عمومیمعرفی کسب و کار

مزیت سرویس دوره‌ای لوازم خانگی در نمایندگی ال جی هشتگرد

روشن نشدن مایکروویو:

در صورتی که مایکروویوی شما روشن نشود ممکن است که دلایل زیادی داشته باشد و لازم است که موارد زیادی را بررسی کنید. عدم اتصال دوشاخه به برق، استفاده از سیم های رابطی که از سلامت کافی برخوردار نیستند و در نهایت می تواند مشکل از موتور مایکروویو باشد که باید تعمیر شود.

 کار نکردن دکمه های مایکروویو:

در صورتی که دکمه های مایکروویو کار نکنند امکان دارد که قفل کودک آن فعال شده باشد. با خاموش کردن مایکروویو به مدت دو دقیقه می توانید آن را بررسی کنید و اگر همچنان این مشکل رفع نشد نیاز هست که به تعمیرگاه انتقال بدهید چرا که احتمال دارد برد آن دچار مشکل شده باشد.

 دود کردن مایکروویو سامسونگ:

برای حل کردن مشکل دود کردن نیز باید بررسی کنید که آیا مایکروویو در حال پخت معمولی غذا دود می کند یا خیر؟ اگر چنین است که مشکلی وجود نداشته و فقط با تمیز کردن آن می توان مشکل آن را رفع کرد. اما یک ظرف آب را درون آن قرار دهید و روشن کنید، در صورتی که باز هم دود مشاهده کردید نیاز هست که مایکروویو را به یک تعمیرکار متخصص نشان دهید.

•روشن نشدن گریل مایکروویو:

برای پی بردن به این مشکل یک لیوان یا ظرف را پر از آب کرده و داخل آن قرار دهید و سپس آن را در حالت گریل روشن نمائید. در این حالت اگر المنت بالای مایکروویو که برای گریل کردن تعبیه شده است روشن شود پس مشکلی ندارد و اگر بعد از دو دقیقه روشن نشد باید مایکروویو را به تعمیرگاه انتقال دهید.

•خاموش شدن در زمان پخت غذا:

طراحی مایکروویو سامسونگ به گونه ای می باشد که در صورت افزایش حرارت و دمای داخلی آن، ترموستاتی که در آن تعبیه شده است خود به خود باعث خاموش شدن مایکروویو می شود اما اگر مایکروویوی خودتان را در محفظه های چینی و یا کابینت قرار داده اید باید توجه داشته باشید که باید از هر 4 طرف فاصله ای مناسب داشته باشد تا بتواند دمای بالای مایکروویو را کاهش دهد و اگر فاصله کم باشد قادر به خنک کردن خود نمی باشد. همچنین سلامت سه راهی برق، محافظ لوازم برقی و اتصالات مایکروویو از اهمیت بالایی برخوردار خواهند بود. اگر زمانیکه مایکروویو به صورت مستقیم به برق متصل است خود به خود خاموش نمی شود پس قطعا مشکل از اتصالات می باشد.

امتیازات نمایندگی تعمیرات ال جی تک سرویس در هشتگرد

تعمیرگاه مجاز ال جی هشتگرد، به عنوان ارائه دهنده خدمات تعمیرات لوازم خانگی در هشتگرد کرج،  با افتخار در خدمت شما همشهریان می باشد. با تماس با ال جی تک سرویس، می توانید از خدمات کامل و بی نظیر ما بهره مند شوید.

  • خدمات تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی ال جی تک سرویس، 24 ساعته می باشد. ما در هر ساعتی از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان در سراسر منطقه هشتگرد کرج هستیم.
  • جهت اطمینان خاطر بیشتر شما، کار تعمیرات، به طور کامل در محل شما در هر قسمتی از منطقه هشتگرد کرج که هستید و توسط متخصص تعمیرات انجام خواهد شد.
  • چنانکه ایراد و نقص فنی وسیله شما زیاد نباشد، کار عیب یابی و سرویس دستگاه حداکثر دو ساعت طول خواهد کشید.
  • با استفاده از خدمات تعمیرات لوازم خانگی LG تک سرویس، ضمانت نامه کتبی 36 ماهه دریافت خواهید کرد.
  • در صورت نیاز به تعویض قطعه، تنها از قطعات اورجینال و اصلی شرکت ال جی (LG) استفاده خواهیم کرد.
  • پس از دریافت تماس شما، در کوتاه ترین زمان ممکن متخصص تعمیرات را به محل شما در تمامی مناطق هشتگرد کرج اعزام خواهیم کرد.

جهت دریافت خدمات و تعمیر در کمترین زمان و با بهترین کیفیت، کافی است از طریق شماره تماس های موجود در سایت با نمایندگی ال جی در هشتگرد  تماس بگیرید.

دلایل خرابی لوازم‌خانگی برقی

تمام محصولات الکترونیکی نظیر تلویزیون، ماشین لباس‌شویی، کولرگازی و…، پس از مدتی استفاده دچار ایرادات جزئی یا جدی می‌شوند. این خرابی‌ها می‌توانند به دلیل شیوه استفاده غیراصولی، محل قرارگیری نامناسب، نوسانات ولتاژ و جریان، اتصال کوتاه و سایر دلایلی این‌چنینی رخ دهند. اگر در هشتگرد زندگی می‌کنید، نمایندگی ال جی LG در هشتگرد، سریع‌ترین و بهترین راه تعمیرات لوازم‌خانگی شما است.
یک قانون مهم در مورد لوازم برقی وجود دارد؛ اگر جلوی خرابی‌های جزئی را نگیرید، منجر به خرابی‌های بزرگ و هزینه‌بر می‌شوند. برای مثال زمانی که متوجه تغییر کیفیت تصویر یا نور تلویزیون خود شدید، باید سریعاً آن را تعمیر کنید تا باعث سوختن پاور و سایر مشکلات نشود.

خدمات پس از فروش LG در هشتگرد با ماد سرویس

تمام افرادی که در محل کار یا زندگی خود از محصولات برند ال جی استفاده می‌کنند، دیر یا زود نیاز به خدمات پس از فروش این کمپانی نیاز خواهند داشت. ماد سرویس این خدمات را با استفاده از کارشناسان مجرب خود ارائه می‌دهد. در ادامه بیشتر با مزایای استفاده از خدمات این مجموعه آشنا می‌شوید.

اعزام سریع و به‌موقع کارشناسان

دستگاه‌های الکترونیکی از وسایل کاربردی و پراستفاده هستند. برای خیلی از مردم قابل‌تصور نیست که چند روز تلویزیون نداشته باشند یا یخچال آن‌ها برای حتی چند ساعت خاموش شود! اگر قرار باشد کارشناسان از شهر دیگری (مثلاً تهران) به هشتگرد اعزام شوند، احتمالاً بسیار زمان‌بر خواهد شد. زمانی که با یک نمایندگی ال جی LG در هشتگرد ارتباط برقرار می‌کنید، کارشناسان در کمترین زمان ممکن و به‌صورت فوری به محل اعزام می‌شوند.

تعمیر موتور یخچال ال جی در کرج

برای تعمیر موتور یخچال ال جی، تعمیرکار باید ابتدا مشکل را تشخیص دهد. برخی از مشکلات شایعی که ممکن است با موتور یخچال ال جی رخ دهند عبارتند از:
1. نویز بیش از حد: اگر موتور یخچال ال جی شما صدای بیش از حدی ایجاد می‌کند، ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد.
2. نشت آب: اگر موتور یخچال ال جی شما باعث نشت آب شده است، احتمالاً داشتن یک شیار در سیستم خنک‌کننده یا در لوله‌های آب مربوط به یخچال است.
3. عدم خنک شدن: اگر یخچال شما نمی‌تواند به طور کافی خنک شود، ممکن است داشتن یک مشکل در موتور باشد.
پس از تشخیص مشکل، تعمیرکار می‌تواند قطعاتی که نیاز به تعمیر یا تعویض دارند را شناسایی کرده و تعمیرات لازم را انجام دهد.

دکمه بازگشت به بالا