت و نهادینه شود.

5-جوانب: یعنی اینکه سابلیمینال ما ضرر جانبی نداشته باشد و موارد احتمالی را در نظر بگیریم.

سابلیمینال افزایش قد برای افراد زیر 30 سال مناسب تر است.

هنگام گوش کردن به فایل، تجسم تاثیر بسزایی دارد.

پیشنهاد میشود،حتما از تمرینات کششی هم استفاده شود.

سابلیمینال افزایش قد – فایلمس

– شما میتوانید در هر زمان از شبانه روز از این فایل ها استفاده نمایید.

– زمان بهتر صبح ها بعد از بیداری و شبها قبل از خواب است.

– حداقل سعی کنید یک ساعت در شبانه روز به فایل مورد نظر گوش کنید. میتوانید یک ساعت به صورت پیوسته و یا با فواصل زمانی باشد. کمتر از 10 دقیقه نباشد.

– ترجیحا سعی کنید در زمانی که آرام هستید و تنش ندارید این کار را انجام دهید.ولی استفاده در طول شبانه روز و در حین کارهای روزمره از این فایل ها اشکال ندارد و میتوانید استفاده نمایید.

– در خواب استفاده نکنید.

مدت زمان استفاده از محصول:

زمان دقیقی نمیتوان تعیین کرد، ولی دوره ای 3 الی 4 ماه دارد. میتواند از این هم بیشتر باشد. پیشنهاد میشود تا دریافت حصول نتیجه استفاده شود.

آیا استفاده از همزمان چند سابلیمینال اشکال دارد؟

خیر ولی باهم گوش داده نشود.

آیا استفاده همزمان داروهای شیمیایی و سابلیمینال اشکال دارد؟

به طور کلی خیر. ولی بهتر است در این خصوص با پزشک مربوطه مشورت شود.

چرا در فایل بی کلام از صدای آب استفاده شده؟

آرامش بخش ترین صدای دنیا به طور کلی برای تمام انسان ها، صدای آب است. علتش این است که همه ی انسان ها در زمانی که در رحم مادرشان بودند، در آب غوطه ور بودند، و این موضوع در ذات و سرشت انسان نهادینه شده است.

هدفون یا اسپیکر؟

هیچ فرقی نمی کند، اگر جای شلوغ و پر سر و صدا هستید، پیشنهاد می شود از هدفون گوش کنید. اگر جای آرام هستید از اسپیکر استفاده کنید. ولی به طور کلی تفاوتی ندارد و به انتخاب خودتان مربوط میشود.

دکمه بازگشت به بالا