اقتصادیمعرفی کسب و کار

اجاره خودرو ایرانی در تهران

اجاره خودرو ایرانی

در خصوص اجاره خودرو ایرانی اینطور میتوان گفت که به دلیل تولید خودروهای داخلی در کشور و پایین تر بودن قیمت این ماشینها نسبت به ماشینهای خارجی بیشتر هموطنان ما تمایل دارند از خودروهای ایرانی استفاده کنند. بسته به توان مالی شما عزیزان در هنگام اجاره خودرو می توان به شما مشاوره دهیم که چه خودرویی را برای اجاره انتخاب نمایید. اگر به دنبال اجاره خودرو ارزان و مقرون به صرفه هستید میتوانید با اجاره خودرو ایرانی ما مثل پراید، پژو 206، پرشیا، سمند، رانا، دنا، ال نود، استفاده نمایید.اجاره روزانه خودروهای ایرانی در این موسسه روزانه 100 هزارتومان میباشد و بسته به نیاز شما میتوانید این خودروهارو برای چند روز و یا یک ماه اجاره و در اختیار داشته باشید.

بعضی از شما سروران برای سفرهای کاری از شهری به شهر دیگر سفر میکنید برای اینکه قادر نیستید  که مسیر طولانی رانندگی کنید در شهری که هستید میتوانید با اجاره ماشین ایرانی که مقرون به صرفه هست استفاده نمایید. و یا اینکه  در هنگام سفر کاری وقت خودرو صرف گرفتن تاکسی و آژانس نکنید میتوانید با اجاره خودرو ایرانی با صرف هزینه و وقت به کار خود برسید. اجاره خودرو ایرانی توانسته از آمار خوبی برخوردار شود چرا که از قیمت پایینی برخوردار است و بسیار راحت است. در هر کجای کشور عزیزان ایران هستید می توانید با اجاره خودرو ایرانی کمک شایانی به خط تولید خودرو ایرانی کرده باشید.

اجاره خودرو با شرایط آسان

همه ما ممکن است در شرایطی قرار بگیریم که نیاز به اجاره خودرو بدون راننده داشته باشیم. این شرایط میتواند خراب شدن ماشین شخصی ما، ایجاد سانحه ای که موقتا وسیله نقلیه را از دسترس و استفاده خارج کرده و یا تصمیم به رفتن به یک سفر دسته جمعی باشد که برای درکنار هم بودن نیاز به یک ماشین با صندلیهای بیشتر دارد. انجام کارهای روزمره یا سفرهای کاری و تفریحی؛ هر دلیلی که داشته باشید مجموعه ما با مجموعه ای متنوع از ماشینهای خارجی و داخلی در مدلهای روز، متناسب با نیازتان به همراه لوازم جانبی خودرو در کنار شماست تا مطمئن شود میتوانید برای حل مشکلتان یک راه حل سریع در اختیار داشته باشید.

اجاره ماشین یا رنت خودرو:

 امروزه اجاره خودرو بدون راننده در بسیاری از شهر ها مرسوم میباشد و افراد اصولا برای مراسمات خاص خود در تلاش هستند که خودرویی لوکس و شیک داشته باشند که برای انجام این کار بهترین روش اجاره خودرو ( رنت ماشین ) است. اجاره ماشین که با نام رنت خودرو هم شناخته می شود همواره بسیار آسان می باشد و شما می توانید متناسب با سلیقه خود به راحتی بهترین خودرو را انتخاب و اجاره نمایید و پس از اتمام کار خود آن را تحویل بدهید.

 در زمان اجاره ماشین همواره هم مدارک شناسایی فرد بررسی و هم قرار دادی با وی نوشته میشود که در آن مدت زمان اجاره خودرو ، و هزینه آن به صورت دقیق ثبت  و مشتری موظف به پرداخت آن است ، البته بدانید که رنت خودرو یا همان اجاره ماشین امروزه در تهران به صورت حرفه ای انجام  و اصولا انواع خودرو های داخلی و خارجی را هم در خود جای داده تا تمام سلیقه ها را پوشش دهد.

خدمات اجاره ماشین درتهران:

در تهران همواره اجاره ماشین رونق و رواج زیادی پیدا کرده، مجموعه ما مرکز اجاره خودرو در تهران همواره خدمات متعددی را به مشتریان و مراجعه کنندگان ارائه میدهد که برخی از آنها بسیار ویژه و خاص هستند و میتوانند باعث جلب رضایت مشتریان شوند. لازم به ذکر است که از بهترین و مهمترین خدمات ارائه شده توسط این مرکز اجاره خودرو در تهران شامل اجاره خودرو بدون راننده و یا همراه با راننده اشاره کرد که این امر سفر کردن را برای توریست ها بسیار آسان تر کرده است زیرا رانندگان اصولا تمام محدوده های شهر را میشناسند و در نتیجه رفت و آمد برای افراد راحت تر خواهد بود.

البته میتوان خودرو را بدون راننده هم اجاره کرد که این بسته به نیاز و سلیقه شما دارد و این مجموعه هر گونه خدماتی را به شما ارائه خواهد داد. از دیگر خدمات این مرکز میتوان گفت که خودرو های اجاره داده شده توسط این مجموعه همیشه تمیز و سالم و بدون خطوط خش هستند و قبل از اجاره خودرو  به مشتری همواره چک می شوند تا نقص فنی و خرابی نداشته باشند.

اجاره خودرو ایرانی درتهران:

مجموعه ما همواره انواع خودرو های ایرانی را درتهران اجاره داده میدهد تا هر فرد بتواند متناسب با سلیقه و بودجه خود به راحتی خودرو را انتخاب کرده و اجاره نماید، در این زمینه باید بگوییم که خودرو های داخلی به دلیل این که قیمت مناسب تری دارند اجاره بهای آنها هم مناسب تر و به صرفه تر خواهد بود و البته ناگفته نماند که افراد با خودرو های ایرانی بیشتر سازگاری دارند میتوانند با آنها به خوبی در جاده ها رانندگی کنند بدون این که دچار مشکل شوند. اجاره خودرو ایرانی در تهران با رشد چشمگیری مواجه شده است که این امر باعث شده تا کار مرکز اجاره نیز افزایش پیدا کند. در زمان اجاره ماشین در تهران نیاز به مدارک سنگینی نیست و تنها باید کارت شناسایی و هزینه اجاره را پرداخت کرد و سپس موقع تحویل مدارک خود را دریافت نمود.

اجاره خودرو خارجی درتهران:

توریست ها و مدیران شرکت های بزرگ با توجه به اشل اجتماعی  و مدیریت هزینه ها  در رفت و آمد خود  از  خدمات  اجاره خودرو های خارجی و لوکس این روزها بسیار استفاده میکنند . کافی است که با توجه به نیاز خود یک تماس با کارشناسان ما بگیرید  ،همکاران  ما در کمترین زمان خودرویی لوکس با قیمت مناسب و شرایط آسان در اختیار شما قرار خواهند داد .

تنها در زمان اجاره خودرو خارجی در تهران در کنار مدارکی  قرارداد اجاره خودرو را امضا نمایید و آنرا در اختیار کارشناس مربوطه قرار دهید ، خودرو های خارجی و لوکس با مدل های بالا ، کارواش شده به همراه لوازم جانبی در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

امتیازات مرکز اجاره خودرو ما:

مرکز اجاره خودرو ما به عنوان برترین مرکز اجاره خودرو در کشور شناخته می شود که شهرت و اعتبار زیادی دارد و به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد و می توانید در هر زمانی که نیاز دارید به صورت مستقیم و آنلاین به آن مراجعه کنید و خودرو مورد نظر خود را یافته و اجاره نمایید.

لازم به ذکر است که این مرکز امتیازات متعددی دارد مثلا می توان گفت که این مجموعه دارای پروانه کسب است و از همه مهمتر کد رسمی اتحادیه اتومبیل را هم دارا می باشد و همواره می توان با اطمینان کامل به آن مراجعه کرد و به خودرو های داخلی و خارجی موجود در آن دسترسی پیدا نمود.

 این مجموعه همیشه خودرو های لوکس و تمیز و زیبا را با تمام امکانات در اختیار مشتریان قرار می دهد تا بتواند با جلب رضایت آنها اعتبار خود را هم افزایش بدهد.این مرکز خودرو های خود را با قرار داد رسمی و بدون بیعانه و همچنین با راننده و بدون راننده به مشتریان ارائه می دهد به همین دلیل شناخته شده و معتبر می باشد.

اجاره روزانه خودرو در تهران:

در تهران همواره خودرو ها را به صورت روزانه هم اجاره می دهند چون برخی از افراد در تایم روز و یا تنها برای یک روز به خودرو نیاز دارند، مثلا برخی از افراد برای مراسم عروسی و نامزدی خود خودرو اجاره می کنند تا لوکس و شیک دیده شوند، این مرکز یعنی مرکز اجاره خودرو ما در تهران به صورت روزانه و حتی ساعتی هم خودرو اجاره می دهد به همین دلیل می توان متناسب با نیاز خود هم به آن مراجعه کرد.

لازم به ذکر است که قرارداد اجاره خودرو به صورت روزانه همواره متفاوت می باشد و در آن نکات متفاوتی ثبت شده است. اجاره روزانه نرخی مشخص دارد و مسلما می توان متناسب با بودجه خود هم خودرو را انتخاب کرد و تهیه نمود، این اجازه روزانه شرایطی را فراهم کرده تا افراد بتوانند هر روزه یک خودرو سوار شوند.

اجاره ماهانه خودرو در تهران:

در تهران همواره خودرو ها را به صورت ماهانه هم اجاره می دهند و اصولا در این زمینه خودرو های خاصی را در نظر می گیرند و آنها را به تمام افراد با مدارک معتبر و سن قانونی و همچنین با هزینه مشخص اجاره می دهند لازم به ذکر است زمانی که خودرو ها را به صورت ماهانه اجاره می دهند هزینه اجاره روزانه دریافت می شود.

افرادی که به عنوان توریست به تهران وارد شده اند و یا برای مسافرت طولانی مدت و حتی سفر کاری نیاز به خودرو دارند این مجموعه نیاز آنها را پوشش می دهد. مسلما همان گونه که در بالا هم اشاره کردیم قرار اجاره خودرو به صورت ماهانه متفاوت می باشد و در نتیجه باید هزینه ای مشخص را پرداخت نمود و قوانین مخصوصی را رعایت کرد. رنت خودرو به صورت ماهانه طرفداران خاص خود را دارا می باشد به همین دلیل این مرکز در تهران توانسته شهرت و اعتبار زیادی به دست بیاورد.

بیمه ماشین اجاره ای درتهران:

به دلیل این که خودرو های اجاره ای بسیار لوکس و شیک و گران قیمت هستند همواره شرکت اجاره دهنده آنها را بیمه شخص ثالث و بدنه می کند تا در صورت بروز اتفاق مجموعه بتواند هزینه خسارت را از بیمه دریافت نماید.

لازم به ذکر است که بیمه ماشین اجاره ای در تهران همواره براساس مدل خودرو مشخص می شود البته ناگفته نماند که این مبلغ اصولا بر روی کرایه خودرو قرار داده می شود و در نتیجه هزینه بیمه فراهم می گردد و مجموعه می تواند ماشین را به صورت کامل بیمه نماید. بدانید که بیمه ماشین اجاره ای در تهران را می توان در برگه بیمه نامه آن نیز مشخص نمود و از همه مهمتر این بیمه ها با بالاترین سقف تهیه می شوند و در نتیجه می توان از خودرو با اطمینان استفاده کرد.

اجاره آنلاین خودرو با قیمت ارزان در تهران:

اجاره خودرو در تهران  به دو روش حضوری و آنلاین امکان پذیر است که در این میان افراد به اجاره آنلاین علاقه زیادی دارند زیرا در این روش می توانند در هر زمان و مکانی که هستند تنها با چند کلیک ساده پس از مقایسه خودرو ها و انتخاب بهترین خودرو متناسب با نیاز خود آن را ثبت نمود، در این روش اصولا قیمت های مناسب تری به شما ارائه می شود و در نتیجه می توان بهترین و شیک ترین خودرو را با قیمت به صرفه انتخاب کرد.

در روش اجاره خودرو آنلاین چون واسطه ای وجود ندارد و شما مستقیم به خود مرکز اجاره خودرو دسترسی پیدا می کنید و میتوانید از مشاوره کارشناسان کمک بگیرید و پس از ثبت سفارش و ارسال مدارک می توان خودرو را برای کد ملی خود ثبت کرد و هنگام دریافت خودرو مدارک خود را به مرکز ارائه داد و با اطمینان کامل خودرو را دریافت کرد و به روزانه و هفتگی و ماهانه خودرو را در اختیار داشت و هزینه آن را هم پرداخت کرد.

رنت خودرو:

همان گونه که در بالا هم اشاره کردیم رنت خودرو در اصل همان اجاره ماشین می باشد که با نام های متعددی در میان افراد و شرکت های اجاره خودرو شناخته می شود، رنت خودرو امروزه در بسیاری از استان ها به صورت حرفه ای و شبانه روزی انجام می شود تا نیاز افراد در هر زمانی به خوبی پوشش داده شود.

بدانید که در زمان رنت خودرو انواع خودرو های داخلی و خارجی را می توان مشاهده کرد و سپس متناسب با سلیقه و نیاز و بودجه خود آنها را انتخاب کرد و دریافت نمود. بدانید که در رنت خودرو هم خدمات متعددی ارائه می شود و هم می توان از شرایط ها و آف های ویژه آنها بهره مند شد. مرکز اجاره خودرو ما  تنها در تهران آماده خدمت رسانی است. این عمل باعث شده تا افرادی که خودرو ندارند و یا مسافر هستند و از همه مهمتر علاقه دارند تا روزانه یک خودرو جدید سوار شوند بسیار خاص است و به راحتی نیاز تمام افراد پوشش داده خواهد شد.

مدارک لازم برای اجاره خودرو:

زمانی که شما برای اجاره خودرو داخلی و خارجی به مرکز رنت خودرو مراجعه می کنید چه به صورت آنلاین و چه به صورت حضوری همواره باید مدارکی را در اختیار مرکز رنت قرار بدهید که از مهمترین این مدارک می توان به کپی شناسنامه، کارت ملی و گواهینامه و همچنین به اصل آنها اشاره کرد.

 البته در این میان متناسب با نوع خودرو و همچنین طبق مدت زمانی که نیاز به اجاره دارید باید قراردادی هم نوشته و امضا شود که در آن تمام مقررات و قوانین ثبت شده و ازهمه مهمتر میزان اجاره خودرو به صورت روزانه و ماهانه و غیره هم ثبت شده است که شما موظف به پرداخت هزینه تعیین شده خواهید بود.

باید بگوییم که افرادی که رده سنی بالای ۲۰ سال دارند و گواهینامه خود را حداقل ۶ ماه پیشدریافت کرده باشند، ارائه مدرک شغلی صنعتی فیش حقوقی، ارائه آدرس دقیق محل سکونت و چک یا سفته به عنوان ضمانت بازگشت خودرو و در آخر هم پرداخت مبلغ ودیعه ای به عنوان ضمانت که به مشتری بازگشت داده خواهد شد.

شرایط آسان در قرارداد اجاره خودرو:

در زمان اجاره خودرو همان گونه که اشاره کردیم و می دانید قراردادی در اختیار شما قرار می گیرد که باید آن را به دقت مطالعه کنید و سپس آن را امضا نمایید، مجموعه رنت خودرو اصولا خودرو های خود را با بیمه کامل به مشتریان ارائه می دهد، البته با ارائه مدارک مورد نیاز می توان به راحتی خودرو را دریافت نمود، شرایط آسان در قرارداد اجاره خودرو باعث شده تا امروزه بسیاری از افراد به اجاره خودرو های لوکس و خارجی و داخلی و شیک روی بیاورند. هر چه شرایط در کار مطمئن بودن آسان هم باشند راحت تر می توان خودرو اجاره کرد و بدون هیچ مشکلی به خودرو مورد نظر خود دست پیدا کرد.

دکمه بازگشت به بالا