جامعهمعرفی کسب و کار

خرید لایک اینستاگرام با عملکردی متفاوت

مروری بر دلایل اهمیت خرید لایک اینستاگرام واقعی و فیک

از دلایل اهمیت خرید لایک برای هر فردی که قصد دارد پیج خود را توسعه و گسترش دهد، این است که اینستاگرام به اکانت هایی که دارای تعداد فالوور های بالا و لایک  های بسیاری است ، توجه ویژه ای دارد. چنین امری موجب می­شود تا تعداد کاربران و مخاطبان اکانت شما به شیوه ی طبیعی بالا برود و افزایش چشمگیری را شامل شود. چگونه می­توانم سبب توسعه کسب و کارم شوم؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم، خرید لایک واقعی اینستاگرام به صورت غیر مستقیم در توسعه کسب و کار های مختلف بسیار تاثیر گذار است. کاربران اینستاگرام به راحتی به شما اعتماد کرده و از محصولات و خدمات شما پشتیبانی می­کنند،  همچنین باید بدانید اقدام به فالوو کردن پیج شما توسط آن ها موجب بهتر دیده شدن شما شما و فالوورای صفحه شما به حالت طبیعی نیز افزایش پیدا خواهد نمود. افزایش لایک سبب منتشر شدن و قرار گیری پست ها و محتواهای شما در بین کابران شده و آن ها می­توانند از پیج شما دیدن نمایند .

از آنجایی که می­دانید اینستاگرام در برندینگ کسب و کارها نقش مهمی دارد ، میتوانید به راحتی اقدام به خرید لایک اینستاگرام کنید، چرا که هر چه برند شما توسط افراد بیشتری پسندیده شود، توجه مشتریان بیشتری را به خود جذب نموده و درعین حال سود بالا تری را نیز برای شما ایجاد خواهد نمود.

خرید لایک اینستاگرام، استراتژی به سمت سرنگونی!

اگر شروع به خواندن این مطلب کردید پس حتماً با نحوه عملکرد اینستاگرام آشنا هستید. در نتیجه از شرح و بسط این شبکه اجتماعی صرفنظر کرده و به سرعت سراغ اصل مطلب می‌روم. اگر قصد دارید در اینستاگرام دیده شوید، باید به دو عامل اصلی تعامل کاربران با صفحه خود، یعنی لایک و کامنت توجه ویژه‌ای داشته باشید. بسیاری از افراد و حتی کسب‌وکارها در حال حاضر به دنبال تعامل بیشتر کاربران با صفحه اینستاگرام خود هستند؛ به همین دلیل، فعالیت خود را در این شبکه‌ها به شکل چشمگیری افزایش داده‌اند. با این اوصاف، ترفند دیگری نیز برای دیده شدن در اینستاگرام وجود دارد و آن خرید لایک ایسنتاگرام است. ما در این مقاله قصد داریم به شما توضیح دهیم که چرا خرید لایک اینستاگرام راهکار خوبی برای محبوبیت نیست.

در الگوریتم قبلی اینستاگرام که ترتیب نمایش دادن عکس‌ها بر اساس زمان پُست شدن آنها بود، گرفتن لایک و فالوور کار دشواری بود. اکنون که اینستاگرام، الگوریتم نمایش پست‌ها را بر مبنای Engagement قرار داده، کار از آن زمان هم دشوارتر شده است. اینفلوئنسرها و کسب‌وکارها، شاکیان اصلی الگوریتم جدید اینستاگرام هستند.

نمایش پست در الگوریتم جدید اینستاگرام به این صورت است که افرادی در صفحه خانه شما بالاتر از دیگران نمایش داده می‌شوند که در گذشته عکس‌های آنها را لایک کرده، زیر پست آنها کامنت گذاشته‌ یا استوری آنها را دیده‌اید. بنابراین، تعجبی ندارد که بسیاری از شرکت‌ها و اینفلوئنسرها که از راه این شبکه اجتماعی کسب درآمد می‌کنند، از این الگوریتم جدید ناراضی باشند چرا که کسب فالوور و لایک اینستاگرام برای آنها از گذشته دشوارتر شده است.

چرا شرکت‌ها و اینفلوئنسرها به دنبال فالوور اینستاگرام هستند؟

حتماً می‌پرسید به چه کسی اینفلوئنسر می‌گویند؟ خب، اجازه بدهید کمی توضیح دهم. فردی را می‌شناسم که بسیار مسافرت می‌کند، صفحه اینستاگرام او پر از عکس‌های زیباست. هم چنین، دوستی دارم که کتاب می‌خواند و هفته ای یک کتاب را در صفحه اینستاگرام خود معرفی می‌کند یا دیگری به اتفاق دوستانش ویدئوهای خنده‌دار می‌سازند و هر کدام روی اینستاگرام شخصی خود پُست می‌کنند. شما هم حتماً خیلی از این افراد را می‌شناسید که به خاطر یک ویژگی منحصر بفردشان، تعداد زیادی فالوور اینستاگرام پیدا کرده‌اند. به این افراد اینفلوئنسرهای اینستاگرام می‌گویند.

در حال حاضر، اینستاگرام محبوب‌ترین شبکه اجتماعی برای اینفلوئنسرهاست، بیشتر آنها با به اشتراک‌گذاری پست‌های تبلیغاتی کسب درآمد می‌کنند. شاید تعجب کنید، اما درآمد آنها از 30 هزار تومان برای هر پست شروع می‌شود و به 10 میلیون تومان و در مواردی خاص حتی بیشتر هم می‌رسد! راه دستیابی به این درآمد به نظر خیلی ساده می‌آید: تعداد فالوورهای خود را بالا ببر، شرکت‌ها و برندها خودشان به سراغت خواهند آمد!

با این حال، شرکت‌ها با باز کردن اکانت مخصوص کسب‌و‌کار و تلاش برای کسب فالوور اینستاگرام بیشتر، هدف دیگری را دنبال می‌کنند. تعداد زیاد فالوور اینستاگرام برای کسب‌و‌کارها، حکم تأیید اجتماعی را دارد که بواسطه آن اعتبار برند خود را ارتقاء می‌دهند. حال با توجه به اینکه هر تغییری در الگوریتم‌های اینستاگرام فرآیند دیده شدن و جذب فالوور را دشوارتر می‌کند، عده‌ای با تاکتیک‌های خاصی قصد سرعت بخشیدن به روند رشد خود در این شبکه اجتماعی را دارند. یکی از این تاکتیک‌ها، خرید لایک اینستاگرام است.

برای یادگیری تکنیک‌های فوق‌العاده ساده و سودآور برای رشد کسب‌وکارتان، حتما پیج اینستاگرام مای ممبر را دنبال کنید.

روش‌های خرید لایک اینستاگرام

توجه شما را به دو روش افزایش و خرید لایک اینستاگرام از محبوبیت بالایی برخوردارند، جلب می‌کنم:

خرید لایک اینستاگرام از سرویس‌هایی که لایک می‌فروشند!

پیدایش این روش مربوط به زمانی است که جمعیت اینستاگرام هنوز کم بود و عده‌ای برای بالا بردن آمار فالوور و لایک پست‌های خود، چندین ایمیل می‌ساختند و با هر کدام از آنها، یک اکانت اینستاگرام باز ‌می‌کردند. سپس، اکانت اصلی‌شان را فالو کرده و پست‌هایشان را لایک می‌کردند. کم‌کم این روش در قالب سرویس‌های فروش لایک و فالوور اینستاگرام که با اکانت‌های فیک، لایک و فالو می‌کردند مرسوم شد. حتماً می‌پرسید اکانت فیک یا اکانت فعال، چه تفاوتی دارد؟ مهم این است که تعداد لایک‌های پست من زیاد شود و اینستاگرام آن پست را در اکسپلور نمایش دهد!

خب، این روش دو ایراد اساسی دارد:

    مشکل اول این روش، زیر پا گذاشتن مهم‌ترین اصل اینستاگرام برای نشان دادن پست در صفحه اکسپلور است: تعامل. در بدترین حالت ممکن از هر 1000 نفری که پست شما را لایک می‌کنند، حداقل 10 نفر باید برای شما کامنت بگذارند. با این حال، اکانت‌های فیک متاسفانه توانایی کامنت گذاشتن ندارند!

    مشکل دوم این است که اکانت‌های فیک قابل تشخیص هستند: عکس پروفایل ندارند، تعداد فالوور خیلی کمی دارند، تعداد پست‌های آنها به 10 عدد نمی‌رسد، سال‌هاست به روز نشده‌اند و کمترین فعالیت ممکن را دارند. اکانتی که چنین لیستی از فالوورها یا لایک کننده‌ها داشته باشد در خطر پاک شدن از طرف اینستاگرام قرار می‌گیرد.

لایک کن تا لایک شوی!

روش دیگر، استفاده از ربات اینستاگرام است. کارکرد ربات‌های اینستاگرام ساده است. این ربات‌ها از طرف شما در اینستاگرام می‌چرخند و با کسانی که مورد هدف قرار دادید، تعامل می‌کنند. اینگونه سرویس‌ها تحت عناوینی همچون افزایش لایک و فالوور اینستاگرام، لایک خودکار اینستاگرام، فالوور واقعی و ایرانی اینستاگرام و … شناخته می‌شوند.

معمولاً یک ربات اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد که به روش‌های مختلف، مخاطبان مد نظر خود را هدف قرار دهید، برای آنها لایک و کامنت بگذارید و حتی دنبالشان کنید. خب این پیشنهاد جذابی است. روش کار این ربات دقیقاً همان چیزی است که خیلی‌ها به صورت دستی آن را انجام می‌دهد.

اما استفاده از ربات با 2 مساله بزرگ همراه است! اولین مساله وقتی است که از یک ربات غیر حرفه‌ای استفاده می‌کنید. یعنی رباتی که به درستی نوشته نشده باشد و به راحتی توسط اینستاگرام قابل شناسایی باشد. طبیعی است که اینستاگرام چندان روی خوشی به این ربات‌ها نشان ندهد. چرا که می‌خواهد تبلیغات خودش را بفروشد و نمی‌خواهد آدم‌ها از روش‌های دیگری پیج خود را گسترش دهند. پس پیج شما با مشکل روبرو خواهد شد. مساله دوم هم تنظیمات است. یعنی شما باید ربات خود را به نحوی تنظیم کنید که از بروز هر گونه مشکلی جلوگیری کنید. برای مثال، تا جای ممکن باید از کامنت گذاشتن با ربات خود پرهیز کنید.

اما باید نیمه دیگر لیوان را هم دید. ربات های اینستاگرام تاثیر قابل توجهی بر روی تعداد فالوورها و تعامل یک پیج می‌گذارند و مطمئناً از روش هایی مثل خرید لایک موثرتر هستند. اما کدام ربات را باید انتخاب کنید؟ پیشنهاد ما رباتی است که توسط بچه‌های تیم دیدوگرام نوشته شده است. یک ربات که از نظر امکانات و همینطور پیچیدگی، مشابه آن را نمی‌توان یافت. با اینحال، همچنان شکی نیست که فعالیت طبیعی بهتر از استفاده از ربات است و اگر هم به دلیل کمبود وقت یا عجله‌ای که برای رشد دارید می‌خواهید از ربات اینستاگرام استفاده کنید، قبل از هر چیز وقت بگذارید و تنظیمات آن را به نحو درستی انجام دهید.

چرا خرید لایک اینستاگرام اشتباه است؟

خب، در ادامه به شما توضیح خواهم داد که چرا استراتژی خرید لایک اینستاگرام، در طولانی مدت به ضرر کسب‌و‌کار شما خواهد بود:

1. نرخ مشارکت اینستاگرامتان شما را لو خواهد داد!

اجازه دهید ابتدا نرخ مشارکت (همان Engagement Rate) را تعریف کنم. مشارکت یک پست اینستاگرام، مجموع لایک‌ها و کامنت‌هایی است که روی آن پُست زده می‌شوند. هر پُست اینستاگرام یک نرخ مشارکت یا Enagement Rate دارد و متوسط نرخ مشارکت یک اکانت را می‌توان با جمع زدن نرخ مشارکت پست‌ها و تقسیم کردن آن بر تعداد پست‌ها بدست آورد.

یک اصل کلی وجود دارد که هر چه تعداد فالوورها بیشتر شود، نرخ مشارکت کمتر می‌شود. این موضوع کاملاً طبیعی است زیرا با بالا رفتن تعداد فالوور، مخرج کسر زیاد می‌شود. با این حال همه کسانی که به مخرج کسر اضافه شده‌اند، لزوماً در صورت کسر هم فعالیت ندارند. به آمار زیر در مورد متوسط نرخ مشارکت اکانت‌های اینستاگرام نگاهی بیندازید:

 تعداد فالوور           متوسط نرخ مشارکت

 کمتر از 1k             8%

 1k – 10k                4%

 10k – 100k           2.4%

 100k – 1M           1.8%

 بیش از 1M            1.7%

با استفاده از این آمار به راحتی می‌توان فهمید چه کسی از ترفند خرید لایک اینستاگرام استفاده کرده است. به عنوان مثال اکانتی با 5000 فالوور متوسط نرخ مشارکتی معادل با 9% دارد، در حال فریاد زدن است که “من لایک اینستاگرام خریده‌ام!”

2. اینستاگرام اکانت شما را خواهد بست

اینستاگرام کاربرانش را تشویق می‌کند که به طور واقعی فعالیت داشته باشند و با دیگر کاربران مشارکت کنند. اینستاگرام به هر چیزی که به صورت واقعی رخ ندهد یا به واسطه نوعی اتوماسیون اتفاق بیفتد، نگاه مثبتی ندارد. یکی از کارکنان سابق اینستاگرام در یونان، جسیکا زولمن، گفته است که اینستاگرام تیمی را برای شناسایی اسپم اختصاص داده و این تیم، از غیر فعال کردن اکانت‌هایی که کوچکترین مشخصه اسپم بودن را داشته باشند هیچ ابایی ندارد.

می‌پرسید اسپم چیست؟ خرید لایک اینستاگرام، خرید فالوور اینستاگرام، تعامل نداشتن با دیگر کاربران، نرخ مشارکت مشکوک و …. البته این را هم بدانید که با خرید لایک اینستاگرام، در واقع از شرایط استفاده از خدمات اینستاگرام تجاوز کرده و ریسک تعلیق اکانت خود را می‌پذیرید.

حال بگویید آیا خرید لایک اینستاگرام ارزش به خطر افتادن وقت و سرمایه شما را دارد؟

آیا باید محتوای قدیمی خود را بروزرسانی کنید؟حتما بخوانید: آیا باید محتوای قدیمی خود را بروزرسانی کنید؟

3. از فالوور فیک پول در نمی‌آید!

فالوورهای فیک محصول شما را نمی‌خرند و برای برند شما تبلیغ نمی‌کنند. خرید لایک فیک هم تأثیر چندانی در بزرگتر نشان دادن برند شما ندارد. تست‌های زیادی در سطح جهان انجام شده‌اند و همه آنها به این نتیجه رسیده‌اند که خرید لایک و فالوور اینستاگرام کمکی به فروش محصول در این شبکه اجتماعی نمی‌کنند و تنها پیامدش، از دست دادن پول است.

فقط اینکه شما چند هزار فالوور دارید، دلیل نمی‌شود شرکت‌های معتبر بخواهند با شما کار کنند. برندها این روزها باهوش‌تر شده‌اند، علاوه بر فاکتور فالوور به نرخ مشارکت اکانت شما هم توجه می‌کنند. آنها به تمام ابزارهایی که شما در دست دارید و حتی به ابزارهای کاربردی‌تر از ابزارهای شما، دسترسی دارند. مطمئن باشید بدون داشتن فالوور واقعی (فالووری که با محتوای شما ارتباط برقرار کند) نمی‌توانید اعتبار اجتماعی کسب کنید. این روزها همه به خوبی فیک را از واقعی تشخیص می‌دهند.

پس درسی که اینجا می‌گیریم این است که داشتن یک اجتماع کوچک، متمرکز و فعال خیلی بهتر از داشتن یک دسته فالوور اینستاگرام فیک است که هیچ تعاملی با ما ندارند. ما پیشتر مقاله مفصلی درباره افزایش لایک و فالوور اینستاگرام منتشر کرده‌ایم. پیشنهاد می‌کنم حتماً آن مقاله را مطالعه کنید.

خب پس چه کار کنیم؟

پیشنهاد ما به شما این است که سعی کنید درست و اصولی پیش بروید. افزایش لایک و فالوئر در اینستاگرام (به صورت طبیعی) غیر ممکن نیست! فقط باید روش درست آن را یاد بگیرید، همین.

ما در دوره آموزشی «کسب درآمد از اینستاگرام» از ساخت اکانت گرفته تا تولید و استراتژی محتوا را به شما آموزش می‌دهیم و قدم به قدم تمام جزئیات را باهم یادمی‌گیریم. فقط کافی است که به صفحه دوره بروید و تمام سرفصل‌ها/توضیحات آن را خودتان مطالعه کنید تا مطمئن شوید یک واو هم جا نیافتاده است.

نتیجه‌گیری: محبوبیت خریدنی نیست!

خرید لایک اینستاگرام وسوسه‌کننده است، اما بدانید بیشتر ضرر می‌رساند تا منفعت. اینکه شما از سیستم‌های خرید لایک اینستاگرام استفاده کرده‌اید برای دیگران قابل تشخیص است. پس، پول خود را هدر ندهید. خرید لایک و فالوور برای شما اعتبار اجتماعی به همراه نمی‌آورد، سعی نکنید با خرید لایک اینستاگرام مخاطب خود و از همه مهمتر خودتان را فریب دهید. نگویید این روزها همه لایک و فالوور اینستاگرام می‌خرند، پس چرا من نخرم! شاید همه رفتند و خودشان را در چاه انداختند، شما نروید!

اگر نمی‌خواهید اکانت شما بسته شود از شرایط استفاده از خدمات اینستاگرام تخطی نکنید، بهتر است خودتان باشید، با مخاطب تعامل کنید، فعال باشید، مشارکت کنید و مخاطب خود را نیز به مشارکت ترغیب کنید، مطمئن باشید در طولانی مدت به نتایج مثبت و با ثباتی خواهید رسید. (برای مثال خیلی‌ها با همین روش‌ها به صفحه اکسپلور رسیده‌اند و مخاطب‌هایشان خود به خود افزایش یافته است.)

امیدوارم این مقاله سهمی هر چند کوچک، در روشن‌تر کردن مسیر شما یا برندتان به سمت فعالیت درست در محیط اینستاگرام داشته باشد.

خرید لایک اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام – یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین اپلیکیشن در میان کاربران اینستاگرام می باشد. این برنامه در مقایسه با سایر برنامه های رقیب خود دارای قدمت بیش تری می باشد و در مدت زمان طولانی تری است که راه اندازی و نصب شده است.این برنامه در سال دو هزار و ده توسط دو فرد به نام های سیستروم  و مایک کریگر ساخته و  راه اندازی شد.

خرید لایک اینستاگرام یکی از قابلیت هایی است که این برنامه دارد قبل از شروع این مقاله قصد داریم بیشتر به برسی ساختار و الکوریتم اینستاگرام بپردازیم.

اینستاگرام چیست؟

البته لازم به ذکر است که در این سال ورژن برای سیستم عامل آی و او اس ساخته و مورد استفاده قرار گرفت.در سال دو هزار و دوازده درست دو سال پس  از راه اندازی ورژن آیفون آن نسخه ی اندروی  نیز ساخته و در دسترس کاربران قرار گرفت. حال الگوریتم و کاربرد این برنامه به چه صورت می باشد؟

در این برنامه ساختار آن به صورتی است که کاربران می توانند عکس و فیلم های خود را در آن آپلود کنند.در واقع فضای این برنامه به گونه ای است که عمومی می باشد. این بدان معنا می باشد که از  هر کشوری در  سراسر جهان از این برنامه استفاده می کنند و کاربران امکان آپلود کردن فیلم ها و عکسس های شخصی خود را دارند.البته بهره مندی از برنامه ی اینستاگرام تنها محدود به قرار دان عکس و فیلم نمی باشد. در واقع در این برنامه قابلیت گفت و گو و تبادل اظلاعات در میان کاربران نیز وجود دارد. ایسنتاگرام با بخشی به نام دایرکت که دارد موجب می سود کاربران علاوه بر  مشاهده ی پست های  به اشتراک گذاشته شده توسط یکدیگر به گفت و گو و چت نیز بپردازند.

اینستاگرام به یک ابزار پیام رسانی نیز تبدیل شده است.علاوه بر ین ها با توجه به این که هدف از   راه اندازی  شبکه های مختلف اجتماعی براساس تعامل بیشتر می باشد موسسان و کسانی که به ساخت و راه اندازی این برنامه ها می پردازند تمام تلاش خود را کرده اند تا با قرار دادن قابلیت هایی جهت بهبود عملکرد خود اقدام کرده و امکانات و ویژگی هایی را در اختیار کاربران قرار دهند تا با استفاده از آن ها بتوانند به راحتی با یکدیگر تعامل داشته باشند.

به عنوان مثال همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم در این برنامه کاربران می توانند عکس ها و فیلیمه ای منتخب خود را در آن به اشتراک بگذارند. در واقع این آپلود کردن عکس و فیلم با قابلیت های دیگری همراه شده است که این کار   را برای کاربران جذاب تر کرده است.

به عنوان مثال با استفاده از فیلتر های مختلفی که وجود دادرد کاربران می توانند عکس های انتخاب شده ی خود را با فیلتر مورد نظر خود ادیت و ویرایش کرده و سپس آپلود کرده و هم چنین ممکن است که بخواهید چندین عکس   را در یک پست به اشتراک بگذارید.اینستاگرام این قابلیت را برای شما اجرا خواهد کرد و می توانید در یک پست عکس ها و و یدو های خود را به صورت چندتایی آپلود کنید. علاوه بر این امکانات شما می توانید موقعیت مکانی خود را در پست آپلود شده در ج کرده و به تگ کردن دوستان خود بپردازید.

تگ کردن به شما کمک خواهد کرد تا به صورت اختصاصی پست منتشر  شده را با کاربر مورد نظر خود به اشتراک بگذارید و او را از آپلود کردن آن مطلع کنید. قابلیت های دیگری نیز در ایستاگرام باعث شده است که این برنامه نیز جزء یکی از اپلیکیشن های پر کاربرد شده و به صورت گیترده ای از منابع معتبری مانند  گوگا پلی و پلی استور و… دانلود و اره اندازی شود.به عنوان مثال یکی از آن قابیلت ها وجود هشتگ در اینستاگرام می باشد. هشتگ ها از زمان قرار داده شدن در این برنامه به صروت جهانی مورد استفاده قرار گرفته اند و بسیار نیز کاربردی می باشند. با توجه به عمومی بودن فضای اینستاگرام جست و جو کردن و یافتن مظلب و پستی که مد نظر شما می باشد ممکن است کاری دشوار و خسته کننده  باشد.

هشتگ اینستاگرام

اما با استفاده از هشتگ ها در اینستاگرام و جست و جوی آن ها در قسمت سرچ به راحتی می توانید در کنار موضوع مورد نظر خود نماد هشتگ را قرا داده تا کلیه ی مظالبی در اینستاگرام  که در همان موضوع و با ااستفاده از همان هشتگ منتشر  شده اند برای شما نمایش داده شود.

هشتگ ها بسیار می تواند در دیده شدن صفحه ی شما نی زموثر  باشند . بسیاری از کسانی که صفحه ی اینستاگرام خود را با توجه به تولید محتوایی مناسب در زمینه ی کاری خود گسترش می دهند و موفق به جذب تعداد بالایی فالوور می سوند این روش یعنی استفاده از هشتگ ها در اینستاگرام بسیار می تواند به دیده شسدن بیشتر آن کمک کند.کاربران با استفاده از این قابلیت البته در صورت باز  و عمومی بودن صفحه ی خود می توانند هشتگ های مناسب پست منتشر   شده را قرا داده و آن پست را در دسته بندی مناسب خود قرار دهد. به طور کلی هشتگ ها باعث دسته بندی مطالب در اینستاگرام می باشد.و جست و جو و پیدا کردن این نوع مطالب بسیار آسان خواهد  بود.

لایک در اینستاگرام

یکی دیگر از قابلیت هایی که در اینستاگرام بسیار جالب توجه کاربران می باشد امکان فالو کردن و یا دنبال کردن سایر کاربران می باشند هم چنین شما می توانید اگر کسانی که صفحه ی آن ها و مطالبی را که منتشر می کنند برای شما جالب باشد صفحه ی آن ها را برای همیشه دنبال کنید.در این قابلیت این امکان وجود دارد که شما کاربر  را فالو کرده و در صورت علاقه مند بودن به پست های آن کاربر آن ها را لایک کنید. لایک کردن نشانه ی رضایت و علاقه مندی  شما نسبت به پست منتشر  شده می باشد.

بسیاری از کسانی که دارای  برند و یا کسب و کاری در اینستاگرام می باشند به دنبال جذب فالوور و لایک نیز می باشندو عملا گسترش استفاده از این برنامه باعث شده است که افزاش تعداد لایک و دنبال کنندگان یک کاربر به دیده شدن بیشتر  صفحه و مطالب منتشر  شده ی آن ها کمک کرده و به دنبال آن کسب در آمدی ایده آل را منجر خواهد شد.به طور کلی خرید لایک اینستاگرامامروزه به اندازه جذب فالوور اهمیت پیدا کرده و به مقوله ای حائز اهمیت برای پیج های پر  بازدید تبدیل شده است. به طور کلی بسیاری از تلاش هایی که برای داشتن ییک پیج موفق به عنمل  می آید با هدف  افزایش لایک و فالوور می باشد.

حال می خواهیم بدانیم کخ چرا لایک در اینستاگرام اهیمت دارد؟به طور کلی میزان لایک های  پست های   یک کاربر نشان دهنده ی این است که آن فرد تا کنون به چه میزان موفق عمل کرده است و آیا توانسته نظر مخاطبان خود را به دست آورد یا خیر. عملا وقتی کاربری برای نخستین بار وارد صفحه ای در اینستاگرام می شود با مشاهده ی پست ها و مطالب به اشتراک گذاشته شده نکته ی بعدی که توجه او را جلب  می کند تعداد فالوور ها و لایک ها و کامنت های آن پست می باشد.

کاهی ممکن است که کاربر به محض مشاهده ی یک پست به دلیل پایین بودن تعداد لایک های آن از دنبال کردن صفحه ی مورد نظر خودداری کند. بسیاری از کسانی که به تازگی می خواهند صفحه ی شخصی خود را در اینستاگرام راه اندازی کرده و کسب و کار خود را گسترش بدهند از  روش خرید لایک استفاده می کنند.آن ها با این هدف که کاربران با مشاهدده ی تعداد بالای لایک های پست های آپلود شده و به دنبال کردن صفحه می پردازند این کار را انجام می دهند و تا حدودی نیز این کار تا کنون بازدهی مثبتی داشته است. زیرا این امر موجب  افزایش تعداد دنبال کننده در مدت زمان کوتاهی خواهد  شد.

جالب است که بدانید الگوریتم اینستاگرام برای کسانی که از تعداد فالوور ها و لایک های کمی برخوردار می باشند این گونه است که پست منتشر  شده را به صورت یکباره به همه ی فالوور های شما نمایش نمی دهد و تنها به ده درصد از فالوور های  شما پست منتشر  شده نمایش داده می شود.اگر تعداد لایک ها و به طور کلی بازدید از آن پست به درستی انجام شد آن پست به صورت همگانی به فالوور های  شما نمایش داده می شود.ممکن است در ابتدای راه اندازی این برنامه لایک ککردن کاربران به معنی اهمیت و دوست داشتن پست مورد نظر بوده است اما امروزه با هدفی دیگر نیز به کار  رفته می شود.

به عنوان مثال کسانی که به تازگی صفحه ی خود را راه اندازی کرده اند و از تعدادد پایینی لایک و کامنت و بهره مند هستند از روش لایک در اینستاگرام استفاده می کنند. اما این روش چیست؟

عملا کسانی که پیج هایی دارند که بازدید کمی دارد با ورود به پیج های پر  بازدی و لایک کردن پست های آن ها و بعضا درج کامنت در زیر پست منتخب این را با هدف این انجام می دهند که آن کاربر نیز لایک کرده و یا با استفاده از کامنتی که گذاشته اند دنبال کنندگان جدید بگیرند.بنابراین لایک در اینستاگرام دیگر مانند گذشته تنها برای ابراز دوست داشتن و اهمیت دادن به پست نیست و گویی به معامله ای  دو طرفه تبدیل شده است و از این  طریق به افزایش لایک منجر خواهد شد.البته بسیاری  از کسانی که تعداد بالایی از کاربران را فالو و یا دنبال می کنند در  روز  با تعداد بسیاری از پست های به اشتراک گذاشته شده رو به رو خواهند شد.

ظبیعتا ممکن است بسیاری از پست ها طولانی بوده و یا در چند اسلاید آماده شده باشند و شما فرصت مناسبی برای خواندن همه ی آن ها و یا درج کامنت و نظر خود را ندارید بنابراین به لایک کردن آن ها می پردازید که تنها فالوور های خود را از دست نداده و پست های آن ها برای شما به اشتراک گذاشته شوند.

دکمه بازگشت به بالا