جامعهمعرفی کسب و کار

چرا اینستاگرام من reels ندارد؟

چرا اینستاگرام من ریلز نداره؟

یکی از دلایلی که میتوان در پاسخ به سوال چرا اینستاگرام من ریلز نداره ارائه داد این است که نسخه اینستاگرام شما قدیمی است و به همین دلیل این قابلیت برای شما نمایش داده نمیشود. یکی دیگر از دلایلی که ممکن است ریلز برای شما نمایش داده نشود این است که این قابلیت برای حساب کاربری شما در کشور شما فعال نشده باشد که باید صبر کنید تا اینستاگرام این قابلیت را برای کشور شما نیز فعال نماید.

چرا ریلز برای من فعال نیست؟

یکی از دلایلی که ریلز برای برخی از افراد فعال نیست، به دلیل به روز رسانی نشدن اینستاگرام آن هاست. همچنین لازم است شما به مدت دو الی سه روز با شماره آمریکا درون downloadinsta لاگین کنید تا این ویژگی برای شما فعال شود. اگر در حال ضبط یک ویدیو با صداگذاری یا گفتگو هستید، حتماً زیرنویس های بسته را به ویدیوهای خود اضافه کنید. نه تنها برای کسانی که فیلم های شما را بدون صدا مشاهده میکنند مفید است، بلکه برای کسانی که ناشنوا یا کم شنوا هستند نیز مفید است.

قابلیت ریلز در اینستاگرام یکی از امکانات جدیدی است که inflact.com در ابتدا باید برای شما فعال شود و خیلی از افراد هنوز درگیر این سوال هستند که چرا اینستاگرام من ریلز نداره و یا اینکه چرا ریلز فعال نمیشه؟

برای فعال شدن ریلز دو روش وجود دارد. یکی از روش ها این است که شما باید یک الی دو ماه با آی پی آمریکا وارد شوید و از آی پی دیگری استفاده نکنید چرا که هر ویژگی یا امکانات جدیدی که به اینستاگرام اضافه می شود ابتدا برای آی پی آمریکا فعال می شود. در این صورت و بعد از گذشت مدتی به طور حتم این ویژگی برای شما فعال خواهد شد.

اما روش دیگری که وجود دارد این است که باید به بخش استوری بروید و در قسمت پایین صفحه استوری یکی از افکت های خارجی را انتخاب کنید و دکمه مشاهده صفحه جلوه را انتخاب کنید و سپس در صفحه جدید استفاده از جلوه را بزنید. با انجام این مراحل کار تمام است و شما می توانید از قابلیت reels استفاده کنید.

درست کردن reels

ابتدا در پایین دوربین اینستاگرام Reels را انتخاب کنید. انواع ابزارهای ویرایش را در سمت چپ صفحه خود مشاهده خواهید کرد که به ایجاد حلقه شما کمک میکند، از جمله:

تایمر و شمارش معکوس: تایمر را میتوانید طوری تنظیم کنید که هر یک از کلیپ های خود را به بدون دست و به صورت هندزفری  ضبط کند. هنگامی که ضبط را فشار میدهید، قبل از شروع ضبط برای مدت زمانی که انتخاب کرده اید ، شمارش معکوس ۳-۲-۱ رامشاهده خواهید کرد.

تراز کردن : اشیاء کلیپ قبلی خود را قبل از ضبط بعدی ردیف کنید تا در لحظاتی مانند تغییر در لباس یا افزودن دوستان جدید به کلیپ خود به ایجاد تغییرات بدون هیچ اتفاقی کمک کند.

سرعت: سرعت بخشیدن یا کند کردن ویدئو یکی از امکاناتی است که میتوانید با این برنامه انجام دهید. این ویژگی میتواند به شما کمک کند در یک سطح باشید یا فیلم های آهسته یا تند تهیه کنید.

reels ها را میتوان در یک سری کلیپ یک جا یا با استفاده از بارگذاری ویدیو از گالری خود ضبط کرد. با فشردن و نگه داشتن دکمه ضبط ، اولین کلیپ را ضبط کنید. هنگام ضبط ، علامت ضبط را در بالای صفحه مشاهده خواهید کرد. برای پایان دادن به هر کلیپ، ضبط را متوقف کنید.

فعال سازی ریلز برای اندروید

با استفاده از Reels ، میتوانید با کلیپ های ضبط شده خود را با فالوور های خود به اشتراک بگذارید و توسط جامعه بزرگ و متنوع اینستاگرام در Explore کشف شوید. اگر پیج پابلیک دارید، میتوانید reels خود را در فضایی خاص در Explore به اشتراک بگذارید ، مکانی که این شانس را دارد که توسط جامعه بزرگ اینستاگرام دیده و کشف شود.

همچنین میتوانید با ارسال آن در پیج خودreels  خود را با فالوور های خود به اشتراک بگذارید. وقتی reels هایی با آهنگ ها ، هشتگ ها یا جلوه های خاص به اشتراک میگذارید ، ممکن است وقتی شخصی روی آن آهنگ ، هشتگ یا جلوه کلیک میکند ، reels شما در صفحات اختصاصی ظاهر شود.

هنگامی که reels شما آماده شد ، به صفحه اشتراک گذاری بروید ، جایی که میتوانید پیش نویس reels خود را ذخیره کنید ، تصویر کاور را تغییر دهید ، زیرنویس و هشتگ اضافه کنید و دوستان خود را تگ کنید. بعد از اینکه reels خود را به اشتراک گذاشتید ، روی برگه reels جداگانه در نمایه شما قرار میگیرد ، جایی که افراد میتوانند reels هایی را که به اشتراک گذاشته اید پیدا کنند.

اگر شما نیز در Feed خود به اشتراک بگذارید ،  reels شما در فضای اصلی پیج شما ظاهر میشود ، اگرچه گزینه حذف آن را دارید. چه یک حساب پرایوت یا پابلیک داشته باشید، میتوانید reels خود را در استوری، دوستان نزدیک یا در یک پیام مستقیم به اشتراک بگذارید.

اگر این کار را انجام دهید ، reels شما مانند یک داستان معمولی رفتار میکند – در Reels در Explore به اشتراک گذاشته نمیشود، در نمایه شما ظاهر نمیشود و پس از ۲۴ ساعت ناپدید میشود.

نحوه فعال سازی ریلز در ایفون

 Reels in Explore بهترین کلیپ های پرطرفدار در اینستاگرام را به نمایش میگذارد. مجموعه ای جالب از reels های ساخته شده توسط هرشخصی را به راحتی میتوانید مشاهده کنید. همچنین میتوانید آن را به راحتی لایک کنید ، نظر دهید یا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

همچنین تعدادی reels با عنوان “ویژه” مشاهده خواهید کرد. اگر reels شما در Explore نشان داده شده است ، یک اعلان دریافت خواهید کرد reels .های برگزیده مجموعه ای از reels های عمومی هستند که توسط اینستاگرام انتخاب شده اند تا به شما در کشف محتوای اصلی کمک کنند، امید واریم شما را سرگرم کرده و الهام بخش باشد.

Reels  روش های جدیدی را برای ابراز وجود به مردم ارائه میدهد، چیزهای بیشتری را که در اینستاگرام دوست دارند کشف میکند و به هرکسی که آرزوی دیده شدن دارد کمک میکند. اگر میخواهید کلیپ هایی را که فیلم برداری کرده اید کوتاه یا حذف کنید ، روی پیکان عقب در سمت راست دکمه ضبط ضربه بزنید. کلیپ فردی را که میخواهید ویرایش کنید فشار دهید.

سایز ریلز

اندازه ویدئو کلی برای یک اینستاگرام Reel پیکسل به نقطه ۱،۹۲۰ پیکسل است، که یک نسبت ابعاد ۹: ۱۶ است. این همان چیزی است که در اینستاگرام، IGTV، TikTok و یوتیوب وجود دارد. شما میخواهید با یک ویدئو در این اندازه شروع کنید، اما سپس برنامه ‌ریزی کنید که محتوای شما براساس سه ویژگی مهم دیگر در پایین قرار داده شود.

یک نکته مهم، در بعضی از تلفن‌ها، لبه‌ ها در حدود ۳۵ نقطه از لبه راست قطع میشوند. این شامل آیفون XS و چند تلفن با سایز متوسط دیگر ‌میشود. شما میخواهید ویدئو خود را در تمام نظرات خود برنامه ‌ریزی کنید تا این کار را انجام دهید.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در بعصی از گوشی ها لبه ها در حدود ۳۵ نقطه از لبه راست قطع شده که این موضوع شامل گوشی هایی از جمله آیفون XS و چند مدل دیگر می شوند. شما می توانید ویدئو خود را در مدل های مختلف بررسی کنید و سپس اینکار را انجام دهید.

نکته دیگری که باید به آن دقت داشته باشید این است که اگر برای تولید محتوای خود خارج از سایز استاندارد عمل کنید ممکن است با برش و یا زوم از سمت اینستاگرام مواجه شوید. پس بهتر است قبل از اینکه اینستاگرام اندازه محتوای شما را تبدیل به یک اندازه استاندارد کند خودتان اندازه و ابعاد درست را برای محتوای خود تنظیم کنید.

چرا ریلز صدا ندارد؟

خیلی اوقات این اتفاق برایمان پیش می آید که یک پست یا کلیپ در اینستا یا یک ریلز را نگاه می‌کنیم اما هیچ صدایی ندارد و روی علامت صدا یک ضربدر وجود دارد و این مورد شاید سوال خیلی از افراد باشد که در چنین شرایطی چه باید کرد تا صدا برایمان فعال شود که در ادامه قصد داریم به آن بپردازیم.

یکی از دلایل قطع بودن صدا برای افرادی که از محصولات اپل مانند ایرپادها استفاده می‌کنند، بررسی متصل بودن یا نبودن آن هاست. ممکن است فراموش‌کرده باشید که حجم بلندگو خاموش‌است و صدا را از جای دیگری باید بشنوید. برای قطع کردن اتصال باید روی گزینه مورد نظر کلیک کرده و گزینه disconnect را بزنید.

یکی‌از روش های دیگری که می‌تواند در رفع این مشکل به شما کمک کند ریستارت کردن گوشی است چرا که با این کار پردازش هایی که ناقص انجام شده اند مجددا بارگذاری شده و مشکلات را برطرف می کنند. سومین کاری که به شما در رفع این مشکل کمک می کند به روز رسانی کردن برنامه اینستاگرام است. خیلی از افراد با مشکلات متعددی در ایستاگرام روبرو هستند و اینستاگرام سعی دارد با انتشار آپدیت های جدید این برنامه مشکلات را برای کاربران رفع کند.

حال اگر‌مدت زیادی است که اینستاگرام خود را به روز رسانی نکرده اید پس وقت آن رسیده که به سراغ آن بروید. گاهی اوقات هم می توانید با بروز رسانی کردن سیستم عامل دستگاه خود و همیطور رفع مشکلات سخت افزاری این مسئله را حل کنید.

چرا ریلز پست نمیشه؟

یکی از روش هایی که به شما کمک می‌کند ریلز اینستاگرام خود را فعال کنید استفاده از فیلترشکن غیر رایگان است. با فعال کردن این فیلتر شکن شما می توانید ip خود را به یکی از کشور هایی که در لیست کشورهای فعال شده ریلز قرار دارند تغییر دهید که کشور آمریکا و هلند برای شما بهترین گزینه هستند.

چرا ریلز ویو نمیخوره؟

افزایش بازدید ریلز دغدغه بسیاری از افرادی است که در این زمینه فعالیت دارند. شاید این سوال را بارها از خود پرسیده اید که چرا ریلز دیده نمیشه و یا اینکه چرا ریلز ندارم؟

برای اینکه ریلز ما بیشتر دیده شود در قدم اول باید محتوای جذابی داشته باشیم و طریقه گذاشتن ریلز باید بطور مستمر و منظم باشد تا در دسترس و مورد پسند مخاطبان قرار بگیرد. یکی از روش های افزایش بازدید ریلز خرید لایک reels می باشد. این روش بیشتر به کسانی توصیه می شود که تازه وارد اینستاگرام شده اند و هنوز تعداد فالورشان کم است. اما به این نکته مهم دقت کنید که بهتر است ریلزهای خلاقانه و زیبا درست کنید تا هزینه ای که برای خرید لایک reels می کنید برایتان نتیجه بخش باشد و به افزایش بازدیدکنندگان شما کمک کند.

دومین روشی که در بازدید ریلز شما کمک می‌کند استفاده از موسیقی های ترند و جذاب برای ریلز است. قابلیت ریلز این امکان را به شما می دهد که بتوانید صدا یا موسیقی جذاب به پس زمینه ویدئو خود قرار دهید. استفاده از موسیقی های ترند و محبوب الگوریتم های گوگل را ترغیب می کند که به طور خودکار ریلز شما را به کاربران نمایش دهد. به طور کلی‌ با این روش شانش دیده شدن ریلز های شما بیشتر خواهد شد.

روش دیگری که بازدید ریلز شما را بیشتر می‌کند استفاده از هشت های مرتبط است. این روش یکی از روش های کاربردی و عالی برای افزایش بازدید ریلز اینستاگرام و بیشتر دیده شدن توسط کاربر می باشد. این هشتگ ها در واقع نقش سئو در وب سایت ها را ایفا می‌کنند چرا که الگوریتم های هوشمند گوگل هشتگ های شما را بررسی کرده و طبق آن ها محتوای شما را به کاربر نمایش می دهد.

دکمه بازگشت به بالا