عمومیمعرفی کسب و کار

افزایش بازدید پست اینستاگرام رایگان

در حال حاضر کدام یک از سایت ها بازدید رایگان اینستاگرام می دهند؟

با توجه به بررسی هایی که کردیم ، از بین تمام سایت ها فقط یک سایت ایرانی با اسم شیراز سوشال اقدام به ارائه بازدید رایگان کرده است .

این سایت که بهمن ماه سال 1400 افتتاح شده است ، روزانه برای 3 پست شما حدود 300 بازدید رایگان ارسال میکند.

برای دریافت بازدید رایگان از صفحه خرید بازدید اینستاگرام گزینه بازدید رایگان را انتخاب کنید.

این بازدید برای تمام پست های reels و igtv یا پست شما قابل ارسال است . قبل از دریافت بازدید رایگان نیاز است که پیج خود را از حالت خصوصی خارج کنید.

برای بررسی خصوصی بودن پیج خود به بخش : پروفایل ، تنظیمات ، امنیت ، مراجعه کنید و بررسی کنید که گزینه امنیت اکانت خاموش باشد.

اگر زبان گوشی شما انگلیسی است به این مسیر بروید:

Profile , settings , Privacy , account privacy

و بررسی کنید که private account خاموش باشد !

اکنون به ویدئوی پیج خود مراجعه کنید و از بالای ویدئو سه نقطه را انتخاب کنید و گزینه کپی کردن پیوند یا Copy Link را انتخاب کنید تا لینک ویدئو کپی شود.

حالا به صفحه خرید بازدید بازگردید  و گزینه سفارش بازدید رایگان را انتخاب کنید(گزینه قرمز رنگ).

لینک ویدئویی را که کپی کردید را در کادر مربوط به لینک و تعداد سقف سفارش بازدید رایگان را انتخاب کنید.

سپس گزینه من قوانین و مقررات را خوانده و با آن موافقم را انتخاب کنید ( نگران نباشید ، این گزینه فقط برای خریداران است نه بازدید و محصولات رایگان )

درگاه را انتخاب کنید(بدون نیاز به پرداخت) و در آخر گزینه ثبت سفارش را انتخاب کنید.سفارش بازدید رایگان شما ممکن است که تا 24 ساعت طول بکشد تا ارسال شود.

به جز این سایت ، راه های بسیاری برای افزایش بازدید اینستاگرام وجود دارد  که در ادامه چند نمونه مفید را توضیح خواهیم داد.

  • فعالیت همزمان در تمام شبکه های اجتماعی

با فعالیت در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، توییتر ، یوتیوب ، فیسبوک ، توییچ و… بازدید و فالوور بسیاری را میتوانید کسب کنید. ویدئو های خود را همزمان در تمام این شبکه ها با استفاده از هشتگ منتشر کنید تا از طریق این سایت و برنامه پیشرفت قابل توجهی داشته باشید.

حتی سایت های ایرانی مانند آپارات و نماشا و تماشا و.. به جذب مخاطب کمک بسیاری میکنند.

  • کاور و لوگو اختصاصی خود را داشته باشید.

ساخت لوگوی مخصوص به خود نشان دهنده میزان حرفه شما است و بسیار در جلب توجه کاربران جدید موثر است.با هزینه 200 هزار تا چند میلیون میتوانید لوگوی مخصوص خود را داشته باشید ، توجه کنید که به هیچ عنوان از عکس و لوگو های از قبل ساخته شده استفاده نکنید.

  • لایو اینستاگرام

با لایو گذاشتن در اینستاگرام ، و لایک لایو دریافت کردن ، ویدئوی لایو شما به اکسپلور اینستاگرام خواهد رفت و و کسانی که شما را فالو ندارند میتوانند لایو شما را مشاهده کنند!

دکمه بازگشت به بالا