جامعهمعرفی کسب و کار

5روش جدید برای افزایش فالوور اینستاگرام

نکات طلایی جذب و افزایش فالوور اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم که ۵ روش جدید برای افزایش فالوور اینستاگرام را به شما معرفی کنیم تا شما با به‌ کارگیری این  ۵روش بتوانید جذب فالوور از طریق اینستاگرام را تجربه کنید و به تعداد زیادی فالوور برسید. روش‌ هایی که در این مقاله خواهیم گفت از مراجع مختلف و حتی به‌ صورت تجربی بدست آمده و تست های مکرری شده‌ است و شما می‌ توانید با اتکا به این مقاله روند بهبود افزایش فالوور اینستاگرام را پیش ببرید.

توجه داشته باشید که هر روشی روزی از کار می‌افتد و روش‌ های جدیدی بکار می‌آید و حداقل این است که روش‌ های قبلی کم‌ رنگ‌تر و کم استفاده می‌ شود ولی ما در این روش جدیدی که به شما برای جذب فالوور اینستاگرام خواهیم گفت تا مدت‌ ها قابل استفاده است و شما می‌ توانید با استناد به این روش‌ ها جذب فالوور اینستاگرام خود را پیش ببرید.

 ۱-ایجاد یک پیج حرفه ای به سبک جدید

 در چند سال گذشته صحبت‌ هایی درباره ساخت و ایجاد پیج های حرفه‌ ای یا بیزینسی بوده‌ است،و راهکارهای بسیار مناسبی نیز می‌ دادند که در همان زمان بسیار خوب بود.ولی امروزه باید یک قدم به سمت جلو برداریم و روش‌ هایی که امروزه برای ساخت یک اکانت حرفه‌ای شما نیاز دارید با قبل فرق می‌ کند.ما در ادامه می‌ خواهیم روند ساخت یک پیج حرفه‌ای و نکاتی که باید برای آن بکار ببرید را به شما بگویم.

 امروز یکی از مهم‌ ترین نکاتی که باید در زمان ساخت پیج اینستاگرام رعایت کنید مشخصات پیج است، شما در گام اول پس‌ از ساخت یک پیچ نیاز به یک نام دارید، اگر یک پیج بلاگری دارید یا اگر یک پیج فروشگاهی دارید و سعی در افزایش فالوور آن دارید باید به شما بگویم که نام پیج شما بسیار مهم است.

 اگر یک پیج فروشگاهی دارید حوزه کاری به همراه با برندتان را در عنوان ذکر کنید اگر جا می‌ شود، و اگر یک پیج بلاگری دارید بهتر است نام خود به همراه مدل تولید محتوا خود را بگذارید.

 در گام بعدی عکس پروفایل است که بسیار حائز اهمیت است امروزه قبل‌ از این‌ که حتی نام شما را ببینند عکس پروفایل شما را میبینند و شما باید یک عکس پروفایل با کیفیت و با محتوا برای خود انتخاب کنید،محتوای عکس پروفایل باید نشانگر شخصیت شما یا موضوع کاری شما باشد تا در یک نگاه مخاطب شما موضوع پیج شما را بفهمد.

 در گام بعدی که شما باید با خیلی دقت کنید بایو است شما در قسمت بایو می‌ توانید هم مشخصات خود را بنویسید هم مشخصات کاری خود را و هم یک توضیح کوتاه درباره‌ی محتوای اصلی پیچ. سعی کنید در بایو اضافه گویی را کنار بگذارید و به‌ صورت واضح موضوع پیج را بیان کن.

 ۲-خرید فالوور فیک

 برخی از افراد از خرید فالوور فیک دوری می‌ کنند و دلایل منطقی و غیرمنطقی خود را نیز دارند، ولی یکی از روش‌ های افزایش فالوور اینستاگرام خرید فالوور فیک هست که خیلی از افراد معروف نیز این کار را انجام می‌ دهند. شما می‌ توانید از طریق خرید فالوور فیک، فالوور پیج اینستاگرلم خود را افزایش دهید.

 ۳-تبادل کردن

 تبادل کرن یکی از راه‌ های رایگان ولی مؤثر است، شما با تبادل کردن می‌ توانید فالوور های اینستاگرام خود را به تعداد نامحدودی افزایش دهید. برای تبادل کردن شما باید یکسری از قوانین را رعایت کنید.

 مثلاً با پیچ‌ هایی که تعداد فالوور شان با شما یکسان است یا کمی بالاتر و یا پایین‌ تر است بهتر است تبادل کنید و اگر با پیج هایی که از نظر موضوعی به شما نزدیک‌ تر هستند تبادل کنید، چون‌ که بازدهی بهتری برای شما خواهد داشت و اگر می‌ خواهید تبادلی با پیچی کنید حتماً باید مطمئن شوید که فالوور هایی که پیج مقابل شما دارد فعال باشد تا بازدهی شما و تبادل شما افزایش یابد.

 یکی از نکات دیگری که شما باید رعایت کنید در تبادل کردن، درست کردن یک بنر تبلیغاتی مناسب و جذاب است،چون‌ که اگر شما با بهترین پیج نیز تبادل کنید ولی بنر خوبی نداشته باشید قطعاً بازدهیی خوبی نیز نخواهید داشت.

 ۴-تولید محتوای کاربر پسند.

 در قبر ها معمولاً قبلاً معمولاً می‌گفتند که شما هر روز باید در پیج اینستاگرام خود پست و استوری بگذارید و به‌صورت مستمر این را ادامه دهید و ما نیز همین مورد رو تأیید می‌کنه ولی نکته‌ای که بسیار حائز اهمیت است این است که تولید محتوایی که انجام می‌دهید چه به‌صورت بست و چه به‌صورت استوری کاربر پسند باشد و فالوور های شما به آن واکنش نشان دهند و با آن تعامل داشته باشند و آن را دوست داشته باشم معمولاً بعد از چند وقت که شما تولید محتوا می‌کنید این موارد را متوجه می‌شوید و براساس آن محتوا تولید می‌کند.

محتوایی خوب است که مشکل کاربر را حل کند و اگر فالوور و کاربر شما آن را ببیند از آن لذت ببرد و یکی از مشکلات و موانعی که دارد حل شود اگر بتوانید این مدل پست‌ها را تولید کنید می‌توانید یک کمک بسزایی به خود و پیج خود کنید چون‌که این پست‌ها هم وارد اکسپلور اینستاگرام معمولاً می‌شود هم فالوور ها و کاربران شما آن‌ها را به اشتراک می‌گذارند و از این مدل پست‌ها می‌توانید تعداد فالوور بسیار زیادی به دست بیاورید.

 معمولاً محتوایی که کاربر پسند است برای شما بسیار می‌تواند مفید باشد چون‌که می‌تواند برای شما جذب فالوور کند شما اگر راهکارهایی که در پیش رو دایی را بتوانید اجرا کنید و پست هایی تولید کنید که کاربر پسند باشد و مشکلات کاربران خود را رفع کند می‌تواند باعث تعداد باعث جذب فالوور برای پیج شما شود معمولاً در هر حوزه کاری یکسری از مشکلات و موانعی وجود دارد و شما می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید و با ساخت محتوای آموزشی و رفع آن موانع یکسری محتوای کاربردی و کاربر پسند برای حل مشکلات و رفع موانع در پس این استوری در اینستاگرام خود منتشر کنید و قطعاً به‌احتمال زیاد با بازخورد بسیار بالای فالوور های شما خواهد داش.

 ۵-خرید فالوور ارزان

 یکی از معروف‌ ترین و پرمخاطب‌ترین روش‌های جذب فالوور اینستاگرام خرید فالوور ارزان است، چون که از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت برای خیلی از افراد مناسب است.یکی از روش‌های غیر رایگان برای جذب فالوور را در پاراگراف‌های بالا به شما توضیح دادیم و این روش نیز مثل همان روش عمل می‌کند و شما با پرداخت هزینه مناسبی به تعداد زیادی فالوور می‌توانید دست پیدا کنید.

 توجه داشته باشید شما با خرید فالوور ارزان می‌توانید در زمان کوتاهی و با هزینه بسیار پایینی به تعداد زیادی فالوور برسید و پیج اینستاگرام خود را از همیشه و بزرگ‌تر کنید، یکی از نکاتی که خرید فالوور ارزان دارد قیمت پایین کیفیت مناسب و سریع بودن جذب فالوور است که خیلی از افراد به‌خاطر همین ویژگی‌های بسیار خوب اش به سمت این روش رفتند، چون‌که از روش‌های دیگر شما اگر بخواهید استفاده کنید مثل تبلیغات کردن و یا تولید محتوا در درازمدت می‌تواند جذب فالوور خوبی داشته باشد ولی با خرید فالوور شما در مدت‌زمان کوتاهی به تعداد زیادی فالوور برسید.

 ممنون که تا اینجای این مقاله همراه ما بودید، ما در این مقاله با عنوان ۵ روش جدید برای افزایش فالوور اینستاگرام تمام نکات هایی که گفتیم کاملاً عملی می‌باشند و شما با اجرای آن‌ها می‌توانید به تعداد بالا فالوور در اینستاگرام دست یابید. یکی از نکاتی که باید در این آموزش‌ها به آن دقت کرد این است که جزئی‌ترین نکات را سعی کنید اجرا کنید و فقط به کلیات اهمیت ندهید.

دکمه بازگشت به بالا