عمومیمعرفی کسب و کار

چاپ بنرهای عرض بالا چطور انجام می‌شود؟

بنرها برای تبلیغات و یا نمایش مطالب مختلف استفاده می‌شوند. گاهی اوقات برای تبلیغات گسترده‌تر و نمایش مطالب در اندازه‌های بزرگ باید از بنرهای عرض بالا استفاده کرد. این بنرها در بیلبوردها و تابلوهای بسیار بزرگی که در سطح شهر و یا جاه‌ها قرار گرفته‌اند استفاده می‌شوند. برای چاپ بنرهای عرض بالا باید به نکات مختلفی توجه داشت تا چاپ کیفیت خود را از دست ندهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه شوید.

معرفی بنر عریض

بنرهایی که با عرض ۵ متر به بالا ساخته می‌شوند به عنوان بنرهای لارج فرمت یا عرض بالا شناخته می‌شوند. این بنرها گزینه مناسبی برای اطلاع رسانی و تبلیغات محیطی هستند. از این بنرها برای تبلیغات شهری، اعلان‌های چاپی درون شهری و تابلوهای درب فروشگاه‌ها استفاده می‌شود. از آنجایی که یکی از مهمترین ویژگی بنرها عرض آنها است، باید این محصولات تبلیغاتی را در یک عرض مشخص به چاپ رساند. اگر بخواهید یک بنر عرض بسیار زیادی داشته باشد باید به کیفیت آن توجه کنید.

بنرهای عریض با جنس بسیار مرغوب تولید می‌شوند تا در برابر شرایط جوی مقاومت بالایی داشته باشند. از آنجایی که این بنرها در محیط‌های خارجی استفاده می‌شوند باید در برابر آب و سرما و گرما مقاوم باشند. بنرهای عرض بالا محبوبیت خاصی در میان مصرف کنندگان دارند و می‌توان به راحتی از آنها برای معرفی محصولات مختلف نیز اشاره استفاده کرد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در بیلبوردهای مختلفی که در سطح شهر وجود دارد این بنرهای عریض را مشاهده کرده باشید.

انواع بنر عریض

بنرهای عرض بالا در انواع مختلفی به چاپ می‌رسند. این بنرها شامل بنر عریض مات و بنر عریض براق می‌شوند. بنرهای مات سطح کاملاً یکنواختی داشته و برگشت نور ندارند. این بندها برای مکان‌هایی که در معرض تابش نور خورشید قرار می‌گیرند گزینه مناسبی هستند. بنرهای عریض مات نیز با یک سطح براق، رفلاکس نور دارند و به همین دلیل نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار گیرند. از این بنرها بیشتر در فضاهایی استفاده می‌شود که نور زیادی وجود ندارد.

بنرهای عریض از نظر ضخامت نیز انواع مختلفی دارند. بالاترین انس بنر انس ۱۳ است که برای تولید بندر از آن استفاده می‌شود. بنرهایی که انس ۱۳ دارند در انواع مختلفی تولید می‌شوند که باید در برابر عوامل محیطی مقاوم باشند. از انواع دیگر بنر با توجه به ضخامت آنها می‌توان به بنر ۱۰ اونس نیز اشاره کرد. از نظر چاپ این بنرها تفاوتی با یکدیگر ندارند ولی اندازه ضخامت آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. از دیگر این بنرها می‌توان به بنر ۸ اونس نیز اشاره کرد.

نکات مهم برای چاپ بنرهای عریض

برای چاپ بنرهای عریض باید به نکات مختلفی توجه داشت. این بنرها به صورتی چاپ می‌شوند که کیفیت بالایی در نمایش اعداد و حروف داشته باشند. برای این بنرها باید همه کلمات در سایز بزرگی به چاپ برسند و رنگ‌ها نیز کیفیت بالایی داشته باشند تا افراد بتوانند به خوبی آنها را مشاهده کنند. از نکات مهم دیگر در چاپ بنرهای عریض می‌توان به استفاده از یک لایه با کیفیت برای بنر اشاره کرد. این بنرها اندازه بزرگی دارند بنابراین شرایط جوی می‌تواند تاثیر زیادی در کیفیت آنها بگذارد. ضخامت این بنرها باید بالا باشد تا عوامل جوی نتوانند مورد پارگی و آسیب به آن شوند.

چاپ بندرهای عریض توسط مجموعه‌های مختلفی در کشور انجام می‌شود. برای چاپ ابتدا باید سایز بنر در نظر گرفته شود سپس با توجه به سایز بنر از یک فونت مناسب برای مطالب داخلی بنر نیز استفاده شود. بنرهای بزرگ بیشتر در محیط‌های خارجی قرار می‌گیرند بنابراین باید ضد آب باشند و مقاومت خود را در برابر نور خورشید نشان دهند. کیفیت رنگ بنرها باید بسیار بالا باشد تا در طولانی مدت دچار آسیب نشوند. جنس بنر از پی‌وی‌سی است و به راحتی دچار آسیب نمی‌شود. اگر ضخامت مناسبی برای بنر انتخاب شود تا طولانی مدت باقی خواهد ماند.

کاربردهای بنر عریض

بنرهای عریض مانند تابلوهای تبلیغاتی برای اطلاع رسانی به چاپ می‌رسند. از آنجایی که تبلیغات در حوزه‌های مختلف اهمیت بسیار زیادی دارد، بنرهای عرض بالا کاربرد فراوانی پیدا کرده و با سرعت بالایی به چاپ می‌رسند و از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه هستند. در صورتی که شما یک مجموعه معتبر را برای چاپ بنر عریض استفاده کنید می‌توانید از مزیت‌های زیادی برخوردار شوید. از کاربردهای بنر عریض می‌توان به چاپ بنر بیلبوردهای تبلیغاتی عظیم و غول پیکر اشاره کرد.

برای ایجاد تبلیغات در عرشه و پل‌ها و اتوبان و بزرگراه‌های بین شهری نیز چاپ بنر توصیه می‌شود. از دیگر کاربرد بنرهای عرض بالا می‌توان به تبلیغات بیلبوردی و شناخت محصولات و برندها اشاره کرد. برای اطلاع رسانی درباره نمایشگاه و همایش‌های مختلف و ایونت‌های ملی و بین المللی می‌توان از چاپ بنر عریض استفاده کرد. در بسیاری از مکان‌ها برای تبلیغات هایپر مارکت و فروشگاه‌های گوناگون نیز از بنرهای عرض بالا استفاده می‌کنند. از آنجایی که این بنرها نسبت به بنرهای معمولی نکات مثبت زیادی دارند شما هم می‌توانید با توجه به هدف خود از انواع آنها استفاده کنید.

برای چاپ بنر عرض بالا چه کنیم؟

برای چاپ بنر عرض بالا باید مجموعه معتبری را انتخاب کنید تا این محصول را با کیفیت بسیار بالا در اختیار شما قرار دهد. شما می‌توانید از مجموعه جاوید چاپ کمک بگیرید و از مزایای زیاد چاپ بنر عرض بالا بهره‌مند شوید. این بنرها باید ضخامت زیادی داشته باشند تا در هنگام باد و بارش باران و برف دچار آسیب نشوند. شما می‌توانید طرح خود را مد نظر قرار داده و آن را با توجه به عرض بالای بنر برای تبلیغات خود استفاده کنید.

مزایای استفاده از بنز عرض بالا

استفاده از بنرهای عرض بالا دارای مزیت‌های بسیار زیادی است. شما با استفاده از این بنرها می‌توانید در فضای باز از تبلیغات گسترده و افزایش مشتریان و مخاطبان خود بهره‌مند شوید. این بنرها در سطح شهر قرار می‌گیرند و افراد زیادی آنها را مطالعه می‌کنند. این مورد به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید اطلاعات زیادی را در اختیار مردم قرار دهید. از مزایای ویژه بنرهای عرض بالا می‌توان به چاپ آنها با هزینه ارزان و مقرون به صرفه اشاره کرد.

این بنرها در طول‌های متفاوت و بدون محدودیت چاپ می‌شوند. از مزیت‌های آنها می‌توان به وضوح بالا، کیفیت عالی و سرعت بالای چاپ اشاره کرد. از دیگر مزیت‌های بندرهای عرض بالا می‌توان به مقاومت آنها در برابر عوامل محیطی، کشیدگی و پارگی اشاره کرد. این نوع بنر در برابر نور خورشید و بارش باران مقاومت داشته و رنگ چاپ آنها عالی و با دوام است.

دکمه بازگشت به بالا